Diskuze Blázen

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj to co povídá terik je pravda chce to přirozenou komunikaci ,taky mám šíleného: koníka anglického plnokrevníka.Záleží na tom kolik s ní strávíš času,jestli ji jenom obstaráš nasedláš a jdete něco dělat-nestačí to.Chce to s ní neustále komunikovat udělat ji tak zv.druhého koně.Já vím že se to radí ale mám to za sebou teď jsme velké kamarádky a dokonce se naučila se i se mnou mazlit a to je pro mě víc jak pohodlné svezení.Je ji 18 a mám ji 3 rok dá se to jenom to chce trpělivost.Přeji hodně úspěchu a nervů hlavně bez křiku.Máca;-)
Ahoj zkus se podívat na přirozenou komunikaci s koněm to by mělo pomoc teda mně to dost hodně pomohlo třeba si ji dej na kruhovku(jestli máte ) a kukni se na you tube ..http://www.youtube.com/watch?v=8-aPbcmQrto&list=PL23EE2CF552744733 a jiné stránky pokud má přebytek energie tak ji můžeš před vyjíždˇkou pár koleček lonžovata nebo jestli je tam nějaké pole tak třeba pár koleček zatryskat...:)A třeba když tě bude tahat tak prostě zastav a stůj chvíli počkej a běž dál a jestli zase tak tak pořád dokola možná to zní šíleně a podle mně to pomáhá a ještě tu jsou také stránky horsemanship.Podle mně jsou prášky atd. zbytečcné a naprosto neučinné a já osobně dám pokaždé na přirozenou komunikaci... tak hodně štěstí a pěkný den... :)
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s bláznivým koníkem? Mám 9ti letou kobylku s velký přebytkem energie - když je v zátěží je to o něco lepší než když chodí třeba jen na vyjížďky, alee inak je to to samé. Krmením už jsme to také zkoušeli řešit - bez výsledku.. Pod sedlem je přizpůsobívá, učenlivá, většinou se s****ředí - nějaké výmysly se dají prominout, každý si přece občas zaskotačí.. Ze země - na ohlávce vůbec nebere ohled na to když jí beru z5, prostě jde a táhne mě za sebou. Když jí třeba čistím v boxu klidně mě namáčkne na stěnu. Když vedu z výběhu koně, klidně jde a porazí všechny lidi u vchodu aby mohla projít taky... nepostojí.. roli hraje také to, že mám ještě jednoho koníka na kterým je už 2. rokem závislá, ale už to není tak hrozné.. pozoruju že občas je to kvůli tomu, ale dost často také ne. Bývám z ní někdy už dost nešťastná - přece neni možný aby se pořád chovala nevychovaně a bezohledně když se tak snažím.. :/ Je to velký nervák. Touto cestou bych chtěla někoho poprosit, jestli třeba nemá radu co s ní dělat, jak se s ní sblížit, jak více získat její důvěru? Nechci to řešit nějakým magneziem a práškama atd.. - pouze přirozenou cestou, abych jednou prostě docílila toho, že to bude lepší :-) Dík moc za každej názor a radu ;)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?