Diskuze Body nikde?!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

A nemohlo by se to zavést i u koníků? Přijde mi to trochu nefér vůči nim :( . Je to jen návrh pro zlepšení stránek :) .
mno můj pejsek má narozeniny dnes a nic nedošlo a za kočku minulý měsíc také nic
Narozeninové přání s dárkem lze obdržet pouze jednou za rok, v den narozenin. V případě, že jste datum opravila a od původního data neuběhl jeden rok, dárek znovu neobdržíte. kobylka_sarinka (28.11.2011 15:06:12) napsal: mno můj pejsek má narozeniny dnes a nic nedošlo a za kočku minulý měsíc také nic
Kate (28.11.2011 20:13:19) napsal: Narozeninové přání s dárkem lze obdržet pouze jednou za rok, v den narozenin. V případě, že jste datum opravila a od původního data neuběhl jeden rok, dárek znovu neobdržíte. tak body za Fifi mi dnes přišly... s číčou si nejsem změny datumu vědoma, ale možné to je
Dobrý den, narozeninová přání chodí pouze psům a kočkám. Kačka (12.04.2011 07:06:45) napsal: Dobrý den,můj poník měl narozeniny ale nedošly mi žádné body jako dárek k narozrninám:-( Proč?Vždy mi chodily a teď nic:-~ Co se stalo?????
Dobrý den,můj poník měl narozeniny ale nedošly mi žádné body jako dárek k narozrninám:-( Proč?Vždy mi chodily a teď nic:-~ Co se stalo?????
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?