Diskuze Body za vyplněný profil

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Naamah (15.12.2010 07:45:37) napsal: Díky. Tak jsem ho doplnila a uvidíme, chtěli jsme za nastřádané body vybrat hračku k Vánocům a teď nám nějak chybí body:( Je zvláštní že předtím se mi ale body přičítaly..ten telefon bude nějaká novinka ne? Já ho vyplněný nemám, ani jméno veta a body se mi přičítají, tím to nebude.. Obrátila bych se na adminy.
Díky. Tak jsem ho doplnila a uvidíme, chtěli jsme za nastřádané body vybrat hračku k Vánocům a teď nám nějak chybí body:( Je zvláštní že předtím se mi ale body přičítaly..ten telefon bude nějaká novinka ne? Amy (15.12.2010 07:16:22) napsal: Nenašla jsem u tebe číslo na veta, myslím, že by to mohlo být tím.
Naamah (14.12.2010 20:32:19) napsal: Ahoj hafíci, připočítávají se Vám body za kompletně vyplněný profil?? Všimla jsem si, že mi ne...už dlouho...Má se přidávat dvacet bodů každý týden ne? Nezdá se mi, že by mi v profilu něco chybělo....nevím..nebo jsem to špatně pochopila??:_( Díky za info Nenašla jsem u tebe číslo na veta, myslím, že by to mohlo být tím.
Markéta a Lery (14.12.2010 22:34:09) napsal: Mě se taky nic nepřičítá, koukala jsem na pravidla, tam je 5 záznamů v deníčku a to já nesplňuji. Koukala jsem ale na váš profil a vy ano, tak mě napadá jeslti to není tím, že nemáte vyplněnej rodokmen - o tom jsem v pravidlech nic nenašla. Já rodokmen taky vyplněný nemám a přičítá se mi to pravidelně.
Ahoj, koukala jsem se do přehledu a body se mi přičítají pravidelně za oba profily. 13.12., 6.12.,29.11.,22.11. a tak bych mohla pokračovat. Mrkni se, co máme všechno vyplněné, nejspíš Ti tam nějaký údaj chybí. Rexík. Naamah (14.12.2010 20:32:19) napsal: Ahoj hafíci, připočítávají se Vám body za kompletně vyplněný profil?? Všimla jsem si, že mi ne...už dlouho...Má se přidávat dvacet bodů každý týden ne? Nezdá se mi, že by mi v profilu něco chybělo....nevím..nebo jsem to špatně pochopila??:_( Díky za info
Naamah (14.12.2010 20:32:19) napsal: Ahoj hafíci, připočítávají se Vám body za kompletně vyplněný profil?? Všimla jsem si, že mi ne...už dlouho...Má se přidávat dvacet bodů každý týden ne? Nezdá se mi, že by mi v profilu něco chybělo....nevím..nebo jsem to špatně pochopila??:_( Díky za info Mě se taky nic nepřičítá, koukala jsem na pravidla, tam je 5 záznamů v deníčku a to já nesplňuji. Koukala jsem ale na váš profil a vy ano, tak mě napadá jeslti to není tím, že nemáte vyplněnej rodokmen - o tom jsem v pravidlech nic nenašla.
mě se to normálně jako každé pondělí přičetlo 8-|
Ahoj hafíci, připočítávají se Vám body za kompletně vyplněný profil?? Všimla jsem si, že mi ne...už dlouho...Má se přidávat dvacet bodů každý týden ne? Nezdá se mi, že by mi v profilu něco chybělo....nevím..nebo jsem to špatně pochopila??:_( Díky za info
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?