Diskuze bodový dáreček

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ahojda,když najedeš na články tak je to asi tak druhá stránka a je tam článek o top100 soutěži-tam se ta potvůrka schovává
ahojky chci se zeptat kde je dnes dáreček vůbec ho nemůžu najít!!! :_( :-( předem děkuji za odpověd;-D
Ahojky, chci se zeptat, ten dáreček se dá najít každý den nebo jak to tu funguje?
Háňa a Fany (29.11.2009 19:45:51) napsal: díky moc:-) není zač.. Když vím, poradííím s radostí..;-) Pěkný den..;-)
Jessica (01.12.2009 19:11:55) napsal: Je to v článku o speciálním TOP 100. Dej si to do "hledej" a máš to hned :-D Stačí :TOP 100 speciál 20 bodů...;-) Nám to ihned ukázalo...Aja.
Honey (09.12.2009 15:35:42) napsal: POmůže ti nápověda Kolie, já si již nepamatuji,kde, ale našla jsem ho...;-) Tak úspěšné čmuchání :D vzdyt je tam na to hned odkaz u kolie ;-)
Anežka (09.12.2009 15:00:00) napsal: Už druhý den nemůžu na Hafíkách najít schovaný dárek. Ví někdo,kde se schovává? Děkuji. :( POmůže ti nápověda Kolie, já si již nepamatuji,kde, ale našla jsem ho...;-) Tak úspěšné čmuchání :D
Už druhý den nemůžu na Hafíkách najít schovaný dárek. Ví někdo,kde se schovává? Děkuji. :(
Anežka (09.12.2009 19:35:50) napsal: Díky za rady, ale nápovědy jsou na h..... Pomozte ostatním hafikářům v jejich snaze obnovit ZKO Dětmarovice... Potěšte své známé a pošlete jim originální pohled prostřednictvím Hafici.cz! Zákony psí výchovy: Chcete-li mít opravdu jistotu, že váš pes nebude opakovat stejný prohřešek vícekrát, musíte jej zlikvidovat. Pokud's to pořád nenašla, je to v "Pomozte ostatním hafikářům v jejich snaze obnovit ZKO Dětmarovice..."
Veradisia (09.12.2009 15:58:16) napsal: vzdyt je tam na to hned odkaz u kolie ;-) Díky za rady, ale nápovědy jsou na h..... Pomozte ostatním hafikářům v jejich snaze obnovit ZKO Dětmarovice... Potěšte své známé a pošlete jim originální pohled prostřednictvím Hafici.cz! Zákony psí výchovy: Chcete-li mít opravdu jistotu, že váš pes nebude opakovat stejný prohřešek vícekrát, musíte jej zlikvidovat.
Hanka62 (01.12.2009 19:03:08) napsal: Jenomže teď té kolii moc nerozumím a nevím, kde dárek hledat. Prošla jsem celý TOP 100, ale dárek nikde :-( Je to v článku o speciálním TOP 100. Dej si to do "hledej" a máš to hned :-D
Hrancle (30.11.2009 19:17:06) napsal: není zač.. Když vím, poradííím s radostí..;-) Pěkný den..;-) Jenomže teď té kolii moc nerozumím a nevím, kde dárek hledat. Prošla jsem celý TOP 100, ale dárek nikde :-(
Hrancle (29.11.2009 19:27:52) napsal: Každý den ho můžeš vzít jen jednou... Víckrát to za den stejně nepůjde. Dáreček je každý den v jednom z článku..Každý den ti napoví kolie (nahoře).. Většinou ten dáreček v jednom článku je dlouho asi kolem týdnu. Můžeš hledat dáreček i na www.konicci.cz a www.miciny.cz . Tam zase napovídá kůň nebo kočka.. Body dárečku se většinou pohybují kolem 15. Ještě jsem nezažila že by dáreček měl aspoň 40 bodů(na Hafíkách jsem asi půl roku).. Píšou AŽ 50 BODŮ. ;-) díky moc:-)
Hrancle (29.11.2009 19:27:52) napsal: Každý den ho můžeš vzít jen jednou... Víckrát to za den stejně nepůjde. Dáreček je každý den v jednom z článku..Každý den ti napoví kolie (nahoře).. Většinou ten dáreček v jednom článku je dlouho asi kolem týdnu. Můžeš hledat dáreček i na www.konicci.cz a www.miciny.cz . Tam zase napovídá kůň nebo kočka.. Body dárečku se většinou pohybují kolem 15. Ještě jsem nezažila že by dáreček měl aspoň 40 bodů(na Hafíkách jsem asi půl roku).. Píšou AŽ 50 BODŮ. ;-) díky moc:-)
Háňa a Fany (29.11.2009 18:38:37) napsal: Ahojky, chci se zeptat, ten dáreček se dá najít každý den nebo jak to tu funguje? Každý den ho můžeš vzít jen jednou... Víckrát to za den stejně nepůjde. Dáreček je každý den v jednom z článku..Každý den ti napoví kolie (nahoře).. Většinou ten dáreček v jednom článku je dlouho asi kolem týdnu. Můžeš hledat dáreček i na www.konicci.cz a www.miciny.cz . Tam zase napovídá kůň nebo kočka.. Body dárečku se většinou pohybují kolem 15. Ještě jsem nezažila že by dáreček měl aspoň 40 bodů(na Hafíkách jsem asi půl roku).. Píšou AŽ 50 BODŮ. ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?