Diskuze body za psí mapu a komplet vyplněný profil????

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hafoj, obávám se, že kluci programátoři ještě nemají připravenou funkci, která to bude kontrolovat a automaticky přičítat. Ta ze staré verze se bohužel nedá použít a přičítat to ručně je nesmysl, prosím vydržte chvíli, než ji programátoři zprovozní. Jsem si jistý, že ušlé piškoty určitě na svůj účet dostanete. Díky za pochopení :-~
Bára (22.04.2009 17:27:09) napsal: Ježíš lidi – to sem chodíte kvůli piškotům a kostičkám? Já tedy ne – stejně to na nic nepotřebuju… Tak nepotrebujes, a? Je to snad kazdeho vec, proc sem chodi. To je mi otazka…tak si vsimej sveho a je to :o)
Ježíš lidi – to sem chodíte kvůli piškotům a kostičkám? Já tedy ne – stejně to na nic nepotřebuju…
Bára (22.04.2009 17:27:09) napsal: Ježíš lidi – to sem chodíte kvůli piškotům a kostičkám? Já tedy ne – stejně to na nic nepotřebuju… Víš, Ty to třeba na nic nepotřebuješ ale jám mám velkou radost,když jinému mohu udělat radost a to v tomto případě znamená poslat dáreček a k tomu potřebuji právě ty piškoty.To ovšem neznamená, že na tento portál chodím jen kvůli piškotům.:_(
nechápu, proč to tady řešíte:-~ Je to snad fuk, kdo piškotky sbírá a kdo ne, ne?? ??
Ahoj, když už se tu bavíte o bodech za mapu, múžu se zeptat kdy ty body přybívají? Já jsem mojeho pejska tam dala a žádné body mi nepřibyly. Chtěla bych je abych mohla svým psím kamarádúm posílat dárečky. :D
Mojzinka (23.04.2009 17:35:36) napsal: POŘÁD STEJNÉ HÁDKY!! !! PRO MĚ JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ,ŽE SE TU SETKÁVÁM S KAMARÁDY,PÍŠEME SI EMAILY A DOKONCE MĚ POZVALI NA VÝLET.TAK O TOM TO JE,NE?? ?? NEBO SI NEVÍM S NĚČÍM RADY,TAK SI TU PODISKUTUJEM,PO­SÍLÁME SI OBRÁZKY A RÁMEČKY…A TO OSTATNÍ JE UŽ JEN DOPLNĚK NA TOMTO PORTÁLE.PRO NÁS NENÍ TOTO VŮBEC NUTNÉ!! !! KDYBY TU NEEXISTOVALY VIRTUÁLNÍ MEDAILE-NEVADÍ,KDYBY TU NEBYLO TOP 100-NEVADÍ,KDYBY NEBYLY PIŠKOTY.NEVADÍ !! !! !! ALE CO VADÍ?? ?? ?? ?? ?? NEMÍT PŘÁTELE!! !! !! !! !! !! !! !! !! BEZ NICH BY BYLO SMUTNO.AHOJ VŠEM MÝM PŘÁTELŮM.„MÁME VÁS MOC RÁDY S HOLKAMA JORKŠÍRKAMA“.MARTA. …nemít žádné kamarády!JÓ TO VADÍ!Není nutno, není nutno, aby bylo přímo veselo.....
