Diskuze budu mít nové kotě

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

budu mít nové kotě nevíte kde sehnat levně nějaké věci pro něj:-)
Andulka (31.01.2012 20:39:52) napsal: Můžeš vzít třeba starou děravou ponožku,ustřihnout ji,vložit do ní mátu nebo šantu kočičí (máta má podobné účinky jako šanta,kočičkám voní a láká je ke hře,naše Anitruška se s oblibou válí v pytlíkách mátového čaje:-) ) a pak to zavážete provázkem.Když provázek necháte delší,můžete s "myšičkou"utíkat po podlaze,to se kočkám náramně líbí.Dále můžete použít ping pongový míček,hopskulku nebo na gumičku přivázat rolničku.Nejoblíbenější hračka naší kočky je korkový špunt,krásně skáče:-D Zbožňuje taky obyčejný šípek.Kdesi jsme doma našli plastovou pletací jehlici a jeden čas to byla hračka číslo 1.Zkuste prohrabat hračky a staré věci a určitě najdete něco užitečného,hlavně aby to pěkně skákalo a utíkalo.Akorát dejte pozor,ať na nich není nic ostrého o co by se kočička mohla zranit nebo co by mohla rozkousat.Tak hodně štěstí;-) Moc děkuju ;-) Já ještě s číčou počkám do jara, ale i tak radši budu připravená ;-) ;-)
Můžeš vzít třeba starou děravou ponožku,ustřihnout ji,vložit do ní mátu nebo šantu kočičí (máta má podobné účinky jako šanta,kočičkám voní a láká je ke hře,naše Anitruška se s oblibou válí v pytlíkách mátového čaje:-) ) a pak to zavážete provázkem.Když provázek necháte delší,můžete s "myšičkou"utíkat po podlaze,to se kočkám náramně líbí.Dále můžete použít ping pongový míček,hopskulku nebo na gumičku přivázat rolničku.Nejoblíbenější hračka naší kočky je korkový špunt,krásně skáče:-D Zbožňuje taky obyčejný šípek.Kdesi jsme doma našli plastovou pletací jehlici a jeden čas to byla hračka číslo 1.Zkuste prohrabat hračky a staré věci a určitě najdete něco užitečného,hlavně aby to pěkně skákalo a utíkalo.Akorát dejte pozor,ať na nich není nic ostrého o co by se kočička mohla zranit nebo co by mohla rozkousat.Tak hodně štěstí;-) Amík02 (31.01.2012 14:16:50) napsal: Poradíte mi prosím nějaký materiál ze kterého by šla nějaká ta hračička vyrobit? :-D
Poradíte mi prosím nějaký materiál ze kterého by šla nějaká ta hračička vyrobit? :-D
Já budu mít číču v létě, ale jak se vyrábějí ty hračky??
Musím souhlasit s Majdou,že kočky mají nejradši vyráběné hračky.Třeba takový provázek který utíká po podlaze je neuvěřitelně okouzlující.Naše číča obchází drahé pelíšky obloukem a nejvíce se jí zavděčíme kartonovou krabicí od mlík (myslím je tam 12ks).Na škrábacím stromě si tedy libuje,má ráda rozhled a kmen na škrábání drápků musí být vodorovně a dostatečně vysoko,rády se natahují.Ale s věcmi si nedělejte moc starosti,je lepší postupně zjistit,co se kočičce líbí,než to všechno najednou nakoupit.Měla by mít záchůdek,ale místo něj můžete použít plastovou nebo jinou nádobu,škrabadlo,mističky-ty taky můžete vzít doma,hračky vyrobíte.Ještě by to chtělo teda nějaký hřebínek,záleží na tom,jak dlouhou srst má.Ale to je záležitost 50kč.
Helenko,když jsem si já domů přivezla koťátko,taky jsem pro něj chtěla vše to nejlepší,ale nějak se zvrtla finanční situace a já byla nucena improvizovat. Takže to dopadlo následovně:nejdůležitější se mi zdálo pořídit kočičí WC-oželela jsem lavor na prádlo,po relat. krátké době kočina začala močit a hrabat víc a víc-pořád jsem jen chodila s vysavačem v ruce.Proto jsem lavorek dala do vany, ale to jsem začala mít zase obavy,aby prach a zbytečky kočkolitu náhodou neucpaly odpad.A tak jsem vzala vrtačku,z lavoru udělala cedník,zvedla prkénko u záchodu,nasadila na mísu,přiklopila prkénkem,ukázala číče,kde je a od té doby je po problému.Investice?? 15Kč v ,,Rodince,,.Co se týče hraček-přede všemi nakoupenými nakonec stejně vítězí koule z papíru,měkoučký balonek za 15 kaček,nebo jakékoli gumičky.Každá kočka musí mít kočičí strom!! ,nevím,jestli mám tak skromnou kočku,ale téměř ho nevyužívá-nejspokojenější je ve staré,hnusné krabici od balíku(daj se koupit na poště-jsou to ty jejich originální na balíky)Přinesla jsem jí hezčí krabici,téměř totožnou,ale rezolutně ji odmítla a vyžebrala si zas tu hnusnou(ještě,že jsem ji nestihla odnést i se starými letáky do kontejneru) Takže kolem a dokola - vůbec bych si s tím napříště nedělala hlavu:-) Majda
helenka (29.01.2012 15:58:44) napsal: budu mít nové kotě nevíte kde sehnat levně nějaké věci pro něj:-) Zkus hledat na internetě najdeš tam cokoliv!! !! !! !! ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?