Diskuze blešky.....

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

problém je v tom že je moc malá 3 měsíce a teť sem jí dala ten obojek a při něm se nesmějí dávat kapičky ani spreje....myslíte že by pomohlo jí namočit do vody a blechy prostě utopit?
dobrý večer...mám doma 3 měsíce staré kotě a byla tu návštěva se psem a chytla od něj blechy,je to tak meximálně týden....ve středu sem jí koupala šmaponem proti blechám pro kočky,žádný účinek,pár blech spadlo,ve čtvrtek sem jí koupala pár blech spadlo a některé sem zabila....ten den dostala obojek proti blechám,je sobota a blechy má stále....co s tím? obojek je na 3 měsíce a když ho má nemužu jí dát nic proti blechám krom obojku a kdybych ho sundala tak až 7 dní po.....mám z toho strach bo máme po celém baráku koberce.....poraďte prosím....:_(
ewhys (14.07.2013 00:17:44) napsal: dobrý večer...mám doma 3 měsíce staré kotě a byla tu návštěva se psem a chytla od něj blechy,je to tak meximálně týden....ve středu sem jí koupala šmaponem proti blechám pro kočky,žádný účinek,pár blech spadlo,ve čtvrtek sem jí koupala pár blech spadlo a některé sem zabila....ten den dostala obojek proti blechám,je sobota a blechy má stále....co s tím? obojek je na 3 měsíce a když ho má nemužu jí dát nic proti blechám krom obojku a kdybych ho sundala tak až 7 dní po.....mám z toho strach bo máme po celém baráku koberce.....poraďte prosím....:_( Když jsme si donesli Elišku měla taky blechy. Postříkali jsme jí i celý byt sprejem na blešky a byly pryč :-) Vystříkejte kočičku i byt raději vícekrát aby jste zabila úplně všechny blechy. Myslím, že ho normálně koupíte ve zverimexu a opravdu funguje !!:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?