Mojzinka (23.04.2009 17:35:36) napsal: POŘÁD STEJNÉ HÁDKY!! !! PRO MĚ JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ,ŽE SE TU SETKÁVÁM S KAMARÁDY,PÍŠEME SI EMAILY A DOKONCE MĚ POZVALI NA VÝLET.TAK O TOM TO JE,NE?? ?? NEBO SI NEVÍM S NĚČÍM RADY,TAK SI TU PODISKUTUJEM,PO­SÍLÁME SI OBRÁZKY A RÁMEČKY…A TO OSTATNÍ JE UŽ JEN DOPLNĚK NA TOMTO PORTÁLE.PRO NÁS NENÍ TOTO VŮBEC NUTNÉ!! !! KDYBY TU NEEXISTOVALY VIRTUÁLNÍ MEDAILE-NEVADÍ,KDYBY TU NEBYLO TOP 100-NEVADÍ,KDYBY NEBYLY PIŠKOTY.NEVADÍ !! !! !! ALE CO VADÍ?? ?? ?? ?? ?? NEMÍT PŘÁTELE!! !! !! !! !! !! !! !! !! BEZ NICH BY BYLO SMUTNO.AHOJ VŠEM MÝM PŘÁTELŮM.„MÁME VÁS MOC RÁDY S HOLKAMA JORKŠÍRKAMA“.MARTA. …nemít žádné kamarády!Jó to vadí!! Není nutno, není ntno, aby bylo přímo veselo…
TAK JSEM TEĎ KUKLA DO BONUS PROGRAMU A ZA PROFIL NIC !! !! !! !! !! A VYPLNĚNÝ PROFIL MÁME,I KDYŽ SRANDOVNĚ,ALE MÁME!! !! !! TAK NEVÍM.TAKY BY MOHLI ADMINI.PSÁT NA ÚVODNÍ STRANU CO SE DĚJĚ CO SE BUDE DÍT..ATD.PSALA JSEM I MARTINOVI A NIKDY MI NIKDO NA DOTAZ NEODEPSAL!!JENOM TADY V DISKUZI KATE ODEPISUJE.
POŘÁD STEJNÉ HÁDKY!! !! PRO MĚ JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ,ŽE SE TU SETKÁVÁM S KAMARÁDY,PÍŠEME SI EMAILY A DOKONCE MĚ POZVALI NA VÝLET.TAK O TOM TO JE,NE?? ?? NEBO SI NEVÍM S NĚČÍM RADY,TAK SI TU PODISKUTUJEM,PO­SÍLÁME SI OBRÁZKY A RÁMEČKY…A TO OSTATNÍ JE UŽ JEN DOPLNĚK NA TOMTO PORTÁLE.PRO NÁS NENÍ TOTO VŮBEC NUTNÉ!! !! KDYBY TU NEEXISTOVALY VIRTUÁLNÍ MEDAILE-NEVADÍ,KDYBY TU NEBYLO TOP 100-NEVADÍ,KDYBY NEBYLY PIŠKOTY.NEVADÍ !! !! !! ALE CO VADÍ?? ?? ?? ?? ?? NEMÍT PŘÁTELE!! !! !! !! !! !! !! !! !! BEZ NICH BY BYLO SMUTNO.AHOJ VŠEM MÝM PŘÁTELŮM.„MÁME VÁS MOC RÁDY S HOLKAMA JORKŠÍRKAMA“.MARTA.
s politování musím rovněž konstatovat,že za plně vyplněný profil jsem nedostala v nové verzi žádný bodík. Bylo by záhodno aby se už konečně k tomotu někdo z admin.vyjád­řil!!!!8-} 8-}
supík (23.04.2009 12:58:53) napsal: Uživatel Jana (22.04.2009 23:40:07) napsal: Bára (22.04.2009 17:27:09) napsal: Ježíš lidi – to sem chodíte kvůli piškotům a kostičkám? Já tedy ne – stejně to na nic nepotřebuju…Víš, Ty to třeba na nic nepotřebuješ ale jám mám velkou radost,když jinému mohu udělat radost a to v tomto případě znamená poslat dáreček a k tomu potřebuji právě ty piškoty.To ovšem neznamená, že na tento portál chodím jen kvůli piškotům.:_( Já tě Jani chápu, že to myslíš dobře, ale já si myslím, že opravdového kamaráda stejně tak potěší,že si s tebou může popovídat a podělit se o všechny radosti a starosti s našimi miláčky.A o takové kamarády, kteří jenom čekají, že něco dostanou a jejich přízeň si musíš kupovat není co stát.A to nejenom na Hafíkách ale i v životě.Betynce přejeme bzké uzdravení.;-) -naprosto s Tebou souhlasím,já jen jsem chtěla podotknout,že bodíky za vyplněný profil,stále nemám a věř mi,že v žádném případě si nechci přízeň kamarádů kupovat nějakými virtuálními dárečky ale posílat je jen pro radost. Moje panička je „dříve narozená“ a tak se raduje z každé maličkosti jakou je třeba i ten obrázek na obrazovce . No a jelikož není tak šikovná,tak piškotky vlastně má za deníček a ten vyplněný profil-tak to jen na vysvětlenou. Jinak Ti moc díky,za přáníčko brzkého uzdravení – i to paničku potěšilo,že jsi si toho vůbec všiml. :_( Betynka
