Diskuze body za soutěž

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ano, já s vámi souhlasím, přesto vyplněný profil není podmínkou k účasti v soutěži.
Ahoj! :)) Chtěla bych se zeptat za jak dlouho se Vám tak asi přičte těch 150 bodů za zapojení do soutěže? Zapojila jsem se do soutěže o svačinový box která skončila 24.8.2014 a stále se mi body nepřičetly.... :_(
Radka (27.08.2014 10:30:44) napsal: Ahoj, body se ti přičetly 27.8. ve 02:40:01. to 4.místo je to vůbec možné????? v profilu nemá ani jednu fotku...8-}
Ahoj, body se ti přičetly 27.8. ve 02:40:01. Anna Vavříková (26.08.2014 22:48:01) napsal: Ahoj! :)) Chtěla bych se zeptat za jak dlouho se Vám tak asi přičte těch 150 bodů za zapojení do soutěže? Zapojila jsem se do soutěže o svačinový box která skončila 24.8.2014 a stále se mi body nepřičetly.... :_(
Radka (27.08.2014 22:17:55) napsal: To přeci neznamená, že to není fotka jejich psů. Podle googlu to kradená fotka není, nevidím tedy důvod, proč by nemohla být výherní. Souhlasím. Vyplněný profil neznamená falešný profil. Není to přece povinné... je to každého věc ;-)
Radka (27.08.2014 22:17:55) napsal: To přeci neznamená, že to není fotka jejich psů. Podle googlu to kradená fotka není, nevidím tedy důvod, proč by nemohla být výherní. podívejte se na její profil...je úplně prázdný.....nebylo by to spravedlivé:_/
V pravidlech soutěže není uvedeno, že by musel mít uživatel kompletně vyplněný profil. To, jestli není fotografie stažená z internetu vždy ověřujeme. A co se týče výběru vítězných fotografií - vybírá porota složená z adminů, která PŘIHLÍŽÍ k výsledkům hlasování uživatelů.
Ve fotografických soutěžích obvykle fotky z mobilů nevyhrávají, důležitá je mimo jiné i kvalita snímku. Na druhou stranu ale určitě není třeba mít foťák za desetiticíce, postačí i běžný kompakt. Kobylatko (30.08.2014 21:13:02) napsal: Tak tak je tam spostu jiných krásných fotek psíku kteří mají vyplněný profil a měl radši vyhrát jeden z nich.A také musím souhlasit že vyhrávají příliš umělecké fotky,někdo prostě nemá na foťák nebo na kvalitní foťak aby si mohl udělat takovouhle fotku zkrátka to někdo vyfotí mobilem a je rád že má nejakou fotku svího miláčka na památku a chce ho třeba ukázat v soutěží a doufá že pro něj něco vyhraje a ono nic .Vyhraje někdo s přeumělkovanou fotkou nebo nevyplněným profilem.Je to docela smutné.
Připadá mi totiž že vedou v soutěžích samí malí psi max NO nebo labradoři a ti co mají na profilu nejvíce kamarádů.:-~ ;-D
No tak to jsem docela zvědavá bo ted v soutěži máme kvalitní fotky.Ale pochybuji že s velkým psem mám šanci :-~ .
No tak to jsem docela zvědavá bo ted v soutěži máme kvalitní fotky.Ale pochybuji že s velkým psem mám šanci
Radka (01.09.2014 12:52:14) napsal: Ve fotografických soutěžích obvykle fotky z mobilů nevyhrávají, důležitá je mimo jiné i kvalita snímku. Na druhou stranu ale určitě není třeba mít foťák za desetiticíce, postačí i běžný kompakt. No tak to jsem docela zvědavá bo ted v soutěži máme kvalitní fotky.Ale pochybuji že s velkým psem mám šanci :-~ .
