Diskuze Body za soutěže

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Které soutěže si se třeba účastnila? Prověřím to. Andyna (19.08.2013 12:37:25) napsal: Zdravím, ač se účastním skoro každé soutěže, nikdy mi nepřišly body za účast. Nevíte, jak to? Má někdo podobný problém? Děkuji za odpovědi :)
Andyna (19.08.2013 12:37:25) napsal: Zdravím, ač se účastním skoro každé soutěže, nikdy mi nepřišly body za účast. Nevíte, jak to? Má někdo podobný problém? Děkuji za odpovědi :) Mě se vždy body normálně přičtou, ale až po vyhodnocení... 8-}
Zdravím, ač se účastním skoro každé soutěže, nikdy mi nepřišly body za účast. Nevíte, jak to? Má někdo podobný problém? Děkuji za odpovědi :)
Kate (19.08.2013 19:41:38) napsal: Které soutěže si se třeba účastnila? Prověřím to. Koukám, že už to tam je, děkuji a omlouvám se za problémy. :)
Kate (19.08.2013 19:41:38) napsal: Které soutěže si se třeba účastnila? Prověřím to. Koukám, že už to tam je, děkuji a omlouvám se za "nařčení", nejspíš jsem se špatně podívala :_/
Kate (19.08.2013 19:41:38) napsal: Které soutěže si se třeba účastnila? Prověřím to. Např. soutěže o krmivo CarniLove, nebo fotosoutěže nejlepší psí foto.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?