Diskuze boule u 11 měs.kočičky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

<blooprava-to 11 měs.kotě není březí,ale mrouská.Děkuji za jakoukoli radu.
misasafa (02.03.2015 00:31:25) napsal: Dobrý den,máme 12 letou kočku a ted kotě 11 měs.Stará kočka to mívá když je březí...bouličky u mléčných žláz a během týdne-dvou to zmizí,ale ted se to udělalo i té malé jenže mnohem větší-a je březí.Má to už 14 dní a tak nevím,jestli to zmizí stejně jako té staré,nemáte někdo zkušenost?Evidentně jí to nebolí,ani to neškrábe,chování má stále stejné.Děkuji za jakoukoli odpověd.
misasafa (02.03.2015 06:24:25) napsal: V prvé řadě, proč nemáte kočičky kastrované? 8-| Jsou snad chovné? Nechtěných koťátek je všude dost !! ... Jsou to nejspíš jen zduřelé mléčné žlázy, to je v těhotenství běžné. Ale raději bych zašla na veterinu, aby vyloučily případné nemoci (zánět ml. žláz, nebo rakovinu...)
Dobrý den,máme 12 letou kočku a ted kotě 11 měs.Stará kočka to mívá když je březí...bouličky u mléčných žláz a během týdne-dvou to zmizí,ale ted se to udělalo i té malé jenže mnohem větší-a je březí.Má to už 14 dní a tak nevím,jestli to zmizí stejně jako té staré,nemáte někdo zkušenost?Evidentně jí to nebolí,ani to neškrábe,chování má stále stejné.Děkuji za jakoukoli odpověd.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?