Diskuze body za soutěž

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kobylatko (06.11.2015 11:14:40) napsal: Dobrý den,jestli myslíte soutěž o veterinární přípravky Aktivní zvíře tak se body připisují až po ukončení soutěže ;-) ,je to tak u všech soutěží. dobrý den, ano myslím tuto soutěž, a je pravda, že jsem si nikdy nevšimla, jestli se body připisují za soutěže hned, nebo až po soutěži :-) děkuji za odpověď :-)
Jak Kobylatko správně píše, body za účast v soutěži se připisují až po vyhlášení výsledků soutěže. janaariel (07.11.2015 08:40:54) napsal: dobrý den, ano myslím tuto soutěž, a je pravda, že jsem si nikdy nevšimla, jestli se body připisují za soutěže hned, nebo až po soutěži :-) děkuji za odpověď :-)
janaariel (06.11.2015 08:16:01) napsal: Dobrý den, zapsala jsem se do soutěže, kde se píše, že všichni zúčastnění dostanou 150 bodu na své konto, nic takového ale připsané nemám? jak je to tedy? Děkuji Dobrý den,jestli myslíte soutěž o veterinární přípravky Aktivní zvíře tak se body připisují až po ukončení soutěže ;-) ,je to tak u všech soutěží.
Dobrý den, zapsala jsem se do soutěže, kde se píše, že všichni zúčastnění dostanou 150 bodu na své konto, nic takového ale připsané nemám? jak je to tedy? Děkuji
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?