Diskuze BODY

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den.Mám dotaz,body jako dárek k narozeninám už nejsou?
Uživatel11052Eva (08.07.2011 12:48:32) napsal: Dobrý den.Mám dotaz,body jako dárek k narozeninám už nejsou? Děkuji,ještě to tam nebylo a později jsem nebyla doma.
Mě se taky po druhý nepřičetli body k narozeninám
Ahoj, narozeninový dárek posíláme (ale nesmí to být "podvod", tedy účelově přepsané datum narození atd.). Obvykle se připisuje k půlnoci. Tedy nejpozději druhý den po narozeninách určitě bude dárek na bodovém účtě. MIchaela (15.07.2011 19:26:21) napsal: Mě se taky po druhý nepřičetli body k narozeninám
Markéta a Lery (18.08.2011 11:12:41) napsal: Jsou. zábava - tapety na plochu;-) Díky moc.Zkoušela jsem ale až tam jsem nedošla.:-)
Uživatel11052Eva (18.08.2011 08:36:54) napsal: Dárečky na stránkách Hafici nejsou? Jsou. zábava - tapety na plochu;-)
Už jsem ho našla :-DD Pája (22.07.2011 16:52:46) napsal: Ano darecek je ve clanku : Jak pecovat o psa v lete.;-)
Pája (22.07.2011 16:52:46) napsal: Ano darecek je ve clanku : Jak pecovat o psa v lete.;-) už jsem ho našla :-DD
A na jaké je stránce? Já tam nemůžu tenhle článek najít. Ve článku o infarktu žádný dárek není :-( </blockquote>
Ano darecek je ve clanku : Jak pecovat o psa v lete.;-) Sukovka (22.07.2011 16:50:37) napsal: Dobrý den , už někdo z vás našel dáreček s body jak je napsáno v pravidlech?????????"Každý den je na stránkách Hafici.cz schována ikonka červeného dárečku, který obsahuje porci bodů! Sledujte každý den pokyny v hlavičce Hafici.cz - nápovědu dává dlouhosrstá kolie :-) Hodně štěstí při hledání! "
Dobrý den , už někdo z vás našel dáreček s body jak je napsáno v pravidlech?????????"Každý den je na stránkách Hafici.cz schována ikonka červeného dárečku, který obsahuje porci bodů! Sledujte každý den pokyny v hlavičce Hafici.cz - nápovědu dává dlouhosrstá kolie :-) Hodně štěstí při hledání! "
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?