Diskuze bonus body

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ahojky nevíte k čemu slouží bonus body?;-) 8-}
to všechno najdeš když si najedeš pod velkým logem Hafíci.cz (uplne nahore je to logo) a máš tam přihlášen: dadmilka a vedle toho jsou Akce: na to klikneš a vybereš Bonus program.. Sjedeš trochu dolů a máš to.. dala jsem ti tu i odkaz kdybys to nenasla..https://www.hellosandy.cz/nastaveni /ucet-bonus-programu/ A potom klikneš v zeleném rámečku Objednat sjedeš trochu dolů a tam je:Bodů: 3000, Korun: 0,-, Poštovné: 0,- odkaz nahttps://www.hellosandy.cz/nastaveni /ucet-bonus-programu/objednavk a/165/ nejaké psí žrádlo.. Když zadáš: www.konicci.cz nebo www.miciny.cz a pojedeš presne podle toho zadaní co jsem ti dala na zacatku pro Hafici.cz je to STEJNÉ. Tam si taky můžeš objednat co chceš.. například kočičí žrádlo.. máš 1 účet tam máš svoje body a z těch tří stránek si můžeš objednat co chceš.. Jestli nějaké info už znáš co jsem tady popsala (což určitě když vidím že máš i profil koníka)a myslíš že z tebe dělám úplně hloupého tak to ne.. Já jen ať je ti vše jasné.. Pááá.. zdraví Hrancle.;-) ;-) ;-) a vidím že už ti někdo jiný v jiné diskuzi odpověděl..;-)
Hrancle (18.11.2009 15:33:15) napsal: Z těm můžeš potom dávat kamarádům nebo jiným zvířátkám dárky(1 dárek přibližně 50 bodů), nebo si za bonus body něco objednat.. Třeba tričko(7000 bodů), nálepky (200 bodů)... Bere se to jako zábava.. Doufám že jsem ti pomohla..;-) ;-) ::-) D ahojda moc ti děkuju a nevíš kolik stojí i ostatní věci jiné něž samolepky a trička předem děkuji za odpověd
dadmilka (17.11.2009 19:46:27) napsal: ahojky nevíte k čemu slouží bonus body?;-) 8-} Z těm můžeš potom dávat kamarádům nebo jiným zvířátkám dárky(1 dárek přibližně 50 bodů), nebo si za bonus body něco objednat.. Třeba tričko(7000 bodů), nálepky (200 bodů)... Bere se to jako zábava.. Doufám že jsem ti pomohla..;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?