Diskuze Cena za dárky?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, bodovou cenu za dárky určujeme podle toho, kolik nás dárek reálně stojí + kolik nás stojí poštovné a balné, které rovněž neplatíte. Kacisek (04.12.2011 20:03:50) napsal: Chtěla bych se zeptat podle čeho určujete cenu za dárky. Teď jsem koukala že jste přidali deku pro pejska za 30 000bodů v hodnotě 246Kč, granulky brit jsou tam už dýl za 25 000budů v hodnotě 329Kč. Tak bych se jen chtěla zeptat podle čeho ty ceny určujute... ??? Díky za info. :-)
Já bych se zas chtěla zeptat, ohledně dárečků, jestli v nejbližší době ještě nějaké přibudou (tak aby do Vánoc stihly přijít;-) ). Děkuji za odpověď
Snažím se to sledovat, vím že mizí některé dárečky neuvěřitelně rychle.. Budu teda koukat dál.. Děkuji za informace Kate (04.12.2011 21:38:59) napsal: Ahoj, určitě nějaké budou. Postupně je přidáváme, ale ty levnější vždy hrozně rychle zmizí (někdy i během několik hodin!). Je neuvěřitelné, jaké vánoční šílenství nastalo ;-) (Jednou dárky zmizely dřív, než jsme o tom stihli informovat na titulní stránce. Nyní informujeme o nových dárcích na titulní stránce pouze výjimečně.)
Já mám prd :D To si asi nic nekoupíme :D Kde se dají body brát? :D Tak ve velkém? :D
Body se dají získat za hledání dárečků, psaní do deníčku, účastnění se v soutěžích + výhry, přidání psích akcí, umístění banerů, psaní psích příběhů, za mapu.... no já myslím, že když se to spočítá, tak denně je toho docela dost, ale chce to víc aktivity, samo z nebe vám (za darmo) do klína nic nespadne. Já mám nyní na kontě asi 16000 bodů a tak šetřím na granulky. Škoda že jsem nedávno minula asi 10000 bodů (na pamlsky), bývala bych je už teď měla. ;-)
Gabča (06.12.2011 16:36:37) napsal: Tak to víceméně dělám, nejsem zrovna pasivní, ale bodů mám fakt pomálu :D Já nevím, kde to všichni berou :D :D No tak pokud to vše děláš, tak máš denně tak kolem 200 bodů. To je měsíčně kolem 6000 bodů - jednoduchá matematika. A to nepočítám jednorázovky (účasti v soutěžích, výhry...), takže myslím, že našetřit se v pohodě dá. ;-)
Ani já kdybych se rozkrájela nedám denně dvě stovky bodů. Jo a jakých 6000 měsíčně?? 8-| Já jsem tu cca osm měíců a mám necelých 10000 bodů?! Podle těch 6000měsíčně bych muselamít takových 48000 bodů, což teda ne.
Jalusy (09.12.2011 08:17:07) napsal: Týýý jo, ty máš 40 bodů za dárky? Já mám max 15 Sbírej dárky ze všech tří portálů - Hafici.cz, Miciny.cz i Konici.cz.;-)
Tak dneska jsem dostala na hafikach 5b, miciny 12b a koně 10b. Nevím kde bereš těch 40b?? :( Iva (09.12.2011 10:45:49) napsal: Sbírej dárky ze všech tří portálů - Hafici.cz, Miciny.cz i Konici.cz.;-)
budou ještě do vánoc nějaké nové dárky za body?
Iva (09.12.2011 23:36:48) napsal: Jejda těch 200 bodů jsem uvedla jen jako takový orientační průměr, tak už to konečně pochop. Pokud však body sbíráš pouze za deníček a dárečky, pak se nediv, že máš málo :D Účastni se soutěží, piš více příběhů, přidávej akce a přidej si banery (obrázky,loga) na nějaké svoje stránky. Body ti samy z nebe nespadnou, pokud je chceš, musíš proto něco udělat. Zde ještě jednou návod:https://www.hellosandy.cz/nastaveni/ucet-bonus-programu/jak-ziskat-body/ Já vím, že je to jako průměr, jenom se mi prostě zdá moc velký;-D Jinak o žádné akci nevím a svoje stránky nemám, tudíž loga si umístit nemůžu?! Příběhů píšu dost, zatím jsem ještě nenarazila na uživatele, který by napsal tolik příběhů jako já:_/ :D O těch bodech jsem četla už dávno a několikrát. Jediné moje možnosti jseo příběhy, deníčky, drečky a několikrát do roka body za narozeniny.
slusnik (21.12.2011 19:34:52) napsal: Ahoj hledáme kamarádku nebo kamaráda ;) Poblíž Uničova nebo Olomouce ;) Ráda popovídám ;) :D Ahoj, to je fajn, ale nemyslím si, že to patří do tématu ,Cena za dárky?'
