Diskuze bodový dárek

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ahojky poradte kde se schovává8-} ,na kolikáté stránce v ostatních článcích děkuji;-)
Listicka (12.12.2009 14:32:37) napsal: Že si takový kydy nenecháte pro sebe.Na to tu diskuze založená není. A pokud se ti nelíbí, že se někdo ptá na takové kravinky, tak mu neodpovídej - to všem uškodí nejméně. Proč ? Na stupidní dotaz adekvátní odpověď. Máš pravdu, na to diskuse není, tak , takže na podobný kravinky neodpovídej.
Že si takový kydy nenecháte pro sebe.Na to tu diskuze založená není. A pokud se ti nelíbí, že se někdo ptá na takové kravinky, tak mu neodpovídej - to všem uškodí nejméně.pes Michal (12.12.2009 14:24:20) napsal: napiš adminům, ti to vědí :-( A rovnou jim napiš, ať ti ty body připisují automaticky, že se ti nechce je hledat !! Za takový diskusní příspěvek by ti měli automaticky sebrat všechny !! !! !!
Máš naprostou pravdu. Do humanitární akce zaslalo body podle Hafíků zhruba 5% všech registrovaných, což je dost velká bída. Škoda, že neexistuje seznam VŠECH co přispěli, asi by to bylo zajímavé počtení.
Čím déle tu jsem, tím více mi dochází, že tu uživatelé zakládají profily jen pro body. Ale na druhou stranu, pokud někdo sbírá body jenom proto, aby na další sbírkové akci ty body daroval, nevidím na tom nic špatného. Avšak předpokládám, že skoro nikdo to tak nedělá.:( pes Michal (12.12.2009 14:35:34) napsal: Proč ? Na stupidní dotaz adekvátní odpověď. Máš pravdu, na to diskuse není, tak , takže na podobný kravinky neodpovídej.
dadmilka (11.12.2009 13:23:08) napsal: ahojky poradte kde se schovává8-} ,na kolikáté stránce v ostatních článcích děkuji;-) napiš adminům, ti to vědí :-( A rovnou jim napiš, ať ti ty body připisují automaticky, že se ti nechce je hledat !! Za takový diskusní příspěvek by ti měli automaticky sebrat všechny !! !! !!
dadmilka (11.12.2009 13:23:08) napsal: ahojky poradte kde se schovává8-} ,na kolikáté stránce v ostatních článcích děkuji;-) Dáreček je na desáté stránce v ostatních článcích ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?