Diskuze Beaphar - Odstraňovač pachu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

My ted pužíváme Zverlit a jsem maximálně spokojená:D Jen se mi trochu zdá malo 6kg balení. Do záchodku jsem vsypala ani ne polovinu balení. Škoda, že se u nás neprodává 10kg balení, brzy vyzkoušíme Biokats:D :D Použiváte taky někdo Zverlit? Můžu vědět jako druhy?;-) ;-) Nám nejvíc vyhovuje červený s vůní, růžový a modrý se prý moc vynáší a je prý vhodný raději pro kotata8-}
Mám dobré zkušenosti s tímto odstraňovačem zápachu od Beapharuhttp://beaphar.cz/cs/psi/cista-domacnost/odstranovac-zapachu-beaphar-odour-killer-sprej/ Krásně pohltí všechny nepříjemné zvířecí pachy a provoní celý byt :) Iva
aniora (05.10.2012 15:34:27) napsal: Dobrý den, chtěla bych mému kotěti změnit druh kočkolitu, protože na silikát nechce chodit8-} Před pár mesíci jsem koupila v Penny Marketu stelivo Louisa, někteří ji chválí a jiní zase ne. Rozmýšlela jsem, že koupím nějakou vůní aby záchod nesmrděl, protože víte ty kočkolity ze supermaretu, ony smrdí:-) V našim zverimexu a drogerii prodávájí pohlcovač Beaphar a slyšela jsem, že není parfemovaný a krásně voní a kočkám to nevadí8-| 8-| Ještě bych kotěti odkryla záchod a myslím, že už normálně bude chodit.:-D :-D :-D !! Samozřejmě ne vysypat celý WC, ale jen to znečištěné. Moji kočičáci taky nechtějí chodit na silikát, ani jim nesedí parfémovaná steliva. Jen musím hlídat, aby stelivo bylo stále čisté.
aniora (05.10.2012 15:34:27) napsal: Dobrý den, chtěla bych mému kotěti změnit druh kočkolitu, protože na silikát nechce chodit8-} Před pár mesíci jsem koupila v Penny Marketu stelivo Louisa, někteří ji chválí a jiní zase ne. Rozmýšlela jsem, že koupím nějakou vůní aby záchod nesmrděl, protože víte ty kočkolity ze supermaretu, ony smrdí:-) V našim zverimexu a drogerii prodávájí pohlcovač Beaphar a slyšela jsem, že není parfemovaný a krásně voní a kočkám to nevadí8-| 8-| Ještě bych kotěti odkryla záchod a myslím, že už normálně bude chodit.:-D :-D :-D :-( Já Luisu nekupuji, hrozně práší. Ale memyslím, že by jakékoliv stelivo samo o sobě smrdělo. Jen to musíš stále vynášet - nejlépe po každém vyčůrání a vykakání.
Dobrý den, chtěla bych mému kotěti změnit druh kočkolitu, protože na silikát nechce chodit8-} Před pár mesíci jsem koupila v Penny Marketu stelivo Louisa, někteří ji chválí a jiní zase ne. Rozmýšlela jsem, že koupím nějakou vůní aby záchod nesmrděl, protože víte ty kočkolity ze supermaretu, ony smrdí:-) V našim zverimexu a drogerii prodávájí pohlcovač Beaphar a slyšela jsem, že není parfemovaný a krásně voní a kočkám to nevadí8-| 8-| Ještě bych kotěti odkryla záchod a myslím, že už normálně bude chodit.:-D :-D :-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?