Diskuze Březost

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Moji kočce Andy je 5 měsíců .. A začla chodit ven jednou se dlouho nevracela celé odpoledne byla venku .., Pak měla nevolnosti večer ráno občas i odpoledne . Tet začla více jest tedy ona vždy ráda jedla poté začla více mnaukat a lehá si více nanás nemá ráda když ji dávám ruku na bříško jí to moc nevadilo .. A začla tloustnou a je taková jináčí nevím jestli je to dospíváním nebo jestli je to Březost :( Třeba někdo řekne že je těhotná já nevím děkuji za odpovědi :)
Ahoj, já bych řekla, že čeká kotata.;-) A chtěla bych se zeptat kdy se dává kočka kastrovat (věk)??????? ?? ?? ?? ??
pajinaks (26.02.2015 19:03:51) napsal: Moji kočce Andy je 5 měsíců .. A začla chodit ven jednou se dlouho nevracela celé odpoledne byla venku .., Pak měla nevolnosti večer ráno občas i odpoledne . Tet začla více jest tedy ona vždy ráda jedla poté začla více mnaukat a lehá si více nanás nemá ráda když ji dávám ruku na bříško jí to moc nevadilo .. A začla tloustnou a je taková jináčí nevím jestli je to dospíváním nebo jestli je to Březost :( Třeba někdo řekne že je těhotná já nevím děkuji za odpovědi :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?