Diskuze Bonusové dárečky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Justy odesílá objednávky každý pátek. Nevím, kdy přesně si dělala svou objednávku, takže těžko říct, ale když se v pátek odesílá, obvykle to uživatelé mají v pondělí či v úterý doma. Lůca (15.11.2011 21:11:22) napsal: Dobrý den, zajímalo by mě, do kdy by měly dojít objednané dárečky z bonus programu..
Dobrý den, zajímalo by mě, do kdy by měly dojít objednané dárečky z bonus programu..
Právě že už 4.11 :-( proto se ptám... Kate (16.11.2011 22:15:28) napsal: Justy odesílá objednávky každý pátek. Nevím, kdy přesně si dělala svou objednávku, takže těžko říct, ale když se v pátek odesílá, obvykle to uživatelé mají v pondělí či v úterý doma.
Kate (16.11.2011 22:16:14) napsal: Ahoj, určitě to v plánu je. Objednávku nových dárků jsme již dělali, čekáme až dorazí a budeme moci přidat. Dobře, děkuju moc.
Prosím vás, 3.11. jsem si objednávala bonusový dáreček a pořád ještě nepřišel. Kdy by asi měl dojít?
Nic nic:-( Ok kdyžtak se teda ozvu.. Je to divný, už mi od vás přišla hračka i výhra ze soutěže.. Obojí včas a v pořádku.. Tak uvidíme.. Děkuji.. Kate (19.11.2011 17:11:01) napsal: Ahoj, pořád nic? Tento pátek Justy opět odesílala. Jestli ti to nedorazí ani do úterý, napiš na info[at]hafici.cz.
Ahoj, pořád nic? Tento pátek Justy opět odesílala. Jestli ti to nedorazí ani do úterý, napiš na info[at]hafici.cz. Lůca (16.11.2011 22:39:34) napsal: Právě že už 4.11 :-( proto se ptám...
Ahoj, určitě to v plánu je. Objednávku nových dárků jsme již dělali, čekáme až dorazí a budeme moci přidat. Zuzka (15.11.2011 17:42:52) napsal: Prosím vás admini plánujete sem dát zase nějaké bonusové dárečky do Vánoc? Že bych mohla svému pesanovi třeba něco objednat za bodíky pod stromeček. Děkuju za odpověď
Prosím vás admini plánujete sem dát zase nějaké bonusové dárečky do Vánoc? Že bych mohla svému pesanovi třeba něco objednat za bodíky pod stromeček. Děkuju za odpověď
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?