supík (23.04.2009 12:58:53) napsal: Uživatel Jana (22.04.2009 23:40:07) napsal: Bára (22.04.2009 17:27:09) napsal: Ježíš lidi – to sem chodíte kvůli piškotům a kostičkám? Já tedy ne – stejně to na nic nepotřebuju…Víš, Ty to třeba na nic nepotřebuješ ale jám mám velkou radost,když jinému mohu udělat radost a to v tomto případě znamená poslat dáreček a k tomu potřebuji právě ty piškoty.To ovšem neznamená, že na tento portál chodím jen kvůli piškotům.:_( Já tě Jani chápu, že to myslíš dobře, ale já si myslím, že opravdového kamaráda stejně tak potěší,že si s tebou může popovídat a podělit se o všechny radosti a starosti s našimi miláčky.A o takové kamarády, kteří jenom čekají, že něco dostanou a jejich přízeň si musíš kupovat není co stát.A to nejenom na Hafíkách ale i v životě.Betynce přejeme bzké uzdravení.;-) absolutní souhlas. slovo kamaráda potěší víc než nějaký obrázek na obrazovce.
Uživatel Jana (22.04.2009 23:40:07) napsal: Bára (22.04.2009 17:27:09) napsal: Ježíš lidi – to sem chodíte kvůli piškotům a kostičkám? Já tedy ne – stejně to na nic nepotřebuju…Víš, Ty to třeba na nic nepotřebuješ ale jám mám velkou radost,když jinému mohu udělat radost a to v tomto případě znamená poslat dáreček a k tomu potřebuji právě ty piškoty.To ovšem neznamená, že na tento portál chodím jen kvůli piškotům.:_( Já tě Jani chápu, že to myslíš dobře, ale já si myslím, že opravdového kamaráda stejně tak potěší,že si s tebou může popovídat a podělit se o všechny radosti a starosti s našimi miláčky.A o takové kamarády, kteří jenom čekají, že něco dostanou a jejich přízeň si musíš kupovat není co stát.A to nejenom na Hafíkách ale i v životě.Betynce přejeme bzké uzdravení.;-)
Ivonka (23.04.2009 08:47:22) napsal: pes Michal (22.04.2009 20:23:49) napsal: Ivonka (22.04.2009 18:40:21) napsal: Bára (22.04.2009 17:27:09) napsal: Ježíš lidi – to sem chodíte kvůli piškotům a kostičkám? Já tedy ne – stejně to na nic nepotřebuju… Tak nepotrebujes, a? Je to snad kazdeho vec, proc sem chodi. To je mi otazka…tak si vsimej sveho a je to :o) proč máte dva profily na jednoho psa ? Na jeden lidi posílají málo kostiček. Bože jak ubohý :-( Had haf, pane Michale :o)) Jejda, staci si precist, proc je tam ten druhy profil, myslim, ze logicky smyslejicimu cloveku je to jasne :o) No, zrejme jste tu novy, tak mi dovolte, trosku Vas zde uvest spravnym smrem :o) Jeden cas tu bylo hodne zive tema – Kostickovani :o) No a vite co? i ja byla mezi temi, co rekli kostickam stop :o)) No, jak ubohe, ze? :o)) Nový tu nejsem to se nemusíte bát, když tu bylo téma o kostičkování, rozdělilo lidi na dva tábory – ti co chtěli mít co nejvíce, aby byli v předu a ti, co řekli stop, protože se báli, že v předu nebudou, tedy vy. Drtivé většině to bylo úplně jedno. V normálně fungujícím foru , což tady není by za druhý stejný profil dostal člen fora tzv. ban, tedy zákaz vstupu na forum. Můžete si psát co chcete, jaké jsou vaše důvody, můžete si do stránek vkládat odkazy na další fotky, které tedy máte nad rámec oněch povolených 40, všechno tu totiž je možné, neplatí tu pravidla, no ideální bordel pro lidi jako jste vy. Jestliže někomu napíšete, aby si hleděl svého, tak se nedívte, že si většina bude hledět toho vašeho, vaší ukázky toho, že tu nejsou jen slušní lidé, co na stránky chodí pro zábavu. Přeberte si to jak chcete, hlavně že bude dost těch virtuálních medailí, ne ? Vždyť o to vám hlavně na tomto foru jde.
