Diskuze Březí kočička

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, když je kočička březí, dá se to poznat i podle toho, že zvrací nebo to s tím u koček vůbec nesouvisí. Zvracela jen jednou.... Nikde to na netu totiž nemůžu najít. Díky moc za odpovědi Baree ;-)
Aniora (14.01.2013 13:18:29) napsal: Ano je pouze doma:D Vzpoňmněla jsem si, že měla znečištěný záchod a já jsem na to úplně zapomněla, myslím, že to bylo z toho důvodu8-} Teď už chodí normálně8-} To je možné. Vypozorovala jsem u svých kočiček, že když jsou koťátka, není moč tak cítit, takže jim nevadí jít třeba desetkrát po sobě na záchůdek, ale někdy v druhém půl roce začne být moč hodně cítit, takže jindy čistotné kočiny, než by šly podruhé na stejné stelivo, raději si uleví třeba právě za tím gaučem.
Inci Noktali (15.01.2013 10:48:29) napsal: Baree, jak dlouho je kočička nakrytá? Jestli je to alespoň 2-3 týdny, už se většinou dají najít na břiše "prsa" (ne jen nenápadné "pupínky", které v srsti sotva najdete). To bývá spolehlivý ukazatel, jinak bříško začínaly mít naše kočiny až ve druhé polovině březosti, jedna dokonce až 14 dní před porodem. ... aha, te´d mi došlo, že to je asi právě to co nevíte jistě/ potřebujete vědět - jestli je nakrytá:_/
Baree (14.01.2013 15:04:39) napsal: Děkuji, takže zvracení může být projevem těhotenství ;-) To je vážně super 8-} 8-} Ale jako moc děkuji :-D Baree, jak dlouho je kočička nakrytá? Jestli je to alespoň 2-3 týdny, už se většinou dají najít na břiše "prsa" (ne jen nenápadné "pupínky", které v srsti sotva najdete). To bývá spolehlivý ukazatel, jinak bříško začínaly mít naše kočiny až ve druhé polovině březosti, jedna dokonce až 14 dní před porodem.
Ano Annie čeká koťátka a měla by se narodit během pár dní ;-D
Ano právě, že si nejsem jistá. Cecíky má velké, ale mě je větší vždycky. Jenže přibrala o půl kila, takže si myslím, že asi opravdu březí je. Moc děkuji ;-) Inci Noktali (15.01.2013 10:51:40) napsal: ... aha, te´d mi došlo, že to je asi právě to co nevíte jistě/ potřebujete vědět - jestli je nakrytá:_/
Děkuji, takže zvracení může být projevem těhotenství ;-) To je vážně super 8-} 8-} Ale jako moc děkuji :-D
Inci Noktali (14.01.2013 10:15:39) napsal: Nechutenství, zvracení i častější čůrání můžou být příznaky březosti. Jůlinka ale těžko může být březí, když se nesetkala s kocourkem (je doma - pamatuju si to už dobře?), takže to čůrání za gauč bude mít jiný důvod - možná první pubertální vzdor? Ano je pouze doma:D Vzpoňmněla jsem si, že měla znečištěný záchod a já jsem na to úplně zapomněla, myslím, že to bylo z toho důvodu8-} Teď už chodí normálně8-}
Aniora (13.01.2013 05:23:00) napsal: No já nevím, ale moje kočka se minulý čtvrtek počůrala za gauč a to je v době březosti. Slyšela jsem, že můžou i březí kočky značkovat8-} Nechutenství, zvracení i častější čůrání můžou být příznaky březosti. Jůlinka ale těžko může být březí, když se nesetkala s kocourkem (je doma - pamatuju si to už dobře?), takže to čůrání za gauč bude mít jiný důvod - možná první pubertální vzdor?
Baree (12.01.2013 19:37:36) napsal: Ahoj, když je kočička březí, dá se to poznat i podle toho, že zvrací nebo to s tím u koček vůbec nesouvisí. Zvracela jen jednou.... Nikde to na netu totiž nemůžu najít. Díky moc za odpovědi Baree ;-) No já nevím, ale moje kočka se minulý čtvrtek počůrala za gauč a to je v době březosti. Slyšela jsem, že můžou i březí kočky značkovat8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?