Diskuze bát se koní?? pcha!! :P

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

HanickaKoně (22.05.2013 19:53:28) napsal: Ahojky.. Jen jsem tu chtěla napsat že koní se bát nemusíte musíte na ně klidným tonem dokud se nezklidní.. To máte to samý na vyjížďce.. Když se váš kůň splaší přeneste na něj svojí váhu a tak se udržíte v sedle ( ale když se vzjepne tak se přemistěte na jejich kohoutek a tím pádem si budete připadat jako když skáčete) Nesmíte se ničeho bát. Jestli kůň zjistí že ste nervozní tak to vycítí a bude nervozní taky!! ;-) Ale zase jo někdy sou koně paličatí ale zase někdy se musíte zbavit strachu a získat tak odvážnost! :-DD P.S.: NEZAPOMEŇTE!! že když budete dělat koním nepříjemnosti (Mlátit je atd..) tak časem uvidíte že vás taky kousne!! :D On by nemusel jen kousnout, ale i zabít.
To je článek toto.. Tak za prvé kůň je 10x těší než ty, a když se na s*** může tě jedním šlápnutím i zabít, a pokuď je mlatíš si kráva která si myslí, že koně zvládne levou zadní. To ale neznáš mladé koně, když flákneš bičem, to bys vyděla to ródeo:D A naučila by ses přitom lítat:D Já osobně ke koni mám přístup spíše kamarádský, když nechce a nemá náladu, nechám ho, než aby mě neměl rád a bál se když jenom ho pohladím. Měla by sis to uvědomit, že je lepší mít trochu strach a koně nenutit když nemá náladu, a už vůbec né na ně stáhnout ruku, neříkám když je to zapotřebí kdy tvrdý a hlasitý ton nefungu je, ale né pořád, kůň a člověk by měly být přátelé, né aby kůň se daného člověka bál.
Ahojky.. Jen jsem tu chtěla napsat že koní se bát nemusíte musíte na ně klidným tonem dokud se nezklidní.. To máte to samý na vyjížďce.. Když se váš kůň splaší přeneste na něj svojí váhu a tak se udržíte v sedle ( ale když se vzjepne tak se přemistěte na jejich kohoutek a tím pádem si budete připadat jako když skáčete) Nesmíte se ničeho bát. Jestli kůň zjistí že ste nervozní tak to vycítí a bude nervozní taky!! ;-) Ale zase jo někdy sou koně paličatí ale zase někdy se musíte zbavit strachu a získat tak odvážnost! :-DD P.S.: NEZAPOMEŇTE!! že když budete dělat koním nepříjemnosti (Mlátit je atd..) tak časem uvidíte že vás taky kousne!! :D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?