Diskuze Candies Horse pochoutka ?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, no, já jsem si tu "pochoutku" právě objednala a tak to vypadá, že už jim i došly, protože to z bonus programu zmizlo.... opravdu, je to super, kupuji 500g, ale když mám i možnost mít těch 100g zadarmo, tedy za body, ale když je mám, nějak je využiji, ne??:-D opravdu, je to super, no, abych se přiznala, když dávám koních ve stáji (né mé, ale tam, kam chodím) tu C. pochoutku, tajně si taky dám:-D No víte, to je opravdu "dobré" :-D :-DD
Ditule (19.05.2011 16:44:41) napsal: Ahojky chtěla bych se zeptat jestli tento výrobej je vhodný i pro jorkšíra píšou že je vhodný pro domácí zvířata a pro lidihttp://www.konicci.cz/nastaveni/ucet-bonus-programu/objednavka/340/ prosím o radu neudělá mu to nic ? Já to občas dávám i králíkům a křečkovi.:-) ;-)
Ditule (19.05.2011 16:44:41) napsal: Ahojky chtěla bych se zeptat jestli tento výrobej je vhodný i pro jorkšíra píšou že je vhodný pro domácí zvířata a pro lidihttp://www.konicci.cz/nastaveni/ucet-bonus-programu/objednavka/340/ prosím o radu neudělá mu to nic ? dávám to psovi, koňovi i sobě ;-D doporučuji :)))
Ahoj určitě mu to nic neudělá. Já to nosim ke koním a jedí to tam děti. Takže psovi to určitě nic neudělá, jsou to takový suchary.
Ahojky chtěla bych se zeptat jestli tento výrobej je vhodný i pro jorkšíra píšou že je vhodný pro domácí zvířata a pro lidihttp://www.konicci.cz/nastaveni/ucet-bonus-programu/objednavka/340/ prosím o radu neudělá mu to nic ?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?