Diskuze Brit Care cat vs. Carnilove?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, chci změnit kocourovi granule za kvalitnější a rozhoduji se mezi Brit Care nebo Carnilove řada pro kastrovane kočky. Obojí se mi složením libi nicméně v Britech je rýže nevím jak kočkám prospíva. Pokud byste měl někdo radu budu vdecna. Děkuji
Mému 16 tiletému kocourovi tatořada krmiva chutná avšak vždy začne mít průjem a tak jsme museli krmivo Brit vyřadit z jídelníčku.Darovali jsme sousedce a tamá dva kocoury - vše se opakovalo jako u nás, tak nevím. Používali jsme Brit Care.
Edie (28.08.2016 20:31:55) napsal: Dobrý den, chci změnit kocourovi granule za kvalitnější a rozhoduji se mezi Brit Care nebo Carnilove řada pro kastrovane kočky. Obojí se mi složením libi nicméně v Britech je rýže nevím jak kočkám prospíva. Pokud byste měl někdo radu budu vdecna. Děkuji
Edie (28.08.2016 20:31:55) napsal: Dobrý den, chci změnit kocourovi granule za kvalitnější a rozhoduji se mezi Brit Care nebo Carnilove řada pro kastrovane kočky. Obojí se mi složením libi nicméně v Britech je rýže nevím jak kočkám prospíva. Pokud byste měl někdo radu budu vdecna. Děkuji
Carnilove pro kočky je jedno z nejkvalitnějších krmení bez obilovin a BEZ RÝŽE! Najděte si složení na internetu. Naší kočičce moc chutná, hlavně to s křupavými polštářky (Sterilised):-)
Carnilove je asi fajn, ale zbytečně drahé. Naší Britce dáváme taky bezobilné granule, ale mnohem levnější, Starvita, které kupuju spolu se psím žrádlem v Mountfieldu. Kombinuju to s konzervami nebo kapsičkami VivaVita a kočena už nechce nic jiného. Kombinuju variantu pro sterilizované kočky s outdoor, protože docela často courá ven.
Edie (28.08.2016 20:31:55) napsal: Dobrý den, chci změnit kocourovi granule za kvalitnější a rozhoduji se mezi Brit Care nebo Carnilove řada pro kastrovane kočky. Obojí se mi složením libi nicméně v Britech je rýže nevím jak kočkám prospíva. Pokud byste měl někdo radu budu vdecna. Děkuji S rýží není problém. Obě značky jsou super.. Carnilove je úplně bez obilovin, Brit Care má zase větší výběr. Tak můžete vyzkoušet, která bude kočičákovi víc chutnat ;)
Prosím poradíte osvědčenou značku granulí pro kočičky bez chemické konzervace?
Pro mě je teda nej tenhle typ brituhttps://www.zooo.cz/brit-care-cat-lucky-i-m-vital-adult-2kg-P9582/. Kočena je zbožňuje.
Milena (10.05.2018 18:40:17) napsal: Prosím poradíte osvědčenou značku granulí pro kočičky bez chemické konzervace? Za mě Carnilove, případně Brit Care. Doma střídáme a nikdy nebyl problém. :)
Pokud má tvá kočka citlivé trávení, tak jednoznačně doporučuji toto krmivo -https://www.petpohoda.cz/kocky/krmiva/trainer-solution-cat-sensintestinal-cerstve-bile-maso.html Používám ho více jak půl roku a od té doby se trávení rapidně zlepšilo. Navíc jsem to konzultovala s veterinářem, který mi to osobně doporučil, že používá pro svou kočku.
Zdeněk (06.09.2016 09:57:14) napsal: Mému 16 tiletému kocourovi tatořada krmiva chutná avšak vždy začne mít průjem a tak jsme museli krmivo Brit vyřadit z jídelníčku.Darovali jsme sousedce a tamá dva kocoury - vše se opakovalo jako u nás, tak nevím. Používali jsme Brit Care. Brit Care má několik variant pro kočky, např. i pro citlivé zažívání s jehněčím a lososem. Zkoušeli jste to?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?