Diskuze Básničky na Hafíkách

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Honey (19.08.2009 13:03:18) napsal: Nám se tedy moc líbí... jen tak dál držíme tlapičky i palečky;-) Básničky vždycky potěší a rozjasní den ;-) :D
Omlouvám se Kate, že odpovídám se zpožděním, ale většinu času trávíme na chatě v přírodě a tam počítač nemá co dělat! A k tomu, zda se podařilo odstranit problémy s ukládáním básniček ve verších musím sdělit, stále to není ono. U Barušky v deníčku se poslední uložené básničky uložily krásně ve verších, ale při odeslání těch samých veršů jiným uživatelům v sekci "komentáře", se uložily ve verších první tři sloky a zbytek zase jako psaný text. A k dalším problémům, občas nejdou otevírat deníčky jak u vlastních profilů, tak i u ostatních uživatelů. Stále přetrvává problém, že i když jsem na hafíkách, tak se někdy zobrazuje můj stav jako offline. Děkuji za pomoc při řešení problémů. Jarda
Kolibřík (19.08.2009 12:44:26) napsal: Při komunikaci se svými kamarády na hafíkách používám poezii a své básničky ukládám do deníčku, aby si je mohli přečíst i ostatní uživatelé a také posílám v sekci komentáře svým přátelům. Z těchto básniček by koncem roku měla vyjít i knížka "Básničky od Barušky". V červenci jsem měl dotaz k adminům, proč ukládané básničky se zobrazují jako psaný text. Bylo mě od Kate sděleno, že bude vše dáno do pořádku. Nejen, že se nic nestalo, naopak problémy jsou stále větší. Na další moji urgenci už jsem nedostal odpověď vůbec. Proto využívám diskuzního sloupku, snad se moje problémy donesou k adminům touto cestou. A pro ty z vás, kteří máte moje básničky rádi, sdělte mě prosím, zda se vám moje poezie líbí, zda mám v básnění pokračovat a přivítám i jakékoliv podněty a připomínky. Jarda
Kolibřík (19.08.2009 12:44:26) napsal: Při komunikaci se svými kamarády na hafíkách používám poezii a své básničky ukládám do deníčku, aby si je mohli přečíst i ostatní uživatelé a také posílám v sekci komentáře svým přátelům. Z těchto básniček by koncem roku měla vyjít i knížka "Básničky od Barušky". V červenci jsem měl dotaz k adminům, proč ukládané básničky se zobrazují jako psaný text. Bylo mě od Kate sděleno, že bude vše dáno do pořádku. Nejen, že se nic nestalo, naopak problémy jsou stále větší. Na další moji urgenci už jsem nedostal odpověď vůbec. Proto využívám diskuzního sloupku, snad se moje problémy donesou k adminům touto cestou. A pro ty z vás, kteří máte moje básničky rádi, sdělte mě prosím, zda se vám moje poezie líbí, zda mám v básnění pokračovat a přivítám i jakékoliv podněty a připomínky. Jarda hafoj,náááhodou jsem na tuhle diskuzi narazila,a musím říct,že tvoje básničky se mi líbí!Určitě pokračuj,taky nějákou pošleme!;-)
Mockrát děkujeme za krásné básničky, které vždy potěší u srdíčka, obdivuji talent pana Jardy. Moc děkujeme a jen tak dále:-) ;-D ;-) Kolibřík (19.08.2009 12:44:26) napsal: Při komunikaci se svými kamarády na hafíkách používám poezii a své básničky ukládám do deníčku, aby si je mohli přečíst i ostatní uživatelé a také posílám v sekci komentáře svým přátelům. Z těchto básniček by koncem roku měla vyjít i knížka "Básničky od Barušky". V červenci jsem měl dotaz k adminům, proč ukládané básničky se zobrazují jako psaný text. Bylo mě od Kate sděleno, že bude vše dáno do pořádku. Nejen, že se nic nestalo, naopak problémy jsou stále větší. Na další moji urgenci už jsem nedostal odpověď vůbec. Proto využívám diskuzního sloupku, snad se moje problémy donesou k adminům touto cestou. A pro ty z vás, kteří máte moje básničky rádi, sdělte mě prosím, zda se vám moje poezie líbí, zda mám v básnění pokračovat a přivítám i jakékoliv podněty a připomínky. Jarda
