Diskuze Bígl Harrier x Harrier

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Bígl Harrier x Harrier: V čem se liší? Povahově v čem? Dá se některý u nás (příp. na Slovensku) sehnat(štěně, libovolné pohlaví s i bez PP)? Je nějaké plemeno podobných "parametrů" s dobrou povahou?
určitě se dá sehnat.ale je dost drahý.
Ahoj, asi tě zklamu, ale v ČR není toto plemeno dostupné. Jedině v CHS v Německu, V.Británii, Irsku, Anglii a Francii. Já mám svou fenu až z Německa z chs Von Der Gold hunter three za 40 500kč za fenu. Bez PP toto plemeno rozhodně neseženeš. ;-) Je o něco větší než bígl, feny okolo 45-50cm, psi někdy až 55 i 60cm, váha 15-20kg, povaha- milý, přítulný, k cizím nedůvěřivý, není tak tvrdohlavý. Výborný lovec jakékoliv zvěře, skvělý slídič a i hlídač. Velmi aktivní a neunavný, snadno cvičitelný, ale chce to důraznou výchovu, o více info napiš jestli chceš. ;-)
Janyk1 (17.06.2008 20:22:12) napsal: Bígl Harrier x Harrier: V čem se liší? Povahově v čem? Dá se některý u nás (příp. na Slovensku) sehnat(štěně, libovolné pohlaví s i bez PP)? Je nějaké plemeno podobných "parametrů" s dobrou povahou? to je hodně vzácný pes v Česku se nechová a bez PP už vůbec ne
فضيعDraculaشارععن (25.03.2013 00:45:25) napsal: Ahoj, asi tě zklamu, ale v ČR není toto plemeno dostupné. Jedině v CHS v Německu, V.Británii, Irsku, Anglii a Francii. Já mám svou fenu až z Německa z chs Von Der Gold hunter three za 40 500kč za fenu. Bez PP toto plemeno rozhodně neseženeš. ;-) Mám doma bígla a uplně se podobá beagle harier. Je vysoký 46 cm v kohoutku a váží 22 kg. Tak ted nevím co je to vlastně za bígla. Je o něco větší než bígl, feny okolo 45-50cm, psi někdy až 55 i 60cm, váha 15-20kg, povaha- milý, přítulný, k cizím nedůvěřivý, není tak tvrdohlavý. Výborný lovec jakékoliv zvěře, skvělý slídič a i hlídač. Velmi aktivní a neunavný, snadno cvičitelný, ale chce to důraznou výchovu, o více info napiš jestli chceš. ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?