Diskuze Bodíky za logo na svých www

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Amy (16.12.2009 07:20:23) napsal: A není to nějak časově omezené? Třeba jednou týdně? Nebo to má být denně? S tímhle dotazem bych se asi obrátila přímo na adminy (Kate nebo Jerry) ;-) teď koukám, že to může být denně...tak nevím, jedině ty admini ;-D
Veradisia (11.02.2010 18:57:05) napsal: S tim sem zapasila snad pul hodiny a nejak se to tam najednou proste dalo :-DD ale prosím tu hatmatilku jsi psala na hlavní stránku seznamu?????
Veradisia (11.02.2010 18:57:05) napsal: S tim sem zapasila snad pul hodiny a nejak se to tam najednou proste dalo :-DD
Evča (11.02.2010 17:52:33) napsal: čauky,asi si řeknete,že jsem úplný imbecil,ale ptám se kde se vepisuje HTML kod a jak se tam dostane,abych mohla mit na stránkách hafíky:-D :-D S tim sem zapasila snad pul hodiny a nejak se to tam najednou proste dalo :-DD
čauky,asi si řeknete,že jsem úplný imbecil,ale ptám se kde se vepisuje HTML kod a jak se tam dostane,abych mohla mit na stránkách hafíky:-D :-D
V pravidlech je jasně napsáno: 10 bodů denně - Obrázek Hafici.cz, 5 bodů denně Miciny.cz, Konicci.cz Nyní dostanete dvojnásobné množství bodů za umístění loga Hafici.cz! - 10 bodů denně bez práce! U nás neplatí, že bez práce nejsou koláče! Umístěte si na své stránky jedno, dvě nebo všechna naše loga a získejte 5 bodů denně bez práce za každé! Podmínky: Body se připíší až po 5. zobrazení loga (po 5ti návštěvnících) a maximálně ze 2 stránek (tj. max. 30 bodů denně). Pro zajímavost jsem se podívala na statistiku posledních čtyřech a následujících dní: 18.12. 40 bodů celkem 17.12. 40 bodů celkem 16.12. 0 bodů ( ale zcela určitě ne z důvodu malé náštěvnosti stránek ) 15.12. 40 bodů celkem a tak bych mohla pokračovat pořád stejně dál. Ptám se adminů, zda systém fungoval 16.12.?
levandulka (16.12.2009 11:59:33) napsal: Víš, mně připadá, že to nikdo nekontroluje a body se dávají tak po různu (mně to vychází obden). A co se týče loga, mám je na hlavní a ještě na dalších dvou, které ze statistiky jsou nejnavštěvovanější.. Ta kontrola se provádí automaticky každý den krátce po půlnoci. Pokud je u nějakého banneru alespon 5 zobrazení, tak jsou uživateli přičteny body a stav banneru se vynuluje. Dalo by se udělat to, že by se třeba v bonus programu zobrazoval aktuální stav zobrazení jednotlivých bannerů aby si to uživatelé mohli sledovat, možná by se předešlo spekulacím. Zkusím to navrhnout.
blick (16.12.2009 08:58:18) napsal: Ahoj, ty loga máš na hlavní stránce svého webu, takže se ti započítávají pouze zobrazení hlavní stránky. Těch 25 zobrazení o kterých píšeš je pravděpodobně součet zobrazení všech podstránek tvého webu. Aby si ty zobrazení odpovídaly, musela bys dát loga na všechny podstránky (dát je například do patičky webu). Víš, mně připadá, že to nikdo nekontroluje a body se dávají tak po různu (mně to vychází obden). A co se týče loga, mám je na hlavní a ještě na dalších dvou, které ze statistiky jsou nejnavštěvovanější..
levandulka (15.12.2009 22:53:30) napsal: Díky, to vím taky. Mně je jen divné, že když tam mám pět návštěv body dostanu a když jich je 25, tak ne. Ahoj, ty loga máš na hlavní stránce svého webu, takže se ti započítávají pouze zobrazení hlavní stránky. Těch 25 zobrazení o kterých píšeš je pravděpodobně součet zobrazení všech podstránek tvého webu. Aby si ty zobrazení odpovídaly, musela bys dát loga na všechny podstránky (dát je například do patičky webu).
levandulka (15.12.2009 22:53:30) napsal: Díky, to vím taky. Mně je jen divné, že když tam mám pět návštěv body dostanu a když jich je 25, tak ne. A není to nějak časově omezené? Třeba jednou týdně? Nebo to má být denně? S tímhle dotazem bych se asi obrátila přímo na adminy (Kate nebo Jerry) ;-)
Amy (15.12.2009 21:11:01) napsal: Ahoj, nemám s tím zkušenost, takže budu jenom hádat, ale některý admin (nebo kdo) sem psal, že body se budou přičítat jen v případě, že někdo navštíví "záložku" na www stránkách, kde logo hafíci, miciny nebo koníci máš. Takže by sis ho měla dát na hlavní stránku, eventuelně do novinek (nebo tam, kam si myslíš, že lidé na tvých stránkách nejčasteji chodí). Pokud tyto "podmínky" splňuješ, tak nevím ;-D ;-) Díky, to vím taky. Mně je jen divné, že když tam mám pět návštěv body dostanu a když jich je 25, tak ne.
levandulka (14.12.2009 13:53:26) napsal: Mám umístěné logo hafíků na svých stránkách, ale denně se mi bodíky nenačítají (je to obden) i když návštěvnost stránek je denně určitě vyšší než pět. Díky za odpověď. Ahoj, nemám s tím zkušenost, takže budu jenom hádat, ale některý admin (nebo kdo) sem psal, že body se budou přičítat jen v případě, že někdo navštíví "záložku" na www stránkách, kde logo hafíci, miciny nebo koníci máš. Takže by sis ho měla dát na hlavní stránku, eventuelně do novinek (nebo tam, kam si myslíš, že lidé na tvých stránkách nejčasteji chodí). Pokud tyto "podmínky" splňuješ, tak nevím ;-D ;-)
Mám umístěné logo hafíků na svých stránkách, ale denně se mi bodíky nenačítají (je to obden) i když návštěvnost stránek je denně určitě vyšší než pět. Díky za odpověď.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?