Diskuze Časopisy o koních

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj Chtěla bych se zeptat jaké česopisy o koních berete? Váš názor na obsah. A jestli nevíte o nějakém časopisu o westernu.;-) Předem děkuju
LucySilm (18.04.2013 14:34:32) napsal: Jestli dostihy tak Padock, ale já stojím též za K&H Děkuji
Lara (16.04.2013 20:27:10) napsal: Ahoj, neznáte nějaký časopis o dostizích? Jestli ano, napište mi prosím název a co tam zhruba píšou :)) Děkuji předem :)) Jestli dostihy tak Padock, ale já stojím též za K&H
Ahoj, neznáte nějaký časopis o dostizích? Jestli ano, napište mi prosím název a co tam zhruba píšou :)) Děkuji předem :))
Emush =) (24.06.2012 09:09:30) napsal: Vřele doporučuji Koně a Hříbata. Vždy tam najdu zajímavé informace, práce s koňmi atd. Jezdectví jsem teď měla poslední půlrok a zklmalo mě - jsou tam zejména informace o sportu, které jsou mi na víte co... Svět koní jsem si koupila jednou v Lysé n.L. na veletrhu, kvůli pro mě přínosnéu článku. No, snad jsem trochu pomohla... :)) Já taky doporučuju Koně & hříbata, ale i to Jezdectví ;-) ;-) ;-) Líbí se mi oba časopisy ;-)
janik (27.11.2011 14:56:14) napsal: Ahoj Chtěla bych se zeptat jaké česopisy o koních berete? Váš názor na obsah. A jestli nevíte o nějakém časopisu o westernu.;-) Předem děkuju Vřele doporučuji Koně a Hříbata. Vždy tam najdu zajímavé informace, práce s koňmi atd. Jezdectví jsem teď měla poslední půlrok a zklmalo mě - jsou tam zejména informace o sportu, které jsou mi na víte co... Svět koní jsem si koupila jednou v Lysé n.L. na veletrhu, kvůli pro mě přínosnéu článku. No, snad jsem trochu pomohla... :))
Vím o westernovém časopisu Texas connection </blockquote>
mayli (29.01.2012 12:16:37) napsal: Já vím kde sehnat super časopisy o koních ale to tě asi nebude zajímat Já budu ráda za každý doporučení ;-)
Já vím kde sehnat super časopisy o koních ale to tě asi nebude zajímat
Žanda (27.11.2011 15:15:14) napsal: Dříve jsem odebírala Svět koní, ale postupně mně články přišly nezajímavé a o ničem. Mám stejný pocit, ale netýká se to jen Světa koní ale i jiných časopisů z nakladatelstvi MINERVA CZ. Pokud jste dlouhodobý předplatitel neunikne vám fakt, že některé články se tam dokonce opakují i několikrát.
janik (27.11.2011 14:56:14) napsal: Ahoj Chtěla bych se zeptat jaké česopisy o koních berete? Váš názor na obsah. A jestli nevíte o nějakém časopisu o westernu.;-) Předem děkuju Já mám předplacené Koně a hříbata,občas beru Jezdectví
Žanda (27.11.2011 15:15:14) napsal: Já mám předplacené Jezdectví, už několikátý rok a jsem spokojená . Dříve jsem odebírala Svět koní, ale postupně mně články přišly nezajímavé a o ničem. Občas jsem si koupila i Koně a hříbata. O westernu jsem našla tohle Svět westernu:http://www.svetwesternu.cz/ a vím, že dříve byl k dostání i Western World. Děkuju za odpověď Jezdectví sem si taky párkrát koupila. Za ten odkaz na časopis o westernu ještě jednou děkuji;-D
janik (27.11.2011 14:56:14) napsal: Ahoj Chtěla bych se zeptat jaké česopisy o koních berete? Váš názor na obsah. A jestli nevíte o nějakém časopisu o westernu.;-) Předem děkuju Já mám předplacené Jezdectví, už několikátý rok a jsem spokojená . Dříve jsem odebírala Svět koní, ale postupně mně články přišly nezajímavé a o ničem. Občas jsem si koupila i Koně a hříbata. O westernu jsem našla tohle Svět westernu:http://www.svetwesternu.cz/ a vím, že dříve byl k dostání i Western World.
janik (27.11.2011 14:56:14) napsal: Ahoj Chtěla bych se zeptat jaké česopisy o koních berete? Váš názor na obsah. A jestli nevíte o nějakém časopisu o westernu.;-) Předem děkuju Já mám předplacené Jezdectví, už několikátý rok a jsem spokojená;-) . Dříve jsem odebírala Svět koní, ale postupně mně články přišly nezajímavé a o ničem. Občas jsem si koupila i Koně a hříbata. O westernu jsem našlka tohle Svět westernu:http://www.svetwesternu.cz/ a vím, že dříve byl k dostání i Western World.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?