Diskuze čabraky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, každá firma to vyrábí jinak.. :-) Základní rozdělení je pony, cob a full, které se potom ještě mohou dělit do více velikostí, to záleží na výrobci. Pokud zvažuješ koupi čabraky, popros zaměstnance jezdeckých potřeb o konkrétní míry, určitě ti čabraku rádi přeměří. Stejně přeměř i koníka, na kterého chceš čabraku napasovat. Míry se budou určitě alespoň trochu lišit, pokud to však nebude nějaké závratné číslo, určitě ji můžeš zkusit. Můžeš také poprosit někoho z přátel, pokud mají stejnou čabraku nebo alespoň od stejného výrobce, jestli by ti jí mohli půjčit na vyzkoušení. Přeji hodně zdaru a ať je výběr správný a koníkovi sluší. :-)
ahoj mohl by mi někdo poradit velikosti čabrak? myslím jak dlouhé a tlusté jsou uši? vzdálenost mezi nimi a velikost opletu okolo uší? děkuju :D
Ahoj,problem je,že od každé firmy jsou jiné velikosti.Změř si hlavně vzdálenost mezi oušky a délku ouška,šířka nebývá problém.Mám ted od Equily,protože je mají ručně a ne strojově pletené,takže mají každou trochu jiné velikosti a na mojí ušatou kobylu jsem našla velikost,co jí je akorát ...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?