objevily se nové dárečky, tak se zvýšila poptávka po piškotech a rozjela se bouřlivá diskuse. Ale pořád nikde není vysvětlené, co je „kompletně vyplněný profil“ a jestli jsou nějaké změny v požadavcích na získání piškotů. Od Rivala jsem čekala že se vyjádří k nutnosti vyplňovat nebo nevyplňovat ty nové funkce: tedy rodokmen a psí mapu, případně údaje o uživateli pod účtem. mimišák
pes Michal (22.04.2009 20:23:49) napsal: Ivonka (22.04.2009 18:40:21) napsal: Bára (22.04.2009 17:27:09) napsal: Ježíš lidi – to sem chodíte kvůli piškotům a kostičkám? Já tedy ne – stejně to na nic nepotřebuju… Tak nepotrebujes, a? Je to snad kazdeho vec, proc sem chodi. To je mi otazka…tak si vsimej sveho a je to :o) proč máte dva profily na jednoho psa ? Na jeden lidi posílají málo kostiček. Bože jak ubohý :-( Had haf, pane Michale :o)) Jejda, staci si precist, proc je tam ten druhy profil, myslim, ze logicky smyslejicimu cloveku je to jasne :o) No, zrejme jste tu novy, tak mi dovolte, trosku Vas zde uvest spravnym smrem :o) Jeden cas tu bylo hodne zive tema – Kostickovani :o) No a vite co? i ja byla mezi temi, co rekli kostickam stop :o)) No, jak ubohe, ze? :o))
Za plně vyplněný profil jsme dostaly body naposled 31.3. a za mapku, do které se nám konečně podařilo umístit, nic. S tím rodokmenem by to měli aspoň trochu vysvětlit – jestli je nutný a nebo ne. Já si myslím, že by tam vůbec neměl co dělat. Kdo chce blíže poznat mého psa, může navštívit moje webové stránky.
Bára (22.04.2009 20:00:47) napsal: Ivonka (22.04.2009 18:40:21) napsal: Bára (22.04.2009 17:27:09) napsal: Ježíš lidi – to sem chodíte kvůli piškotům a kostičkám? Já tedy ne – stejně to na nic nepotřebuju… Tak nepotrebujes, a? Je to snad kazdeho vec, proc sem chodi. To je mi otazka…tak si vsimej sveho a je to :o) No promiň, ale já myslela, že sem lidi chodí hlavně kvůli přátelům, poučení a pobavení. Honba za ještě imaginárními „penězi“ mi přijde zcela zcestná a nedůstojná jakéhokoli živého tvora. Chtěla jsem jen svým příspěvkem upozornit na to, že je přeci plno hodnotnějších věcí na světě – jestli to nechápeš, tak je mi tě jen a jen líto… /// OO, tva litost mi lichoti, ale neni na miste, jaka skoda, ze? Zrejme jsi nepochopila, co jsem tim chtela rici ja :o) Vlastne stekas a nechapes, ze i to, co rikam ja, je z casti to tve moudro :o)) jasne, nekdo sem chodi pro piskoty, nekdo kostickovat, nekdo cist rady a hledat pomoc, nekdo hledat pratele…ale je to kazdeho vec :o) Obula jsi se do lidi prvni a lidi se obouvaji do Tebe :o) Ty mas to sve, proc sem chodis a jini take, tot vse :o)
Tak,asi jak víte,taky nechodím kvůli kostičkám či piškotům,ale je zde dost lidí a to píši objektivně,kteří mně pošlou z těchto piškotů a jiným též,virtuální dáreček!:-DD !! Protože mně už portál nejde prakticky vůbec,takže chci jen napsat,že zrovna uživatelka JANA s Betynkou nejsou ty,které by měly být ,,peskovány!„Pes­kujte raději ty,které si z piškotů chtějí kupovat hračky pro své psy.Je pro ně snadnější kostičkovat než jít na brigádu!Taky dostávám jen ,,za deníček“ a posílám,když zjistím,že má kamarád narozeniny,jme­niny,atd…Aja.
