Diskuze Bonus body

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Mohla bych se prosím zeptat když postupně dávám fotky tak se mi vymaže hodnocení vůbec nevím proč proto radši už žádné fotky nepřidávám předem děkuji za odpověď
Aha no ale prý se mi mají přičítat body za fotky ale nic se neděje
Jak zde již bylo několikrát řečeno, body se připíší až po vyhlášení výsledků. Amy (06.07.2010 10:36:14) napsal: Jak je to dlouho, co soutěž zkončila?
Aha,tak to jsem nevěděla.Né že nedočkaví ale přišlo mi to divné.....už to vím,Děkuji.:D
Kate (06.07.2010 11:57:13) napsal: Jak zde již bylo několikrát řečeno, body se připíší až po vyhlášení výsledků. Proto jsem se ptala, někteří lidé jsou hold nedočkaví 8-} ;-)
Za fotky se body nedostávají, dostávají se za kompletně vyplněný profil. Jak získat body najdeš zde:https://www.hellosandy.cz/nastaveni /ucet-bonus-programu/jak-ziska t-body/ *Terezka* (29.09.2010 19:50:14) napsal: Aha no ale prý se mi mají přičítat body za fotky ale nic se neděje
Ahoj, určitě se ti nemůže vymazat hodnocení přidáním fotek. Hodnocení profilu se pouze vynuluje vždy na začátku měsíce. *Terezka* (28.09.2010 19:17:28) napsal: Mohla bych se prosím zeptat když postupně dávám fotky tak se mi vymaže hodnocení vůbec nevím proč proto radši už žádné fotky nepřidávám předem děkuji za odpověď
*Terezka* (28.09.2010 13:10:18) napsal: Dobrý den, chci se zeptat, proč mi nebyly připsané bodíky za kompletně vyplněný profil... Vše tam mám a nevím, proč nepřišly, můžete mi prosím odpovědět? Díky Terka Máš tam 10 fotek ?
Dobrý den, chci se zeptat, proč mi nebyly připsané bodíky za kompletně vyplněný profil... Vše tam mám a nevím, proč nepřišly, můžete mi prosím odpovědět? Díky Terka
NaTyGinBer (06.07.2010 09:31:58) napsal: Dobrý den,mám malý dotaz:proč když napíšou do soutěžě,že za účast v soutěži se nám navýší bonus učet třeba o 50 bonus bodů,...a pak když se teda v soutěži učastnim tak mi na učtu žádné body nepřibydou.????:( jakto? Jak je to dlouho, co soutěž zkončila?
Dobrý den,mám malý dotaz:proč když napíšou do soutěžě,že za účast v soutěži se nám navýší bonus učet třeba o 50 bonus bodů,...a pak když se teda v soutěži učastnim tak mi na učtu žádné body nepřibydou.????:( jakto?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?