Tak to je jen náhoda, na rase ani velikosti psa opravdu nezáleží ;-) A co se týče kamarádů, kteří dávají hlasy - to je přesně důvod, proč vítěze vybírá porota a ne pouze uživatelé, pak by to dopadlo tak, že vyhrávají právě ti, co mají nejvíc kamarádů bez ohledu na kvalitu fotky a dodržené téma. Kobylatko (05.09.2014 14:52:30) napsal: Připadá mi totiž že vedou v soutěžích samí malí psi max NO nebo labradoři a ti co mají na profilu nejvíce kamarádů.:-~ ;-D
To přeci neznamená, že to není fotka jejich psů. Podle googlu to kradená fotka není, nevidím tedy důvod, proč by nemohla být výherní. °ღ Hanka ღ° (27.08.2014 22:13:15) napsal: to 4.místo je to vůbec možné ?? ?? v profilu nemá ani jednu fotku... Podle čeho se vybíralo8-}
to 4.místo je to vůbec možné ?? ?? v profilu nemá ani jednu fotku... Podle čeho se vybíralo8-}
Na velikosti psa skutečně nezáleží ;-) Kobylatko (02.09.2014 15:16:54) napsal: No tak to jsem docela zvědavá bo ted v soutěži máme kvalitní fotky.Ale pochybuji že s velkým psem mám šanci :-~ .
Jarmila (30.08.2014 17:02:16) napsal: Súhlasím vo veľa s Janabufíkom som tu hneď od založenia hafíkov má pravdu že v dnešnej dobe a s takýmito vymoženosťami ozaj tú jednu fotku by mphli poriadiť svojmu miláčikovi a členovi rodiny mne to tak pripadá ako by len šlo niekomu o výhody a nie že ľúbi svoje zvieratko to som už pranierovala aj pri narodeninách že je na škodu psíky mačičky koníka že nemá aspoň jednu fotku je tu veľa špekulantov a výmyselníkov aby mali čo najviac bodov zadarmo Čo sa týka súťaže načo hlasovať od nás?Veď vyberáte sami výhercov a preto mi tu zbytočne s hlasovaním zaberáme čas netrvám na výhre potešia ma aj body za súťaž no niekedy možno mám zlý vkus vyhrávajú fotky až príliš preumelkované a nie prirodzene krásne a vyhral prázdný profil to ma udivilo síce mohla dať táto užívateľka aj cudzích psíkov ale je to také nejaké nemilé Tak tak je tam spostu jiných krásných fotek psíku kteří mají vyplněný profil a měl radši vyhrát jeden z nich.A také musím souhlasit že vyhrávají příliš umělecké fotky,někdo prostě nemá na foťák nebo na kvalitní foťak aby si mohl udělat takovouhle fotku zkrátka to někdo vyfotí mobilem a je rád že má nejakou fotku svího miláčka na památku a chce ho třeba ukázat v soutěží a doufá že pro něj něco vyhraje a ono nic .Vyhraje někdo s přeumělkovanou fotkou nebo nevyplněným profilem.Je to docela smutné.
Jarmila (30.08.2014 17:02:16) napsal: Súhlasím vo veľa s Janabufíkom som tu hneď od založenia hafíkov má pravdu že v dnešnej dobe a s takýmito vymoženosťami ozaj tú jednu fotku by mphli poriadiť svojmu miláčikovi a členovi rodiny mne to tak pripadá ako by len šlo niekomu o výhody a nie že ľúbi svoje zvieratko to som už pranierovala aj pri narodeninách že je na škodu psíky mačičky koníka že nemá aspoň jednu fotku je tu veľa špekulantov a výmyselníkov aby mali čo najviac bodov zadarmo Čo sa týka súťaže načo hlasovať od nás?Veď vyberáte sami výhercov a preto mi tu zbytočne s hlasovaním zaberáme čas netrvám na výhre potešia ma aj body za súťaž no niekedy možno mám zlý vkus vyhrávajú fotky až príliš preumelkované a nie prirodzene krásne a vyhral prázdný profil to ma udivilo síce mohla dať táto užívateľka aj cudzích psíkov ale je to také nejaké nemilé Tak tak je tam spostu jiných krásných fotek psíku kteří mají vyplněný profil a měli radši vyhrát jeden z nich.A také musím souhlasit že vyhrávají příliš umělecké fotky,někdo prostě nemá na foťák nebo na kvalitní foťak aby si mohl udělat takovouhle fotku zkrátka to někdo vyfotí mobilem a je rád že má nejakou fotku svího míláčka na památku a chce ho třeba ukázat v soutěží a doufá že pro něj něco vyhraje a ono nic :-( .Vyhraje něko s přeumělkovanou fotkou nebo nevyplněným profilem.Je to docela smutné.
