Diskuze Bílé chlupy jsou pryč..

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, mám kocourka 7 let, kastrovaný, černobílé barvy. Bílé chlupy nemá rozmístěny symetricky. Bývá venku, při špatném počasí si hoví doma. Od svých tří let mu se mu začaly ztrácet bílé chlupy, takže má na sobě velké mapy, černé chlupy drží, ale bílé ne a ne mu narůst. Nemá svrab, ani jiné kožní potvory - veterinář vyloučil tuto možnost. Vylísaná místa komentoval tím, že bílé chlupy díky slabšímu pigmentu padají snadněji než černé. (Macek je hrozně čistotný a neustále se líže) Hledal podobné onemocnění v nejrůznější literatuře, dokonce náš problém řešil i s jinými veterináři, ale na nic nepřišli. Řekl mi, že se může jednat o vrozenou genetickou vadu nebo může mít hormonální problém. Potřebovala bych vědět, zda má či měl nějaký majitel podobný problém a jak ho řešil. Nabízeli mi biopsii a vyšetření hormonů, ale tato vyšetření jdou do tisíců a jsou bez záruky, že to Mackovi pomůže. Macek byl vždy zdravý a býval to krásný kocour s úžasnou srstí, teď se v zimě chudák třepe a je raději doma. Prosím poraďte.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?