Diskuze Bodování

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Spousta věcí v životě není fér, bohužel (ne že bych se v tom bodování vyznala). Nějaké s prominutím "přiblblé" bodování na hafících mě osobně teda nestresuje (admini neberte si to špatně) a nějaká top 100, co z toho :) taková třítisícá pozice, to je něco! hihi :-D
Viva (09.09.2010 22:25:22) napsal: Spousta věcí v životě není fér, bohužel (ne že bych se v tom bodování vyznala). Nějaké s prominutím "přiblblé" bodování na hafících mě osobně teda nestresuje (admini neberte si to špatně) a nějaká top 100, co z toho :) taková třítisícá pozice, to je něco! hihi :-D A víte,že máte pravdu?Kašlu na bodování a budu mít víc času na pročítání příběhů.;-)
Body se na začátku měsíce vymažou a TOP 100 začíná od začátku. Byl začátek měsíce, proto byl uživatel v TOP 100. Body získané od vytvoření profilu se sčítají v kolonce "Bodů od počátku". Irena Tomaštíková (09.09.2010 20:47:25) napsal: Jak je možné,že někdo sepřihlásí koncem srpna a užteď je v TOP 100:-~?Přitommá něco málo kolem 8OOObodů:_(.A když srovnámněkterá dalšíumístění,nechápu podlečeho je řadíte.Bodynebody,umístěn
Jak už tu bylo několikrát řečeno ostatním zvířátkům a virtuálním profilům se zobrazuje pořadí pouze na profilu, své TOP 100 nemají. Také je to uvedeno v pravidlech:https://www.hellosandy.cz/pravidla/ A co se týče tvého profilu, tak je o ničem, takže si ho doplň. Karin (14.10.2010 06:43:07) napsal: no jo já taky kašlu na bodování mám tam 30.místo a v top 100 přitom nejsem
no jo já taky kašlu na bodování mám tam 30.místo a v top 100 přitom nejsemJerry (14.09.2010 10:35:56) napsal: Body se na začátku měsíce vymažou a TOP 100 začíná od začátku. Byl začátek měsíce, proto byl uživatel v TOP 100. Body získané od vytvoření profilu se sčítají v kolonce "Bodů od počátku". <blockquote>Irena Tomaštíková (09.09.2010 20:47:25) napsal: Jak je možné,že někdosepřihlásí koncem srpna aužteď je v TOP100:-~?Přitommá něco málokolem 8OOObodů:_(.A kdyžsrovnámněkterádalšíumístění,nechápupodlečeho jeřadíte.Bodynebody,umístěn
Jak je možné,že někdo se přihlásí koncem srpna a už teď je v TOP 100:-~?Přitom má něco málo kolem 8OOO bodů:_(.A když srovnám některá další umístění,nechápu podle čeho je řadíte.Body nebody,umístění zkrátka nesouhlasí,nenavazuje>-|.M yslím si,že je škoda,aby tak pěkné stránky nebyly fér.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?