Kolibřík (19.08.2009 12:44:26) napsal: Při komunikaci se svými kamarády na hafíkách používám poezii a své básničky ukládám do deníčku, aby si je mohli přečíst i ostatní uživatelé a také posílám v sekci komentáře svým přátelům. Z těchto básniček by koncem roku měla vyjít i knížka "Básničky od Barušky". V červenci jsem měl dotaz k adminům, proč ukládané básničky se zobrazují jako psaný text. Bylo mě od Kate sděleno, že bude vše dáno do pořádku. Nejen, že se nic nestalo, naopak problémy jsou stále větší. Na další moji urgenci už jsem nedostal odpověď vůbec. Proto využívám diskuzního sloupku, snad se moje problémy donesou k adminům touto cestou. A pro ty z vás, kteří máte moje básničky rádi, sdělte mě prosím, zda se vám moje poezie líbí, zda mám v básnění pokračovat a přivítám i jakékoliv podněty a připomínky. Jarda Krásne píšete a už sa teším kedy vyjdu Vaše básne rada by som si ju kúpila a tak Vás prosím ked vyjde Vám dajte vedieť aby som obratom poslala peniaze zdravím Jarmila:-) :-) :-) :-)
Zkoušel si to teď někdy? Už by to mělo fungovat... Kdyžtak dej vědět. Kolibřík (19.08.2009 12:44:26) napsal: Při komunikaci se svými kamarády na hafíkách používám poezii a své básničky ukládám do deníčku, aby si je mohli přečíst i ostatní uživatelé a také posílám v sekci komentáře svým přátelům. Z těchto básniček by koncem roku měla vyjít i knížka "Básničky od Barušky". V červenci jsem měl dotaz k adminům, proč ukládané básničky se zobrazují jako psaný text. Bylo mě od Kate sděleno, že bude vše dáno do pořádku. Nejen, že se nic nestalo, naopak problémy jsou stále větší. Na další moji urgenci už jsem nedostal odpověď vůbec. Proto využívám diskuzního sloupku, snad se moje problémy donesou k adminům touto cestou. A pro ty z vás, kteří máte moje básničky rádi, sdělte mě prosím, zda se vám moje poezie líbí, zda mám v básnění pokračovat a přivítám i jakékoliv podněty a připomínky. Jarda
KAMARÁDI JEN TAK DÁL,JE TO POČTENÍČKO KTERÝ POTĚŠÍ.HOLKY OD HOŘIC:-) :-) :-) :-)
Kolibřík (19.08.2009 12:44:26) napsal: Při komunikaci se svými kamarády na hafíkách používám poezii a své básničky ukládám do deníčku, aby si je mohli přečíst i ostatní uživatelé a také posílám v sekci komentáře svým přátelům. Z těchto básniček by koncem roku měla vyjít i knížka "Básničky od Barušky". V červenci jsem měl dotaz k adminům, proč ukládané básničky se zobrazují jako psaný text. Bylo mě od Kate sděleno, že bude vše dáno do pořádku. Nejen, že se nic nestalo, naopak problémy jsou stále větší. Na další moji urgenci už jsem nedostal odpověď vůbec. Proto využívám diskuzního sloupku, snad se moje problémy donesou k adminům touto cestou. A pro ty z vás, kteří máte moje básničky rádi, sdělte mě prosím, zda se vám moje poezie líbí, zda mám v básnění pokračovat a přivítám i jakékoliv podněty a připomínky. Jarda Nám se tedy moc líbí... jen tak dál držíme tlapičky i palečky;-)
Při komunikaci se svými kamarády na hafíkách používám poezii a své básničky ukládám do deníčku, aby si je mohli přečíst i ostatní uživatelé a také posílám v sekci komentáře svým přátelům. Z těchto básniček by koncem roku měla vyjít i knížka "Básničky od Barušky". V červenci jsem měl dotaz k adminům, proč ukládané básničky se zobrazují jako psaný text. Bylo mě od Kate sděleno, že bude vše dáno do pořádku. Nejen, že se nic nestalo, naopak problémy jsou stále větší. Na další moji urgenci už jsem nedostal odpověď vůbec. Proto využívám diskuzního sloupku, snad se moje problémy donesou k adminům touto cestou. A pro ty z vás, kteří máte moje básničky rádi, sdělte mě prosím, zda se vám moje poezie líbí, zda mám v básnění pokračovat a přivítám i jakékoliv podněty a připomínky. Jarda
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?