Diskuze Bonus program - Hmotné dárky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Štěpán (11.09.2009 21:24:13) napsal: Já sem byl mimo když sem viděl tu podložku na žrádlo za 4000 bodů Jo, na to jsem taky docela čuměla... zdá se mi to trochu moc...
Já sem byl mimo když sem viděl tu podložku na žrádlo za 4000 bodů
Uživatel620 Morgan (11.09.2009 17:35:27) napsal: Ahoj, zrovna jsem se koukala na nové dárky, když jsem viděla dva 10dkg vzorečky krmiva, připadá mi to za 3000 piškotů, jako výsměch. Tyhle vzorky dostanete na každé slušné prodejně zadara8-} . Díky za vysvětlení:-) Já si to myslela. Takže v tomto případě na to kašlu, protože to máme u nás opravdu ve zveráči zadarmo...
Hafoj, pokud je to možné, tak to raději posíláme v jednom balíčku. Bohužel si nemusíme všimnout, že je na určité jméno více objednávek. Až budeš objednávku vytvářet, napiš do poznámky, že máš objednávky dvě a chceš je zaslat v jednom balíčku. ;-) Podložku pod misku jsem změřila :-D , tak má cca 43x28 cm. Kaya (11.09.2009 16:23:07) napsal: Ahojte Chcela by som sa spýtať, či ide objednať naraz aj podložku pod misku a zároveň 2x samolepky,aby to bolo v jednom balíku. A aké rozmery má podložka pod misku? PS. Som zo Slovenska, ale mám v čechách známu, ktorá mi to vyzdvihne:)
Kaya (11.09.2009 16:23:07) napsal: Ahojte Chcela by som sa spýtať, či ide objednať naraz aj podložku pod misku a zároveň 2x samolepky,aby to bolo v jednom balíku. A aké rozmery má podložka pod misku? PS. Som zo Slovenska, ale mám v čechách známu, ktorá mi to vyzdvihne:) Ahoj! Já jsem si objednávala dvě věci zároveň a každá mi přišla (i když ve stejný den) v jiném balíku. Možná kdyby ses domluvila, tak to do jednoho balíku dají. P.s. Nebyl to přímo balík, ale bublinkové obálky.
Ahojte Chcela by som sa spýtať, či ide objednať naraz aj podložku pod misku a zároveň 2x samolepky,aby to bolo v jednom balíku. A aké rozmery má podložka pod misku? PS. Som zo Slovenska, ale mám v čechách známu, ktorá mi to vyzdvihne:)
Ďakujem za rady:) 4000 piškotov nie je až tak veľa, mám ich našetrených 10000 tak ich miniem kým je možnosť:)
Ahoj, zrovna jsem se koukala na nové dárky, když jsem viděla dva 10dkg vzorečky krmiva, připadá mi to za 3000 piškotů, jako výsměch. Tyhle vzorky dostanete na každé slušné prodejně zadara8-} .
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?