Uživatel Jana (22.04.2009 23:26:06) napsal: Bára (22.04.2009 17:27:09) napsal: Ježíš lidi – to sem chodíte kvůli piškotům a kostičkám? Já tedy ne – stejně to na nic nepotřebuju…
Bára (22.04.2009 17:27:09) napsal: Ježíš lidi – to sem chodíte kvůli piškotům a kostičkám? Já tedy ne – stejně to na nic nepotřebuju…
Ája (22.04.2009 20:54:38) napsal: nechápu, proč to tady řešíte:-~ Je to snad fuk, kdo piškotky sbírá a kdo ne, ne?? ?? Jasně, že je to fuk – jen mi přijde trochu hloupé kvůli tomi honit adminy jak nadmutý kozy – maj spoustu starostí s důležitějšíma funkcema :-) Michale a Supíku – moc děkuji za pochopení. Jsem ráda, že tu jsou lidé, které opravdu zajímají Hafíci jako portál pro kamarády ;-)
Ivonka (22.04.2009 18:40:21) napsal: Bára (22.04.2009 17:27:09) napsal: Ježíš lidi – to sem chodíte kvůli piškotům a kostičkám? Já tedy ne – stejně to na nic nepotřebuju… Tak nepotrebujes, a? Je to snad kazdeho vec, proc sem chodi. To je mi otazka…tak si vsimej sveho a je to :o) proč máte dva profily na jednoho psa ? Na jeden lidi posílají málo kostiček. Bože jak ubohý :-(
Báro napsalas to hezky, jenže, jsou lidi, co to pochopí jako Supík a pak lidi, u kterých je škoda ztrácet čas, který nám byl vyměřen. Ti ve své zabedněnosti nikdy nepochopí, co jim chceš říci , tak si jich nevšímej, jsou zahleděni do sebe, mají svůj, pro soudného člověka nepřijatelný svět. Já je nelituji, je to jejich volba, jejich světem z hlouby duše pohrdám.
Bára (22.04.2009 20:00:47) napsal: Ivonka (22.04.2009 18:40:21) napsal: Bára (22.04.2009 17:27:09) napsal: Ježíš lidi – to sem chodíte kvůli piškotům a kostičkám? Já tedy ne – stejně to na nic nepotřebuju… Tak nepotrebujes, a? Je to snad kazdeho vec, proc sem chodi. To je mi otazka…tak si vsimej sveho a je to :o) No promiň, ale já myslela, že sem lidi chodí hlavně kvůli přátelům, poučení a pobavení. Honba za ještě imaginárními „penězi“ mi přijde zcela zcestná a nedůstojná jakéhokoli živého tvora. Chtěla jsem jen svým příspěvkem upozornit na to, že je přeci plno hodnotnějších věcí na světě – jestli to nechápeš, tak je mi tě jen a jen líto… Mluvíš mi Báro z duše, rozhodně bych to nevyjádřil líp.:-)
Ivonka (22.04.2009 18:40:21) napsal: Bára (22.04.2009 17:27:09) napsal: Ježíš lidi – to sem chodíte kvůli piškotům a kostičkám? Já tedy ne – stejně to na nic nepotřebuju… Tak nepotrebujes, a? Je to snad kazdeho vec, proc sem chodi. To je mi otazka…tak si vsimej sveho a je to :o) No promiň, ale já myslela, že sem lidi chodí hlavně kvůli přátelům, poučení a pobavení. Honba za ještě imaginárními „penězi“ mi přijde zcela zcestná a nedůstojná jakéhokoli živého tvora. Chtěla jsem jen svým příspěvkem upozornit na to, že je přeci plno hodnotnějších věcí na světě – jestli to nechápeš, tak je mi tě jen a jen líto…