Kate (13.01.2012 00:11:00) napsal: Kontroluje se to automaticky. Buď nemáš vyplněné vše a nebo si musíš počkat na udělení bodů (probíhá v pondělí). Děkuji za informaci
Kolik profilů může být takto "ohodnoceno"? vždy jen jeden profil? nebo všechny, co to mají vyplněné? Kate (13.01.2012 00:11:00) napsal: Kontroluje se to automaticky. Buď nemáš vyplněné vše a nebo si musíš počkat na udělení bodů (probíhá v pondělí).
Bigie a spol. (17.01.2012 20:01:02) napsal: Všechny, co to mají vyplněné:-) tak proč mi to teda bylo přičtené jen jednou...?
42825 alena (06.12.2011 12:45:33) napsal: :-D :-D :-D já si taky říkám,že 16000 bodů-to mít tak se utuláčkové mají!:-DD :-DD :-DD to snad ani není možný mít:-D :-D :-D Je to možný, já tolik mám:-DD :-DD :-DD :-DD :-DD :-DD
Lidi, kde berete tolik těch bodů? :D Já mám kulový :D
Elis a smečka (18.01.2012 10:54:24) napsal: tak proč mi to teda bylo přičtené jen jednou...? Dostanou všechny, které mají vyplněné, ale ne ty, co už dostaly. Za vyplněný profil můžeš dostat jenom jednou.
Elis a smečka (17.01.2012 13:53:36) napsal: Kolik profilů může být takto "ohodnoceno"? vždy jen jeden profil? nebo všechny, co to mají vyplněné? Všechny, co to mají vyplněné:-)
Ahoj Kate - chci se Tě zeptat za jak dlouho příjde objednaný dárek - objednal jsem si dentální balonek 25.11.2011 - a ještě nedorazil - body byly strženy. Dík za odpověď.?? ?? ;-) :-D
Kate (13.01.2012 12:35:42) napsal: Ahoj, bylo to zde již několikrát probíráno. Představ si situaci, kdy jedna rodina má jednoho psa, profil založí dítě, ale je zbytečné, aby profil stejného psa zakládala i mamka a táta jen proto, že také chtějí nahrávat fotky a psát deníček. Proto umožňujeme mámě a tátovi si vytvořit uživatelský profil, kdy dítě poté nastaví práva na správu daného profilu psa i jejich účtům. Proto tu zbytečně nevznikne několik profilů stejného psa a celá rodina má možnost se o zvíře starat. Stejná situace je i u uživatelských účtů útulků, kde může být v podstatě více správců všech psích profilů vázaných na hlavní účet útulku. No, snad se mi to povedlo vysvětlit ;-) Tak tak to je já jsem to totiž předtím nechápala.Tak moc děkuji a hezký den
Ahoj, bylo to zde již několikrát probíráno. Představ si situaci, kdy jedna rodina má jednoho psa, profil založí dítě, ale je zbytečné, aby profil stejného psa zakládala i mamka a táta jen proto, že také chtějí nahrávat fotky a psát deníček. Proto umožňujeme mámě a tátovi si vytvořit uživatelský profil, kdy dítě poté nastaví práva na správu daného profilu psa i jejich účtům. Proto tu zbytečně nevznikne několik profilů stejného psa a celá rodina má možnost se o zvíře starat. Stejná situace je i u uživatelských účtů útulků, kde může být v podstatě více správců všech psích profilů vázaných na hlavní účet útulku. No, snad se mi to povedlo vysvětlit ;-) Alča (13.01.2012 10:06:37) napsal: Děkuji za odpověď.A jelikož jsi admin tak se chci ještě na něco zeptat.Objevila jsem při prohlížení uživatele kteří vůbec nemají žadný profil zvířete tak by mě zajímalo jestli to není proti pravidlům a jaký to má smysl.Já myslela je to hlavně o zvířatech.Nějak to nechápu.Děkuji za odpověď
Kate (13.01.2012 00:11:00) napsal: Kontroluje se to automaticky. Buď nemáš vyplněné vše a nebo si musíš počkat na udělení bodů (probíhá v pondělí). Děkuji za odpověď.A jelikož jsi admin tak se chci ještě na něco zeptat.Objevila jsem při prohlížení uživatele kteří vůbec nemají žadný profil zvířete tak by mě zajímalo jestli to není proti pravidlům a jaký to má smysl.Já myslela je to hlavně o zvířatech.Nějak to nechápu.Děkuji za odpověď
Kontroluje se to automaticky. Buď nemáš vyplněné vše a nebo si musíš počkat na udělení bodů (probíhá v pondělí). Alča (12.01.2012 21:51:10) napsal: V návodu se píše jednorázový bonus 500 bodů za vyplnění profilu pejska.Minulý týden jsem profil doplnila aby byl kompletní ale body se mi nepřipsaly.Tak by mě zajímalo kdo to kontroluje?
