Diskuze Bonus program

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Veradisia (05.10.2010 14:29:49) napsal: tak to me nevadi ja sem mala :-DD ale psa mam velkyho :_/ No ne že bych já byla XXL, normálně mám oblečení M, ale psala mi jedna pani že vyhrála tričk M a nosí ho její vnuk.. :(
MaB (06.10.2010 08:18:45) napsal: Já vyhrála na začátku roku vestu. Normálně si kupuji velikost XL, ale tdy i na XXL mě scházelo 14 cm na dopnutí. :-( 8-} 8-} ono možná XXL ale dětské velikosti :D
Já mám to tričko M taky, ale je mi zase velké :D
Trička nevyrábíme a bohužel jak asi i sami víte, tak každý výrobce má danou velikost bohužel jinou. Proto jsme u posledních triček vždy uváděli, že je to spíše o tu velikost menší.
Jerry (06.10.2010 17:34:07) napsal: Trička nevyrábíme a bohužel jak asi i sami víte, tak každý výrobce má danou velikost bohužel jinou. Proto jsme u posledních triček vždy uváděli, že je to spíše o tu velikost menší. Původní dotaz byl na matraci - proč je jen pro malé psi. Trička jsem uváděla jen jako příklad, že skoro vše je jen v malých velikostech
Amy (08.10.2010 17:07:21) napsal: Dle mě hlavně kvůli ceně. No teď už je to jedno, matrace jsou pryč... :_( Kolik jste jich měli?? Dvě?? :(
Pelíšek o velikosti 80 x 60 cm mi tedy zase tak malý nepřijde. Matrace jsou ještě domluvené, tak se zkusím zeptat, zda by šla velikost změnit na větší. levandulka (07.10.2010 23:17:43) napsal: Původní dotaz byl na matraci - proč je jen pro malé psi. Trička jsem uváděla jen jako příklad, že skoro vše je jen v malých velikostech
levandulka (07.10.2010 23:17:43) napsal: Původní dotaz byl na matraci - proč je jen pro malé psi. Dle mě hlavně kvůli ceně.
levandulka (05.10.2010 19:48:17) napsal: Tak to ty štítky přišívali, jak jim přišli pod ruku :-DD :-DD :-DD Já jsem si kupovala XL a nosí ho 8-letý syn (a podotýkám, že ve třídě je spíš jeden z těch menších:-)kluků - takže žádný obr :-DD :-DD ) Já vyhrála na začátku roku vestu. Normálně si kupuji velikost XL, ale tdy i na XXL mě scházelo 14 cm na dopnutí. :-( 8-} 8-}
levandulka (05.10.2010 19:48:17) napsal: Tak to ty štítky přišívali, jak jim přišli pod ruku :-DD :-DD :-DD Já jsem si kupovala XL a nosí ho 8-letý syn (a podotýkám, že ve třídě je spíš jeden z těch menších:-)kluků - takže žádný obr :-DD :-DD ) 8-} 8-}
Iva Hešková (05.10.2010 19:11:57) napsal: Já mám to tričko M taky, ale je mi zase velké :D Tak to ty štítky přišívali, jak jim přišli pod ruku :-DD :-DD :-DD Já jsem si kupovala XL a nosí ho 8-letý syn (a podotýkám, že ve třídě je spíš jeden z těch menších:-)kluků - takže žádný obr :-DD :-DD )
Kacisek (05.10.2010 12:50:47) napsal: Pro malé psíky a malé lidi.. :-) tak to me nevadi ja sem mala :-DD ale psa mam velkyho :_/
Veradisia (05.10.2010 10:27:19) napsal: Tohle mě taky docela mrzí,že je tam většinou vše jen pro malé psíky :-( Pro malé psíky a malé lidi.. :-)
levandulka (05.10.2010 09:55:28) napsal: Zdravím, chtěla by jsem se zeptat - proč se v bonus programu myslí jen na menší plemena psů. Moc se mi líbí matrace Dooop Xtrem, ale v téhle velikosti je to tak pro jokšírky, špice, ... a co ostatní, kterí mají větší psi? Stejné to bylo i s tričkami - největší velikost XL (ve skutečnosti odpovídala M). Tohle mě taky docela mrzí,že je tam většinou vše jen pro malé psíky :-(
Zdravím, chtěla by jsem se zeptat - proč se v bonus programu myslí jen na menší plemena psů. Moc se mi líbí matrace Dooop Xtrem, ale v téhle velikosti je to tak pro jokšírky, špice, ... a co ostatní, kterí mají větší psi? Stejné to bylo i s tričkami - největší velikost XL (ve skutečnosti odpovídala M).
Dobrý den, děkujeme za upozornění, již je to opravené. ;-) MM (07.09.2010 12:25:02) napsal: Dobrý den. Měl bych jednu otázku - proč mi nejde objednat tričko v bonus programu v ceně sedmi tisíc bonusových bodů, když mám na kontě aktuálně bodů 7040? Děkuji.
Dobrý den. Měl bych jednu otázku - proč mi nejde objednat tričko v bonus programu v ceně sedmi tisíc bonusových bodů, když mám na kontě aktuálně bodů 7040? Děkuji.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?