Diskuze Borová voda

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

♥Aniora a Jůlinka♥ (13.05.2013 05:52:42) napsal: Může se používat na léčení nebo čištění oči u koček? Děkuji;-) Čistit ano, ale na léčbu, pokud už se rozjede např. zánět spojivek borová voda nestačí (pouze dezinfikuje).
♥Aniora a Jůlinka♥ (13.05.2013 16:16:14) napsal: Stal se nám jeden problém, psala jsem i na poradnu, viz.http://www.miciny.cz/kocky-poradna/kocky-kategorie/veterinarni-poradna/nemoci-oci/111407/ To už bylo dávno, a vše dopadl ov pořádku i bez veta. Problém je, že stejné počáteční příznaky (slzení, přivírání) může mít "nevinné" snítko v oku, ale třeba taky infekční rhinotracheitida nebo kalciviróza. Takže když příznaky nepominou během 1-2 dnů, určitě by bylo dobré toho veta navštívit a hlavně podomácku neordinovat oční kapky pro lidi. Jinak neléčené oční infekce se umí pěkně táhnout a mohou skončit až proděravěním rohovky a ztrátou oka (viz mnoho útulkových koček, bohužel:-( )
Inci Noktali (13.05.2013 08:55:08) napsal: Čistit ano, ale na léčbu, pokud už se rozjede např. zánět spojivek borová voda nestačí (pouze dezinfikuje). Stal se nám jeden problém, psala jsem i na poradnu, viz.http://www.miciny.cz/kocky-poradna/kocky-kategorie/veterinarni-poradna/nemoci-oci/111407/ To už bylo dávno, a vše dopadl ov pořádku i bez veta.
Může se používat na léčení nebo čištění oči u koček? Děkuji;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?