Diskuze Cat agility

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kačka (28.09.2011 11:49:22) napsal: Ahoj,na všechny otázky ti odpoví na emailu tlapickacirkus[at]email.cz Ale cat agility cvičím ale žádné oficiální závody v česku nejsou:-~ já ani závody nepotřebuju, já sním budu cvičit jen doma
Ahoj,na všechny otázky ti odpoví na emailu tlapickacirkus[at]email.cz Ale cat agility cvičím ale žádné oficiální závody v česku nejsou:-~
Niki a Baddy (27.09.2011 22:01:27) napsal: od kolikátého měsíce můžu začít s kocourem běhat agility? a taky od kolikátého měsíce se může kocour vykastrovat? a jak mám kotě naučit chodit na kočičí záchod? Až bude chtít čůrat to poznáš šoupneš ho na kočičí toaletu a ono pak bude chodit podle pachu :)
Bigie a spol. (16.10.2011 19:46:13) napsal: Co jsou to agility?? Agility jsou různé překážky a tunely atd.:D :D :D
Bigie a spol. (16.10.2011 19:46:13) napsal: Co jsou to agility?? Agility jsou překážky a různé tunely !! !! !! :D :D :D :D
Kačka (28.09.2011 11:49:22) napsal: Ahoj,na všechny otázky ti odpoví na emailu tlapickacirkus[at]email.cz Ale cat agility cvičím ale žádné oficiální závody v česku nejsou:-~ kačko napadlo mě udělat nějaký vtipný web o kočkách co v čr cvičí agi nebo triky,ale aby to bylo normální...né žádný speciální výběr kočky apod.:D
od kolikátého měsíce můžu začít s kocourem běhat agility? a taky od kolikátého měsíce se může kocour vykastrovat? a jak mám kotě naučit chodit na kočičí záchod?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?