Diskuze Bota

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj,chci se zeptat,byla tady na hafíkách.cz přihlášená na profilu bota nike,která se jmenovala Stefani.Může se zeptat kde je?? Hledala jsem ji všude a nikde není.Vy jste jí smazali Adminy???
Prostě tady byla přihlášená na profilu normální růžová bota nike:D
Ahoj, přesně tak, takový profil tady nemá co dělat, byl smazán. Markéta a Lery (17.01.2011 19:31:42) napsal: Byla tady, profil byl vytvořen v sobotu, probíralo se to v diskuzi pod názvem "nechápu" a dnes už tento profil neexistuje. Admini ji smazali, protože toto je portál zvířecí, tudíž tu takový profil nemá co dělat, zvlášť pokud nebyl označen jako virtuální, ale skutečný.
Klárča (17.01.2011 17:38:33) napsal: Prostě tady byla přihlášená na profilu normální růžová bota nike:D Byla tady, profil byl vytvořen v sobotu, probíralo se to v diskuzi pod názvem "nechápu" a dnes už tento profil neexistuje. Admini ji smazali, protože toto je portál zvířecí, tudíž tu takový profil nemá co dělat, zvlášť pokud nebyl označen jako virtuální, ale skutečný.
Klárča (17.01.2011 14:40:51) napsal: Ahoj,chci se zeptat,byla tady na hafíkách.cz přihlášená na profilu bota nike,která se jmenovala Stefani.Může se zeptat kde je?? Hledala jsem ji všude a nikde není.Vy jste jí smazali Adminy??? Byla,potkala jsem ji na profilech,ale bůhví kde??Cituška
Štěpán (17.01.2011 14:48:57) napsal: Cože jaká bota ? Myslim,ze si to pamatovat nebudou,Stefani a s obrazkem boty Nike???Tak to nevim
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?