Jarmila (30.08.2014 17:02:16) napsal: Súhlasím vo veľa s Janabufíkom som tu hneď od založenia hafíkov má pravdu že v dnešnej dobe a s takýmito vymoženosťami ozaj tú jednu fotku by mphli poriadiť svojmu miláčikovi a členovi rodiny mne to tak pripadá ako by len šlo niekomu o výhody a nie že ľúbi svoje zvieratko to som už pranierovala aj pri narodeninách že je na škodu psíky mačičky koníka že nemá aspoň jednu fotku je tu veľa špekulantov a výmyselníkov aby mali čo najviac bodov zadarmo Čo sa týka súťaže načo hlasovať od nás?Veď vyberáte sami výhercov a preto mi tu zbytočne s hlasovaním zaberáme čas netrvám na výhre potešia ma aj body za súťaž no niekedy možno mám zlý vkus vyhrávajú fotky až príliš preumelkované a nie prirodzene krásne a vyhral prázdný profil to ma udivilo síce mohla dať táto užívateľka aj cudzích psíkov ale je to také nejaké nemilé Tak tak je tam spostu jiných krásných fotek psíku kteří mají vyplněný profil a měli radši vyhrát jeden z nich.A také musím souhlasit že vyhrávají příliš umělecké fotky,někdo prstě nemá na foťák nebo na kvalitní foťak aby si mohl udělat takovouhle fotku zkrátka to někdo vyfotí mobilem a je rád že má nejakou fotku svího hafana
janabufik (28.08.2014 23:24:36) napsal: Nezlobte se na mě, ale nemohu s Vámi souhlasit. Jsem na Hafíkách již několik let, a měla jsem vždycky pocit, že je to hlavně o našich zvířátkách, která máme doma a máme je rádi. Když si rozkliknu profil nějakého kamaráda, dívá se na mě z fotografií, kde se jeho páníček snaží zachytit všechno pěkné, co se svým kamarádem prožívá. Občas napíše příhody do deníčku a do komentářů. Ale když rozkliknu profil, ze kterého tupě zírá nakreslená silueta a jinak tam není nic....8-} 8-}?? ?? Netvrdím, že musí být profil celý vyplněný, když tam není třeba jméno a tel. veterináře, to je celkem jedno. Ale aspoň pár údajů o pejskovi a aspoň jedna profilová fotka, to by snad mělo být to základní pro založení profilu. Proto ho přece uživatelé zakládají, aby se s ostatními podělili o radosti i starosti se svými zvířecími kamarády. Súhlasím vo veľa s Janabufíkom som tu hneď od založenia hafíkov má pravdu že v dnešnej dobe a s takýmito vymoženosťami ozaj tú jednu fotku by mphli poriadiť svojmu miláčikovi a členovi rodiny mne to tak pripadá ako by len šlo niekomu o výhody a nie že ľúbi svoje zvieratko to som už pranierovala aj pri narodeninách že je na škodu psíky mačičky koníka že nemá aspoň jednu fotku je tu veľa špekulantov a výmyselníkov aby mali čo najviac bodov zadarmo Čo sa týka súťaže načo hlasovať od nás?Veď vyberáte sami výhercov a preto mi tu zbytočne s hlasovaním zaberáme čas netrvám na výhre potešia ma aj body za súťaž no niekedy možno mám zlý vkus vyhrávajú fotky až príliš preumelkované a nie prirodzene krásne a vyhral prázdný profil to ma udivilo síce mohla dať táto užívateľka aj cudzích psíkov ale je to také nejaké nemilé
Radka (28.08.2014 20:11:01) napsal: V pravidlech soutěže není uvedeno, že by musel mít uživatel kompletně vyplněný profil. To, jestli není fotografie stažená z internetu vždy ověřujeme. A co se týče výběru vítězných fotografií - vybírá porota složená z adminů, která PŘIHLÍŽÍ k výsledkům hlasování uživatelů. Nezlobte se na mě, ale nemohu s Vámi souhlasit. Jsem na Hafíkách již několik let, a měla jsem vždycky pocit, že je to hlavně o našich zvířátkách, která máme doma a máme je rádi. Když si rozkliknu profil nějakého kamaráda, dívá se na mě z fotografií, kde se jeho páníček snaží zachytit všechno pěkné, co se svým kamarádem prožívá. Občas napíše příhody do deníčku a do komentářů. Ale když rozkliknu profil, ze kterého tupě zírá nakreslená silueta a jinak tam není nic....8-} 8-}?? ?? Netvrdím, že musí být profil celý vyplněný, když tam není třeba jméno a tel. veterináře, to je celkem jedno. Ale aspoň pár údajů o pejskovi a aspoň jedna profilová fotka, to by snad mělo být to základní pro založení profilu. Proto ho přece uživatelé zakládají, aby se s ostatními podělili o radosti i starosti se svými zvířecími kamarády.