Iva (09.12.2011 23:36:48) napsal: Jejda těch 200 bodů jsem uvedla jen jako takový orientační průměr, tak už to konečně pochop. Pokud však body sbíráš pouze za deníček a dárečky, pak se nediv, že máš málo :D Účastni se soutěží, piš více příběhů, přidávej akce a přidej si banery (obrázky,loga) na nějaké svoje stránky. Body ti samy z nebe nespadnou, pokud je chceš, musíš proto něco udělat. Zde ještě jednou návod:https://www.hellosandy.cz/nastaveni/ucet-bonus-programu/jak-ziskat-body/ V návodu se píše jednorázový bonus 500 bodů za vyplnění profilu pejska.Minulý týden jsem profil doplnila aby byl kompletní ale body se mi nepřipsaly.Tak by mě zajímalo kdo to kontroluje?
Iva (09.12.2011 23:36:48) napsal: Jejda těch 200 bodů jsem uvedla jen jako takový orientační průměr, tak už to konečně pochop. Pokud však body sbíráš pouze za deníček a dárečky, pak se nediv, že máš málo :D Účastni se soutěží, piš více příběhů, přidávej akce a přidej si banery (obrázky,loga) na nějaké svoje stránky. Body ti samy z nebe nespadnou, pokud je chceš, musíš proto něco udělat. Zde ještě jednou návod:https://www.hellosandy.cz/nastaveni/ucet-bonus-programu/jak-ziskat-body/ 12.12. jsem dosáhla 10000 bodů, dnes mám 13525 bodů. Takže jsem vydělala 3525 bodů. Takže něco přes polovinu, než jsi psala, že se dá získat za měsíc. Jenže mě se po části měsíce příjmy bodů o dost zvýšily a proto to budu sledovat ještě jeden měsíc a schválně, kolik to bude:-D (mám teď denně 120 b:-DD )
Bigie a spol. (21.12.2011 21:06:35) napsal: Já netoužím po získání 6000 bodů za měsíc, jenom tak že se o tom tady píše, tak zkoším, jesli to jde:-D ;-) :D :-) Body nutně nepotřebuju, mám je jenom tak na posílání dárečků a dokupování galerie:-) Prostě jenom zkouším, kolik za měsíc vydělám:-) ;-D Aha, tak to jo.
lemar (21.12.2011 20:26:40) napsal: Ahoj, pokud opravdu toužíš získat za měsíc 6 000 bodů tak si ty stránky vytvoř, vlož bannery, pozvi přátelé, aby je shlédli a ty si těch 20bodů získala. Nevím, na co ty body tak nutně potřebuješ. Já nějak obzvlášť nešetřím a mám taky dostačující počet bodů a už jsem si pár věcí z bonus. programu objednala. Taky zapracuj na tvých příbězích, sorry, ale když už píšeš příběh, tak do toho trochu něco hoď, jak se dívám tak průměr bodů za příběhy máš 30 bodů a to jen orientačně. Napiš příběh za 80 bodů, aby taky za něco stál. Hezký den Já netoužím po získání 6000 bodů za měsíc, jenom tak že se o tom tady píše, tak zkoším, jesli to jde:-D ;-) :D :-) Body nutně nepotřebuju, mám je jenom tak na posílání dárečků a dokupování galerie:-) Prostě jenom zkouším, kolik za měsíc vydělám:-) ;-D
Ahoj, určitě nějaké budou. Postupně je přidáváme, ale ty levnější vždy hrozně rychle zmizí (někdy i během několik hodin!). Je neuvěřitelné, jaké vánoční šílenství nastalo ;-) (Jednou dárky zmizely dřív, než jsme o tom stihli informovat na titulní stránce. Nyní informujeme o nových dárcích na titulní stránce pouze výjimečně.) Lůca (04.12.2011 20:59:44) napsal: Já bych se zas chtěla zeptat, ohledně dárečků, jestli v nejbližší době ještě nějaké přibudou (tak aby do Vánoc stihly přijít;-) ). Děkuji za odpověď
