Diskuze Blechy!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, máme doma kotě. Určitě není odblešené, protože na sobě má moc blech. Dnes jsme šli koupit přípravek Frontline Combo a bojím se, že to nepomůže:-( :-( Jsme z toho úplně na nervy, protože na netu jsem přejela moc diskuzí a všude píšou, že blechy mohou zdemolovat celý byt:_/ :_/ Je to opravdu tak? Jsou blechy kočičí na lidi? Prosím všichni jsme na nervy! Co máme dělat? Kotě se pořád škrábe a mnouká:( :( :( V jeho pelíšku bylo asi 5 myličkých blech8:_/ :_/ :_/ Bojím se, že to opravdu ty blechy celý byt zrujnujou>:-( >:-( >:-( Pomozte! Možná, že kotě bude zítra už v pořádku, ale jinak se vás chci zeptat. Děkuji.
Ahoj s blechama máme taky problem ale vím co na to:) Když si dojdeš za veterinářem tak si řekni o tobolku proti blechám která se dá kočence na hřbet mezi lopatky. Omlouvám se ale teď ti přesně nepovím jak se to jmenuje:) Dává se to na hřbet mezi lopatky páč si to tam neolíznou. Když jim to dáš tak je dej hlavně ven aby ty blechy znich vypadaly. Někdy je i dobré koupit obojek proti blechám. Moureček s Flíčkem je mají a nemají blechy takže to také pomáhá:) Tak držím palečky a s kočenkama pacinky aby se vám podařilo blechy vyhnat z kožíšku;-)
✭Animal Love✭ (20.02.2013 12:44:16) napsal: Doporučovala bych ji nejprve pořádně vydrbat, potom ji nastříkat tím frontlinem, máme ho doma taky a naší číče vždy pomohl :) Potom pokud by jste chtěla, tak koupit obojek proti blechám, ale pro nás je to nepraktické. Mohla bych se zeptat kolik číča váží? A pokud už ty blechy máte doma dlouho, být vámi bych se pokusila vydenzifikovat byt.... :D :D Teď už je to 5 měsíců dávno, žádné blechy už kočka nemá;-)
Aniora (20.02.2013 12:37:40) napsal: Já znám všechny přípravky na blechy, tentokrát jsem byla úplně zmatená, ty blechy to jsou takové potvory :D Tak to se omlouvám koukala jsem a je těch prostředků mnoho na blechy ale mislím že ten obojek je dobrý vydrží dlouho:) Jak už jsem psala že ho Moureček s Flíčkem mají tak už dlouho neměli blechy:)
Doporučovala bych ji nejprve pořádně vydrbat, potom ji nastříkat tím frontlinem, máme ho doma taky a naší číče vždy pomohl :) Potom pokud by jste chtěla, tak koupit obojek proti blechám, ale pro nás je to nepraktické. Mohla bych se zeptat kolik číča váží? A pokud už ty blechy máte doma dlouho, být vámi bych se pokusila vydenzifikovat byt....
Peťulda a kočičky:) (20.02.2013 12:35:08) napsal: Ahoj s blechama máme taky problem ale vím co na to:) Když si dojdeš za veterinářem tak si řekni o tobolku proti blechám která se dá kočence na hřbet mezi lopatky. Omlouvám se ale teď ti přesně nepovím jak se to jmenuje:) Dává se to na hřbet mezi lopatky páč si to tam neolíznou. Když jim to dáš tak je dej hlavně ven aby ty blechy znich vypadaly. Někdy je i dobré koupit obojek proti blechám. Moureček s Flíčkem je mají a nemají blechy takže to také pomáhá:) Tak držím palečky a s kočenkama pacinky aby se vám podařilo blechy vyhnat z kožíšku;-) Já znám všechny přípravky na blechy, tentokrát jsem byla úplně zmatená, ty blechy to jsou takové potvory :D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?