Diskuze ? Body přičtete nebo ne ? + soutěž

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Pokud vím, tak jsem ti na tento dotaz odpovídala už v týdnu na e-mail. Nejlépe přidávej akce alespoň s týdenním předstihem. A akce, které už v kalendáři jsou neschválíme, tudíž ti ani body přičteny nebudou. lidamagova (18.09.2010 19:59:21) napsal: Přidávám závody....ale někdy...přidám a čekám a čekám a čekám a nepřidáte je a pak se běží a já zato už nedostanu body...šlo by to řešit a co i nějakou vědomostní soutěž ???:-( 8-}
Přidávám závody....ale někdy...přidám a čekám a čekám a čekám a nepřidáte je a pak se běží a já zato už nedostanu body...šlo by to řešit a co i nějakou vědomostní soutěž ???:-( 8-}
Například dnes ti neschválím tři akce. Velkou Pardubickou České pojišťovny, která už v kalendáři je. Hipocentrum Koryčany, že nabízí vyjížďky, ... to do akcí nepatří. Patří do sekce "Kam za koňmi", kde už je. Poslední je "Zahájení zimní sezóny" no pokud to opravdu není nějaká akce, tak to také do kalendáře nepatří. Jerry (18.09.2010 21:52:09) napsal: Pokud vím, tak jsem ti na tento dotaz odpovídala už v týdnu na e-mail. Nejlépe přidávej akce alespoň s týdenním předstihem. A akce, které už v kalendáři jsou neschválíme, tudíž ti ani body přičteny nebudou.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?