Diskuze Blechy

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Zabka74 (16.02.2010 16:56:09) napsal: Ahoj, prosím, jak se zbavit blech??? Je to hrůza... Kup si Advokate Bayer
ahojda, můj kocourek je také měl jednou, veterinář mi dal nějakou vodičku, která se mu nakapala za hlavičkou. A pomohlo to. Samozdřejmě jsem celý byt vzala domestosem a savem. Vsechno vyprat na 90 stupnů.
Zabka74 (14.05.2010 14:15:49) napsal: Tak musím po delsí době napsat - blechy jsou sice potvory, ale zbavit se jich jde! Pomohl ten Advocate, jak tu nekdo radil. A co máte na klistata:-)? Neco special nebo to u kocicek neresite? Naše Kavečka má klíšťat hrozně moc. Většinou bereme pinzetu a klíště taháme. Ještě existují obojky proti klíšťatům, ale nemáme je vyzkoušené a naše kočičky obojky nemají vůbec rády. Ještě je myslím Frontline na klíšťata. Dává se takovou pipetkou ;-) Snad jsem poradila. Je noho způsobů, jak se zbavit klíšťat..vyberte si ;-)
Zabka74 (16.02.2010 16:56:09) napsal: Ahoj, prosím, jak se zbavit blech??? Je to hrůza... Dobrý den.My používáme Orthosan pěnivý šampon.Jsme nad míru spokojeni.Používají ho i profesionální chovatelé.Byl zkoušen na kočičkách v útulku,protože tam s blechami mají vždy velké problémy a kočičky pak žádné blechy ani klíštata neměly.Je velice účiný a není drahý,ale špatně se v krámech schání,viděla jsem ho zatím jen v Bille.Stojí kolem sto korun.Ale je mnoho jiných výrobků pokud nechcete kočičku koupat,existují spreje,pipety,obojky.Výběr je jen na Vás.Co bude vyhovovat Vám a kočičce.Snad jsem trošičku pomohla;-D
My máme polovenkovního kocourka, takže na obojku by se mohl někde uškrtit, ale máme dobré zkušenosti s pudrem Bolfo :-)
My máme venkovní číču a používáme Frontline combo taky ji stříkáme repelentem a klíštata nemá vůbec. Blechy nemá vůbec;-) ;-)
Zdravím, pořídila jsem si kotě kočky domácí kde "chovatelka" se dušovala že koťátka budou samozřejmě odblešená a odčervená... Měla jsem za svůj život víc koček, dokonce i nalezence, ale tohle jsem ještě nikdy nezažila :-( nepomohl obojek, nepomohl IMMO Shield Sprey od beaphar za 300kč, nepomohla pipeta :-( bojuju s tím už 10 dní, bohužel nic nezabírá :-( můžete mi prosím poradit? Klasický šampon proti blechám koupit nelze, nebo snad ano? máte-li nějaký tip, sem s ním prosím, jsem z toho opravdu zoufalá :-( mám toho plný byt a místo radosti z koťátka jen samé další starosti a nepříjemnosti. Děkuji moc
ahoj já používám Frontline combo,je to pipetka a stojí u našeho veterináře 178 Kč.Každýmu kocourovi kápnu mezi lopatky a blechy nemají vůbec.Musí se jim pravidelně každý měsíc kapat nová,jinak blechy se vrátí,hlavně u venkovních koček.;-)
Tak musím po delsí době napsat - blechy jsou sice potvory, ale zbavit se jich jde! Pomohl ten Advocate, jak tu nekdo radil. A co máte na klistata:-)? Neco special nebo to u kocicek neresite?
Souhlasím s Kavečkou,to vyprání doporučuju na 90 stupnu. Jinak klidne pouzít nejakou desinfekci na podlahy apod.A zkusit i treba gauc a tak,jestli s ním přisla kocka do styku...Z tech kapicek nám vet dal Advantage a parada.To odcerveni je dobre propojeni,takže my odcervujem Drontalem a mame pokoj.Drzim palce,blechy jsou potvory ;-D.
Zabka74 (16.02.2010 16:56:09) napsal: Ahoj, prosím, jak se zbavit blech??? Je to hrůza... Běžte k vetovi a kupte pipetku nebo tabletku na odblešení. samozřejmě kupte i odčervovací, protože blecha je (nevím jak to říct) nositelem tasemnic. Prostě kupte i pipetu na odčervení. POtom musíte všechno vydezinfikovat. Pokud kočka spala u vás v postely tak postel vyluxujte a vyperte povlečení. Vymeťte taky prach z pod skříní, protože blechy a jejich vajíčka se rády schovávají v prachu(nejsou tam vidět). Hlavně odčervěte a odbleště kočky a ukliďte celičký dům ;-) Snad jsem poradila dobře ;-)
Ahoj, prosím, jak se zbavit blech??? Je to hrůza...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?