Diskuze Budeme asi muset utratit naše 3 měsíční kotě Ragdollka ;(

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Náš pětiměsíční Ragdoll je neustále nemocný,má rýmu,záchvatovitý dusivý,suchý kašel,bral deset dní antb.,nepomohlo,tři injekce Zylexisu,den po inj. vždy zlepšení,další den zhoršení,jinak má chuť k jídlu,je hravý.Často kýchá a ten kašel se zhoršuje,je delší.Veškerá veterinární péče,ale nepomáhá,je to jen horší a horší.Nechala jsem mu vzít stěry z nosu,aby se líp zacílila léčba,ale nedaří se.Co dál?Dost mě to znervoznuje:_(
Linda.Lowe (01.03.2010 11:31:47) napsal: Dobrý den,máme 3 měsíční kotě Ragdolka(kocourka)je u nás asi měsíc..první dny kdy jsme ho dovezli byl hravý,papal..,ale asi za týden to tak nebylo zavíral oči,pořád ležel,nejedl jen trochu pil a asi 4 dny nekakal,honem jsme jeli k veterináři a ten mu změřil teplotu,dal mu 2 injekce za krk a řikal že máme pozorovat jestli už nevykonal potřebu..sledovali jsme ho a asi po hodině injekce zapůdobili a začal i papat..ale druhý den zase celý den ležel,měl přivřeny oči nechtěl papat,zase jsme jeli na veterinu a to se opakovalo...tuto sobotu jsme byli zase u veterináře na další ijekci a řikal že nemá vůbec žádnou svalovinu a že si myslí že naděje není..dnes jsem zůstala u kvůli němu doma abych ho hlidala ,dala napapat..ae on vůbec nejí,ráno se jen vyčůral,trochu se napil,ale jinak pořád u mě leží ..odpoledne prý pojedeme s ním zase na veterinu a bud at mu dá nějakou injekci nb injekci na utracení..nevím co mám dělat neporadíte mi prosím někdo jak ho ,,napravit" nechci aby jsme ho utráceli..?? :_( na tohle rada neexistuje, protože není přesná diagnoza.POdle mě, je ale divný,že vám chovatel prodal 2 měsíční kotě. Chovatelský řád má jasná pravidla A to, že kotě může odejít od maminky až po 13 týdnu života. Což 2 měsíce určitě nejsou. Mnozí určitě řeknou, že je to jedno. Ale není. POzoruji to hodně u nás na koťátkách. Většina z nich pije jako doplněk stravy od mámy až do doby než odejdou z domova. A to je nejdřív ve 13 týdnech.Myslím že to není jen chovatelský řád a určitě si to někdo nevymyslel jen tak. Má to svoje důvody. Proto mě udivuje,že vám někdo prodal 2 měsíční kotě. Doufám,že vše dopadne dobře a drobeček je ještě s vámi a zdrav
Tak to je nám opravdu líto :(:-( Mikýsek a spol.xX.
Dobrý den,máme 3 měsíční kotě Ragdolka(kocourka)je u nás asi měsíc..první dny kdy jsme ho dovezli byl hravý,papal..,ale asi za týden to tak nebylo zavíral oči,pořád ležel,nejedl jen trochu pil a asi 4 dny nekakal,honem jsme jeli k veterináři a ten mu změřil teplotu,dal mu 2 injekce za krk a řikal že máme pozorovat jestli už nevykonal potřebu..sledovali jsme ho a asi po hodině injekce zapůdobili a začal i papat..ale druhý den zase celý den ležel,měl přivřeny oči nechtěl papat,zase jsme jeli na veterinu a to se opakovalo...tuto sobotu jsme byli zase u veterináře na další ijekci a řikal že nemá vůbec žádnou svalovinu a že si myslí že naděje není..dnes jsem zůstala u kvůli němu doma abych ho hlidala ,dala napapat..ae on vůbec nejí,ráno se jen vyčůral,trochu se napil,ale jinak pořád u mě leží ..odpoledne prý pojedeme s ním zase na veterinu a bud at mu dá nějakou injekci nb injekci na utracení..nevím co mám dělat neporadíte mi prosím někdo jak ho ,,napravit" nechci aby jsme ho utráceli..?? :_(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?