Diskuze Body za kompletní profil

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je - "JAK ZÍSKAT BODY? " máte napsnáno, že za kompletní profil je 500 bodů. Musí tam být i video? mám všechno kromě videa, ale body nikde8-} tak nevím8-} nebo je dostanu až zítra? Předem děkuji za odpověď:-) S Pozdravem Kamča:-)
Jerry (22.04.2011 08:50:30) napsal: Dobrý den, pokud se jedná o profil, který splnil podmínky nově, tedy ještě body za kompletně vyplněný profil nezískal, tak pokud splňuje podmínky, tak Vám budou body přičteny. Profily se kontrolují každé pondělí, jednou z podmínek také je, že u nás musí být alespoň 7 dnů. TAKŽE TO JEŠTĚ PLATÍ?? :-) TO JE FAJN;-D ;-D DĚKUJI,TO JSME NĚJAK PŘEHLÉDLI, TĚCH SEDM DNŮ:-D KRÁSNÉ VELIKONOCE;-) :-) KAMČA A KONÍČCI:-)
Dobrý den, pokud se jedná o profil, který splnil podmínky nově, tedy ještě body za kompletně vyplněný profil nezískal, tak pokud splňuje podmínky, tak Vám budou body přičteny. Profily se kontrolují každé pondělí, jednou z podmínek také je, že u nás musí být alespoň 7 dnů. Kamča a koníčci (21.04.2011 21:33:58) napsal: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je - "JAK ZÍSKAT BODY? " máte napsnáno, že za kompletní profil je 500 bodů. Musí tam být i video? mám všechno kromě videa, ale body nikde8-} tak nevím8-} nebo je dostanu až zítra? Předem děkuji za odpověď:-) S Pozdravem Kamča:-)
Pája (21.04.2011 21:39:11) napsal: Ahoj to je pouze pro nově vytvořené. Je to jednorázová odměna. Jinak bonus za plně vyplněný profil se už zrušil. ZRUŠIL?? !! 8-} NO ALE STÁLE TO TAM JE, ŽE ZA VYPLNĚNÝ PROFIL JE 500 BODŮ, PROČ TO TEDY NESMAŽOU? 8-} >:-( CELKEM MĚ TO NAŠTVALO ALE CO SE DÁ DĚLAT, KUPOVAT BODY NEBUDU, TAKŽE NIC8-} 8-} HEZKÝ DEN;-) 8-} Kamča:-)
Ahoj to je pouze pro nově vytvořené. Je to jednorázová odměna. Jinak bonus za plně vyplněný profil se už zrušil. Kamča a koníčci (21.04.2011 21:33:58) napsal: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je - "JAK ZÍSKAT BODY? " máte napsnáno, že za kompletní profil je 500 bodů. Musí tam být i video? mám všechno kromě videa, ale body nikde8-} tak nevím8-} nebo je dostanu až zítra? Předem děkuji za odpověď:-) S Pozdravem Kamča:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?