Diskuze Body za vyplněný profil

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Taky jsem to už před chvilkou hlásila, mám osm plně vyplněných profilů a nemám připsáno ještě nic.>:-( !!
Ahoj, v jakém formátu fotky nahráváš? A jaké velikosti? Uživatel Andrea (02.11.2009 17:15:55) napsal: ahojky potrebovala bych poradit jak dat foto na profil meho pejska. i kdyz foto zmensim pokazde mi to napise ze se na strance stala chyba at kontaktuji webmaestra. diky anda.
ahojky potrebovala bych poradit jak dat foto na profil meho pejska. i kdyz foto zmensim pokazde mi to napise ze se na strance stala chyba at kontaktuji webmaestra. diky anda.
co musím udělat, abych taky dostala bodíky, já myslela, že máme vyplněno vše a asi ne..mě nic totiž nepřičetli hezky dlouho:-( a nevím proč a co mi chybí
RAFOŠI (09.11.2009 22:28:54) napsal: co musím udělat, abych taky dostala bodíky, já myslela, že máme vyplněno vše a asi ne..mě nic totiž nepřičetli hezky dlouho:-( a nevím proč a co mi chybí Ahoj, na plně vyplněný profil musí být vyplněné tyto položky: Plemeno Jméno Datum narození Město Země Oblíbené jídlo Oblíbená hračka O mně Jak mi doma ještě říkají Vážím Co mám rád Oblíbená procházka Umím příkazy Pocházím z (chovatelská stanice) Alespoň 5 zápisů v deníčku Alespoň 10 profilových fotografií Pokud to budeš mít u pejska vyplněné, tak začátkem každého týdne dostaneš nějaké body, viz. bonus program.
Body za kompletně vyplněný profil se včera přičetly, takže to by mělo být v pořádku. ;-) Ostatním mazlíkům se body za vyplněný profil nepřičítají. Je možné, že jsi ho zadala jako hada, ale bylo tam zadané i plemeno, tudíž bylo dáno pryč. Bohužel profil přesunout nelze, musíš ho založit znovu. 8-} Poupata a Lucka (02.11.2009 14:31:30) napsal: Ještě jsem se chtěla zeptat přičítalo se mě za vyplněný profil jen u pěti profilů. Nemůže to být tim, že tam mám u Edy kolonku plemeno - nevyplněno, zamčeno adminem, že se mi body nepřičítaj. Přitom kompletní profil to je a netuším proč to vůůbec mám zamčené, Edu jsem registrovala jako hada. Teď už mám všechny kompletní až na společný profil s fotografiemi. Tam jsem ho bohužel založila na rychlo na koníkách a teď nevím jak ho předělat na psí. Asi ho jedině založit znova že?
Jerry (02.11.2009 14:14:36) napsal: Ahojky, vydržte, už hledáme, kde je chybka. 8-} Díky za upozornění. ;-) Ještě jsem se chtěla zeptat přičítalo se mě za vyplněný profil jen u pěti profilů. Nemůže to být tim, že tam mám u Edy kolonku plemeno - nevyplněno, zamčeno adminem, že se mi body nepřičítaj. Přitom kompletní profil to je a netuším proč to vůůbec mám zamčené, Edu jsem registrovala jako hada. Teď už mám všechny kompletní až na společný profil s fotografiemi. Tam jsem ho bohužel založila na rychlo na koníkách a teď nevím jak ho předělat na psí. Asi ho jedině založit znova že?
Jerry (02.11.2009 14:14:36) napsal: Ahojky, vydržte, už hledáme, kde je chybka. 8-} Díky za upozornění. ;-) Ještě jsem se chtěla zeptat přičítalo se mě za vyplněný profil jen u pěti profilů. Nemůže to být tim, že tam mám u Edy kolonku plemeno - nevyplněno, zamčeno adminem, že že se mi body nepřičítaj. Přitom kompletní profil to je. Teď už mám všechny kompletní až na společný profil s fotografiemi. Tam jsem ho bohužel založila na rychlo na koníkách a teď nevím jak ho předělat na psí. Asi ho jedině založit znova že?
Ahojky, vydržte, už hledáme, kde je chybka. 8-} Díky za upozornění. ;-) Poupata a Lucka (02.11.2009 14:11:38) napsal: Taky jsem to už před chvilkou hlásila, mám osm plně vyplněných profilů a nemám připsáno ještě nic!!>:-(
Tess (02.11.2009 14:08:37) napsal: kdy se dávají body za vyplněný profil ? Četla jsem, že by měly být připsány každý týden. Mě byly připsány pouze 5.1O. pak 19.1O. a víc nic ...je to tak dobře ? ? ? Taky jsem to už před chvilkou hlásila, mám osm plně vyplněných profilů a nemám připsáno ještě nic!!>:-(
kdy se dávají body za vyplněný profil ? Četla jsem, že by měly být připsány každý týden. Mě byly připsány pouze 5.1O. pak 19.1O. a víc nic ...je to tak dobře ? ? ?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?