Též nemohu souhlasit s výherkyní na 4.místě.Admini KDYŽ UŽ chcete pořádat soutěže tak to prosím dělejte pořádně a vybírejte vítěze tak aby uživatel i jeho pes/psy měli řádně vyplněný profil i z fotkami pak nemá cenu vůbec něco pořádat natož soutěžit,fotky totiž mohou být stažené bůh ví odkud.A nechápu další věc 8-} 8-} !Proč někteří slušní uživatelé mají řádně a slušně vyplněný profil psa i z fotkou a nějací bůh ví kdo nějaký NADČLOVĚK nic,co to jako má být za binec 8-} ?Když už si chcou založit profil tak at ho maj všeci vyplněný bez vyjímky nevyplněné a bez fotek smazat bo takový profil/y si pak může udělat kdokoli a kolik chce.;-)
Černí Baroni (27.08.2014 23:16:33) napsal: Souhlasím. Vyplněný profil neznamená falešný profil. Není to přece povinné... je to každého věc ;-) ...no, hlavně byla až na 24. místě a před ní se umístila spousta jiných uživatelů se svými snímky, stejně kvalitními a i hezčími - tak podle čeho vybíráte vítěze a proč svým rozhodnutím bojkotujete skutečné výsledky - proč vůbec soutěžit, když rozhodnutí závisí na něčem úplně jiném ????????????
Radka (27.08.2014 22:17:55) napsal: To přeci neznamená, že to není fotka jejich psů. Podle googlu to kradená fotka není, nevidím tedy důvod, proč by nemohla být výherní. Prohlížela jsem si profily vítězů soutěže " Svačinové boxy pro děti". Ale u vítězky na 4. místě, Jany Dvořákové, jsem bohužel na profilu nenašla ani profilové foto pejska, natož nějaké další fotografie 8-} 8-} ?? ?? Jak se tedy zapojuje do soutěže ?? ?? ?? Nebo k tomu nemusí mít vyplněný profil pejska ?? ?? ?? Jak se pozná, že na fotografii je její pes a ne nějaká stažená fotka odkudkoliv ?? ?? ?? Dost dobře to nechápu 8-} 8-} 8-} Myslela jsem, že soutěže jsou pro řádné uživatele !!
°ღ Hanka ღ° (27.08.2014 22:13:15) napsal: to 4.místo je to vůbec možné ?? ?? v profilu nemá ani jednu fotku... Podle čeho se vybíralo8-} Prohlížela jsem si profily vítězů soutěže " Svačinové boxy pro děti". Ale u vítězky na 4. místě, Jany Dvořákové, jsem bohužel na profilu nenašla ani profilové foto pejska, natož nějaké další fotografie 8-} 8-}?? ?? Jak se tedy zapojuje do soutěže ?? ?? ?? Nebo k tomu nemusí mít vyplněný profil pejska ?? ?? ?? ?? Dost dobře to nechápu 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} Myslela jsem, že soutěže jsou pro řádné uživatele !!
to 4.místo je to vůbec možné?? ?? v profilu nemá ani jednu fotku...8-} Podle čeho se vybíralo??
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?