Diskuze Bonus body za soutěže

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, děkujeme ti za upozornění. Viditelně je někde chyba v kódu. Ihned po Vánocích problém vyřešíme a body se přičtou zpětně. Díky za pochopení. Radek Kaháček (21.12.2009 12:51:11) napsal: Už dvakrát jsem se zapojil do soutěží u kterých bylo napsáno, že soutěžící získají 20 Bonus bodů, ale ani jednou jsem nic nezískal. Jak to tedy je?
Už dvakrát jsem se zapojil do soutěží u kterých bylo napsáno, že soutěžící získají 20 Bonus bodů, ale ani jednou jsem nic nezískal. Jak to tedy je?
Radek Kaháček (21.12.2009 12:51:11) napsal: Už dvakrát jsem se zapojil do soutěží u kterých bylo napsáno, že soutěžící získají 20 Bonus bodů, ale ani jednou jsem nic nezískal. Jak to tedy je? Taky jsem si říkala, proč žádné body nedostanu.. Soutěžila jsem dvakrát.. Potom jsem si řekla že to dostanou jenom ti výherci a nechala jsem to plavat.. Bylo to sice divé...;-)
Jessica (29.12.2009 22:29:04) napsal: Stejně tak já, poštovné jsem neplatila. Tak diky .;-) ;-)
Mě se připsali body za jednu soutěž 6.1., za druhou taky bodíky nemáme :-(
to stejné jako Dana, taky body připsané nemám.:(
soutěž o vysavač, mám pocit že jsem soutěžila i o vybavení a hračky pro psy.
Mě se také nepřipsaly. Soutěž o vysavač a hračky pro psy.
Jerry (27.01.2010 12:03:01) napsal: Za soutěž o vybavení a hračky pro psy byly body připsány 6.1., za soutěž o vysavač Dyson jsme body připsali dnes. Děkujeme za upozornění. Super! Díky ;-)
Za soutěž o vybavení a hračky pro psy byly body připsány 6.1., za soutěž o vysavač Dyson jsme body připsali dnes. Děkujeme za upozornění. Iva Hešková (26.01.2010 19:44:43) napsal: Mě se také nepřipsaly. Soutěž o vysavač a hračky pro psy.
Můžu se zeptat kdy budou v bonus programu nový dárečky třeba ty pamlsky nebo ta činka ??
Ahoj, body už programátor připisoval, tobě se nepřipsaly? Za účast v jaké soutěži? Dana (25.01.2010 15:20:48) napsal: programátor dovolenou?:(
Ahoj, programátor má dovolenou, ale po novém roce body za poslední dvě soutěže připíšeme. (Ne v každé soutěži je možné získat body za účast ;-) ) Jinak - krásný a šťastný nový rok 2010 přeji :D
jééé.... mě se to také stalo, ale myslela jsem, že body dostanou jen výherci. Jestli nám je připíšou zpětně tak to bude super. :-) *ella2008* (24.12.2009 23:15:09) napsal: Ano...taky jsem se dvakrát zapojila do soutěží a bodíky nikde ;o( Bude prima dostat je zpětně, přeji pěkné sváteční dny ;o)
Jerry Richards (29.12.2009 22:24:06) napsal: ahoj 2x jsem už něco objednával a poštovné jsem NEPLATIL !!!!;-) Stejně tak já, poštovné jsem neplatila.
Terýsek (29.12.2009 21:16:40) napsal: Ahoj můžu se zeptat jestli když si objednám něco za bonusové body jestli se platí poštovný . To asi určitě ano . zatim díík ahoj 2x jsem už něco objednával a poštovné jsem NEPLATIL !!!!;-)
Ahoj můžu se zeptat jestli když si objednám něco za bonusové body jestli se platí poštovný . To asi určitě ano . zatim díík
*ella2008* (24.12.2009 23:15:09) napsal: Ano...taky jsem se dvakrát zapojila do soutěží a bodíky nikde ;o( Bude prima dostat je zpětně, přeji pěkné sváteční dny ;o) Také se nám to stalo, za žádnou ze soutěží bodíky nebyly :-(
Radek Kaháček (21.12.2009 12:51:11) napsal: Už dvakrát jsem se zapojil do soutěží u kterých bylo napsáno, že soutěžící získají 20 Bonus bodů, ale ani jednou jsem nic nezískal. Jak to tedy je? Ano...taky jsem se dvakrát zapojila do soutěží a bodíky nikde ;o( Bude prima dostat je zpětně, přeji pěkné sváteční dny ;o)
Radek Kaháček (21.12.2009 12:51:11) napsal: Už dvakrát jsem se zapojil do soutěží u kterých bylo napsáno, že soutěžící získají 20 Bonus bodů, ale ani jednou jsem nic nezískal. Jak to tedy je? Taky jsem si říkala, proč žádné body nedostanu.. Soutěžila jsem dvakrát.. Potom jsem si řekla že to dostanou jenom ti výherci a nechala jsem to plavat.. Bylo to sice divné...;-) ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?