Diskuze Bydliště

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dřív když jsem hledala v profilech a chtěla jsem vedet kolik hafíku je tu z Kladna tak jsem si to tam zadala a oni mi vyskočili, ale tet už to nejde nešlo by to zase udělat???? ja takhle vubec nezjistím kdo tu z kladna je a kdo ne.
Berennika (16.04.2009 16:09:05) napsal: Dřív když jsem hledala v profilech a chtěla jsem vedet kolik hafíku je tu z Kladna tak jsem si to tam zadala a oni mi vyskočili, ale tet už to nejde nešlo by to zase udělat???? ja takhle vubec nezjistím kdo tu z kladna je a kdo ne. tohle už jsem tu taky psala, ale nikdo mi neodepsal a pak jsem tu diskusi (kde jsem to psala) nikde nenašla… Taky bě mě to zajímalo, vždy jsem koukala, jestli sem nepřibyl někdo z našeho města, a teď se to nedozvím :-(
Berennika (16.04.2009 16:09:05) napsal: Dřív když jsem hledala v profilech a chtěla jsem vedet kolik hafíku je tu z Kladna tak jsem si to tam zadala a oni mi vyskočili, ale tet už to nejde nešlo by to zase udělat???? ja takhle vubec nezjistím kdo tu z kladna je a kdo ne. Zatím to vypadá, že se na rozdíl od staré verze zobrazí všichni pejsci v dané lokalitě.Teda pokud se všichni a správně nahráli.To ale asi neví ani pánbůh.Mně se například zobrazil při určitém měřítku mapy profil bišonka,při změně měřítka na tom samém místě je místo něj aljašský malamut (ve skutečnosti ale kocour).Tak nezbývá než čekat na zázrak.
Berennika (16.04.2009 16:09:05) napsal: Dřív když jsem hledala v profilech a chtěla jsem vedet kolik hafíku je tu z Kladna tak jsem si to tam zadala a oni mi vyskočili, ale tet už to nejde nešlo by to zase udělat???? ja takhle vubec nezjistím kdo tu z kladna je a kdo ne. Zatím to vypadá, že se na rozdíl od staré verze zobrazí všichni pejsci v dané lokalitě.Teda pokud se všichni a správně nahráli.To ale asi neví ani pánbůh.Mně se například zobrazil při určitém měřítku mapy profil bišonka,při změně měřítka na tom samém místě je místo něj aljašký malamut (ve skutečnosti ale kocour).Tak nezbývá než čekat na zázrak.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?