Rival (21.04.2009 20:05:48) napsal: Hafoj, obávám se, že kluci programátoři ještě nemají připravenou funkci, která to bude kontrolovat a automaticky přičítat. Ta ze staré verze se bohužel nedá použít a přičítat to ručně je nesmysl, prosím vydržte chvíli, než ji programátoři zprovozní. Jsem si jistý, že ušlé piškoty určitě na svůj účet dostanete. Díky za pochopení :-~ docela překvápko, admini nemají program, který to bude řešit. Promiň mi to, ale můžeš někde napsat seznam toho, co měli admini připravené, když přecházeli na "novou " verzi. Vypadá to totiž, že neměli připravené nic, možná tak příručku, jak obsluhovat počítač. Od náběhu je to neskutečná tragédie a když už se někde něco podaří zpravit, tak po fvíli jinde něco vypadne. Psal jsi, že na tom, co se stalo ses nepodílel, že jsi k tomu neměl patřičný přístup. Většina lidí zde tě bere jako nejkopentnější osobu. Nezdá se ti, že celý přechod byl diletantsky neschopně připraven a posrálu velmi uškodil ? Díky za odpověď.
Riky a Terka (21.04.2009 10:09:32) napsal: Uživatel martulka.Ri (21.04.2009 09:45:49) napsal: JSME NEDOSTALY OD 31.3,TAKŽE JSME TAKY OŠIZENY!!!!CO S TÍM?NEBO TAM MUSÍ BÝT I RODOKMEN?KTERÝ NEZNÁME??BÁRA S PANIČKOU8-} 8-}Podle mě tam musí být i rodokmen ale nebrala bych to zase tak vážně, podívej se na můj, a nemůžou říct že ho nemám vyplněný .-) Ani s vyplněným rodokmenem to není jisté…také nám už nějakou dobu nic nepřišlo a rodokmen vyplněný je…
Vlasta Farská (21.04.2009 11:44:37) napsal: jsme zase nedostali pravidelnou odměnu za vyplněný profil.Od nové verze mi nepřipsali vůbec nic.:_( :_( jj,my jsme na tom stejně.Bohužel­.Dokud jela stará verze,tak jsme je měly pravidelně 1× týdně,ale od doby co spustily novou verzi,tak jsme žádný odměny za profil nedostaly.Taky by mě zajímalo,jak je to s odměňováním účastníků v soutěžích (i ten kdo nevyhraje,má dostat pár piškotků za účast)..to jsme dostaly ve staré verzi 50 piškotů za účast,a ted po soutěžích v nové verzi zase nic..Alespon u nás,nevím jak jsou na tom ostatní..:-~
jsme zase nedostali pravidelnou odměnu za vyplněný profil.Od nové verze mi nepřipsali vůbec nic.:_( :_(
No my je dostávaly pravidelně každé úterý,ale v nové verzi ani „Ň“.:_(
Uživatel martulka.Ri (21.04.2009 09:45:49) napsal: JSME NEDOSTALY OD 31.3,TAKŽE JSME TAKY OŠIZENY!!!!CO S TÍM?NEBO TAM MUSÍ BÝT I RODOKMEN?KTERÝ NEZNÁME??BÁRA S PANIČKOU8-} 8-} Podle mě tam musí být i rodokmen ale nebrala bych to zase tak vážně, podívej se na můj, a nemůžou říct že ho nemám vyplněný .-)
JSME NEDOSTALY OD 31.3,TAKŽE JSME TAKY OŠIZENY!!!!CO S TÍM?NEBO TAM MUSÍ BÝT I RODOKMEN?KTERÝ NEZNÁME??BÁRA S PANIČKOU8-} 8-}
Ahojky dostal jste někdo body za plně vyplněný profil, již druhý týden jsem nic nedostala. Minulé pondělí na to upozorňovali ale proč ne toto pondělí?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?