Diskuze Body na hafici.cz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj,co můžu získat za body? Je to k něčemu nebo nemá cenu je sbírat,?
Jenom doplním, že jak získat body se dočtete zdehttps://www.hellosandy.cz/nastaveni/ucet-bonus-programu/jak-ziskat-body/
Míša (25.12.2013 09:09:13) napsal: Ahoj,co můžu získat za body? Je to k něčemu nebo nemá cenu je sbírat,? Ahoj. Sbírat body cenu má. Co s nimi potom uděláš, je na Tobě. Někdo nasbírá body a nechá si za ně z bonus programu poslat nějaký dárek pro své zvíře nebo pro sebe. Krmení, hračku, podložku pod myš k PC... Jiní posílají virtuální dárky kamarádům, každý dárek má nějakou cenu, bez bodů jej nepošleš. My to děláme tak, že celý rok poctivě sbíráme body a dárky posíláme jen dobrým kamarádům k narozeninám, nějaké významné události, či jako poděkování za nějakou pozornost z jejich strany. Většinu bodů střádáme a před Vánoci za ně objednáme nějaký dárek pro nějaký útulek. Většinou ještě něco zbyde do sbírky, kterou každoročně tento portál pořádá ve prospěch nějakého vybraného útulku a za darované body nakoupí krmení, které tomu útulku pošlou. Do které kategorie se zařadíš Ty je jen na Tobě.;-)
Vsechno k bonus programu najdete tadyhttps://www.hellosandy.cz/nastaveni/ucet-bonus-programu/
Radka (27.12.2013 20:37:30) napsal: Vsechno k bonus programu najdete tadyhttps://www.hellosandy.cz/nastaveni/ucet-bonus-programu/ Ale já vím že si za to můžu koupit triko jenže tam píšou peníze ,a já zato nemusím platit když mám body? tam ani nepíšou za kolik bodů to je:/ jak tady někdo říkal hračky ty jsou za kolik bodů?
Bonus program je momentálně pozastavený, k objednání jsou pouze trika za reálné peníze. Běžně si můžete vybrat z pochoutek nebo hraček pro psy pouze za body, které vás nestojí v reálných penězích nic. Pokud nemáte zájem o trička, vyčkejte ;-)
Lenka (13.01.2014 15:47:44) napsal: Dobrý den, poradil by mi někdo jak umístit pejska na psí mapu? Třeba tak získáme nějaké kamarády poblíž :-) díky. Ano, klikněte na tlačítko "upravit profil" a úplně dole na stránce najdete mapu, pak už stačí jen kliknout na příslušné místo.
Radka (15.01.2014 10:54:19) napsal: Ano, klikněte na tlačítko "upravit profil" a úplně dole na stránce najdete mapu, pak už stačí jen kliknout na příslušné místo. Děkuji děkuji :)
Na Hafici.cz neplatíte ani poštovné, ani balné. ;-) Kobylatko (07.04.2014 21:05:12) napsal: Ahoj.Když si budu chtít něco obědnat s bonus programu za nasbírané bodíky platí se něco?např poštovný a tak?
Ahoj.Když si budu chtít něco obědnat s bonus programu za nasbírané bodíky platí se něco?např poštovný a tak?
Lenka (13.01.2014 15:47:44) napsal: Dobrý den, poradil by mi někdo jak umístit pejska na psí mapu? Třeba tak získáme nějaké kamarády poblíž :-) díky. KLikněte na upravit profil a sjeďte úplně na konec stránky.
Dobrý den, poradil by mi někdo jak umístit pejska na psí mapu? Třeba tak získáme nějaké kamarády poblíž :-) díky.
Claudia (25.12.2013 16:09:23) napsal: Ahoj. Sbírat body cenu má. Co s nimi potom uděláš, je na Tobě. Někdo nasbírá body a nechá si za ně z bonus programu poslat nějaký dárek pro své zvíře nebo pro sebe. Krmení, hračku, podložku pod myš k PC... Jiní posílají virtuální dárky kamarádům, každý dárek má nějakou cenu, bez bodů jej nepošleš. My to děláme tak, že celý rok poctivě sbíráme body a dárky posíláme jen dobrým kamarádům k narozeninám, nějaké významné události, či jako poděkování za nějakou pozornost z jejich strany. Většinu bodů střádáme a před Vánoci za ně objednáme nějaký dárek pro nějaký útulek. Většinou ještě něco zbyde do sbírky, kterou každoročně tento portál pořádá ve prospěch nějakého vybraného útulku a za darované body nakoupí krmení, které tomu útulku pošlou. Do které kategorie se zařadíš Ty je jen na Tobě.;-) Děkuji,A můžu se ještě zeptat kde uvidím dárky(bonusy) které můžu za body koupit? Popřípadě kolik bodů potřebuju na granule,pamlsky,či hračky? Dozvím se to někde tady na stránce?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?