Diskuze Body

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

dnes už je dáreček jinde, takže ho zase musíte hledat v jiném článku
Eliška (14.01.2012 13:08:12) napsal: prosím vas jak umístim mazličky do mapy? Otevřete profil mazlíčka a dáte upravit profil tam je dole mapa tak si nejdete kde bydlíte a na to místo klepnete. Objeví se vám tam šipka.A to je celé.
prosím vas jak umístim mazličky do mapy?
'Konečně začala trochu zima a proto na vás čeká dáreček v článku o péči o psy, když je chladno.' - Najdi článek, který si představuješ pod tímto popisem a najdeš tu porci bodů ;-)
Terri (10.01.2012 11:55:27) napsal: Jak mám udělat toto?? Nebo jak to mám najít? já to nepochopila.. Díky :( až 50 bodů denně - Hledejte dáreček Každý den je na stránkách Hafici.cz schována ikonka červeného dárečku, který obsahuje porci bodů! Sledujte každý den pokyny v hlavičce Hafici.cz - nápovědu dává dlouhosrstá kolie :-) Hodně štěstí při hledání! U kolie v bublině je napsána nějaká nápověda pro hlednání dárečku. V případě micin a koníků je to psáno v bublině u kočičky či koníka. Buď je už v nápovědě skrýtý název článku, nebo si ho musíte domysle. Někdy je to i napsáno na hlavní straně v ,,přečtěte si´´. Když třeba teď sem na hafíky do vyhledávání zaáte ,,porod´´ tak hned první z pěti otevřených článků je ten s dárečkem;-)
Jak mám udělat toto?? Nebo jak to mám najít? já to nepochopila.. Díky :( až 50 bodů denně - Hledejte dáreček Každý den je na stránkách Hafici.cz schována ikonka červeného dárečku, který obsahuje porci bodů! Sledujte každý den pokyny v hlavičce Hafici.cz - nápovědu dává dlouhosrstá kolie :-) Hodně štěstí při hledání!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?