Diskuze Bolesti končetin

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, moji kočku před více než měsícem z ničeho nic začala bolet zadní noha. Kulhala a když omylem si třeba nohu natáhla, nebo jak se postavila, tak zamňoukala bolestí. Chtěli jsme jít k veterinářce, ale ona už druhý den byla úplně v pohodě. Tak jsme si říkali, že prostě jen asi někde spadla a už je to dobré. Jenže asi za 14 dní se jí to vrátilo, tak už jsem k té veterinářce, šli. Ta chtěla udělat rentgen, jenže kočka druhý den opět už v pohodě. Tak nám veterinářka dala jen nějaké léky a jak se jí to zase vrátí, tak máme přijít. Opět se jí to vrátilo, ale do druhé zadní tlapky. Tak šla kočka na rentgen, doktorka tam našla na zadním kloubu úplně počínající artrózu, ale nebyla si úplně jistá, jestli jí to bolí zrovna z toho. Kočka zase pár dní úplně v pohodě. Ale opět jí to chytlo a tentokrát do přední nohy. Já už jsem zoufalá, nemáte někdo nějakou podobnou zkušenost? Je mi ji strašně líto, pije a žere úplně normálně, když ji hladíme, tak i přede, i ona se přijde pohladit, jen špatně chodí a někdy ji to opravdu bolí.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?