Diskuze Barva dečky pod t. hnědého koně

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Já bych šla také do žluté bo světle zelené, hlavně do barvy která na ní vynikne;-)
Na tmave hnedych konich doporucuju cervenou 8-) ;-)
Tu by chtěla mamka :D .. červenou až vínovou (ale nějakou jasnou) aby na něm vynikla a s bílím lemem.
Nad těmito barvami uvažuji :)) .. přikláním se spíše k sv. zelené :D...
Na vínovou s bílým lemem zapomeň:-DD , NA tmavě hnědých koních je nádherná sytě červená. Mam to vyzkoušený na naší Elisabeth :D
M... (10.06.2012 11:26:46) napsal: Ahoj, chci si koupit závodní dečku na tmavě hnědého koně s bílou lysinkou. Vzala jsem si na něj fialovou dečku, ale moc se mi nelíbí, na druhém koni vypadá rozhodně lépe. Máte nějaký nápad ? Prosím poraďte mi :(.. uvažuji nad vínovou s bílým lemem. Přikládám foto koníka:http://bauerova.rajce.idnes.cz/9.6.2012_-_Hobby_zavody_Grygov/#IMG_0599.jpg DĚKUJI VÁM :) Máme taky hnědého koníka (Betynku) a máme na ni světle hnědou dečku obšitou zlatou nitkou a Betynce moc sluší.Tak se po takové můžeš poohlídnout!:D
domi (11.06.2012 15:26:36) napsal: Na tmave hnedych konich doporucuju cervenou 8-) ;-) Tu by chtěla mamka :D .. červenou až vínovou (ale nějakou jasnou) aby na něm vynikla a s bílím lemem.
žlutá, sv zelená ;-)M... (10.06.2012 11:26:46) napsal: Ahoj, chci si koupit závodní dečku na tmavě hnědého koně s bílou lysinkou. Vzala jsem si na něj fialovou dečku, ale moc se mi nelíbí, na druhém koni vypadá rozhodně lépe. Máte nějaký nápad ? Prosím poraďte mi :(.. uvažuji nad vínovou s bílým lemem. Přikládám foto koníka:http://bauerova.rajce.idnes.cz/9.6.2012_-_Hobby_zavody_Grygov/#IMG_0599.jpg DĚKUJI VÁM :)
Ahoj, chci si koupit závodní dečku na tmavě hnědého koně s bílou lysinkou. Vzala jsem si na něj fialovou dečku, ale moc se mi nelíbí, na druhém koni vypadá rozhodně lépe. Máte nějaký nápad ? Prosím poraďte mi :(.. uvažuji nad vínovou s bílým lemem. Přikládám foto koníka:http://bauerova.rajce.idnes.cz/9.6.2012_-_Hobby_zavody_Grygov/#IMG_0599.jpg DĚKUJI VÁM :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?