Bigie a spol. (21.12.2011 19:29:42) napsal: :-D :-D :-D :-D :-D Mám teď 10620 bodů. Myslím, že jsem už psala, že kvůli tomu že nemám žádné stránky nemůžu přidal loga. akci jsem dlouho nemohla žádnou najít, ale předevčírem jsem přidala jednu akci na miciny a jednu na hafíky.8-) :D Ahoj, pokud opravdu toužíš získat za měsíc 6 000 bodů tak si ty stránky vytvoř, vlož bannery, pozvi přátelé, aby je shlédli a ty si těch 20bodů získala. Nevím, na co ty body tak nutně potřebuješ. Já nějak obzvlášť nešetřím a mám taky dostačující počet bodů a už jsem si pár věcí z bonus. programu objednala. Taky zapracuj na tvých příbězích, sorry, ale když už píšeš příběh, tak do toho trochu něco hoď, jak se dívám tak průměr bodů za příběhy máš 30 bodů a to jen orientačně. Napiš příběh za 80 bodů, aby taky za něco stál. Hezký den
Ahoj hledáme kamarádku nebo kamaráda ;) Poblíž Uničova nebo Olomouce ;) Ráda popovídám ;) :D
Iva (21.12.2011 09:45:09) napsal: ...málo se snažíš :D Přidej ještě banery (obrázky) a nějaké akce - a si tam ! ;-) :-D :-D :-D :-D :-D Mám teď 10620 bodů. Myslím, že jsem už psala, že kvůli tomu že nemám žádné stránky nemůžu přidal loga. akci jsem dlouho nemohla žádnou najít, ale předevčírem jsem přidala jednu akci na miciny a jednu na hafíky.8-) :D
Nebudou, dnes pozastavujeme bonus program až do nového roku, protože by objednávky do Štědrého dne již nestihly dorazit. Předem díky za pochopení. Niki a Baddy (11.12.2011 15:04:43) napsal: budou ještě do vánoc nějaké nové dárky za body?
Bigie a spol. (20.12.2011 22:28:03) napsal: Tak těch 6000 měsíčce opavdu nedám a to se snažím. Teď mám 10558 budů;-) Včera jsem dostala 126 za celý den, protože mi zveřejnili dva příběhy a ještě za ty dárečky a deníčky...?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! 6000 měsíčně bych nedala. ...málo se snažíš :D Přidej ještě banery (obrázky) a nějaké akce - a si tam ! ;-)
Bigie a spol. (11.12.2011 19:16:30) napsal: Já vím, že je to jako průměr, jenom se mi prostě zdá moc velký;-D Jinak o žádné akci nevím a svoje stránky nemám, tudíž loga si umístit nemůžu?! Příběhů píšu dost, zatím jsem ještě nenarazila na uživatele, který by napsal tolik příběhů jako já:_/ :D O těch bodech jsem četla už dávno a několikrát. Jediné moje možnosti jseo příběhy, deníčky, drečky a několikrát do roka body za narozeniny. Tak těch 6000 měsíčce opavdu nedám a to se snažím. Teď mám 10558 budů;-) Včera jsem dostala 126 za celý den, protože mi zveřejnili dva příběhy a ještě za ty dárečky a deníčky...?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! 6000 měsíčně bych nedala.
Dneska jsem dosáhla 10 000 bodů. Jak tady mluvíte o 6000 bodech měsíčce, tak to zkusím, schválně, jak dlouho mi získání 6000 bodů bude trvat?! :D :-)
Bigie a spol. (09.12.2011 22:00:39) napsal: Já rychle neutrácím, neutrácím skoro vůbec. akce žádné nepřidávám, ani moc nechápu, o co jde. Ani kdybych věděla, co přesně to znamená, o žádné bych se asi nedověděla. Ne za každý příběh dostaneš 80 bodů, to jen za ty dlouhé, s dobrým dějem, pokud možno s co nejméně chybami. 80 bodů jsem dostala asi jenom za dva příběhy, ostatní tak 20 - 60 bodů. co je to baner to ani nevím. Takže například dneska to bylo : 30 za deníček, 27 za dárečky a to je asi všechno. Takže 57 bodů. Kde bereš 200 denně to taky nechápu. a přitom jsem hodně aktivní, píšu příběhy (celkem asi 50 jich mám). píšu deníčky, hledám dárečky, ale to je asi všechno, za co můžu získat body. Těch 6000 měsíčně bych mohla získat, kdybych lae měla těch 200 denně. Jejda těch 200 bodů jsem uvedla jen jako takový orientační průměr, tak už to konečně pochop. Pokud však body sbíráš pouze za deníček a dárečky, pak se nediv, že máš málo :D Účastni se soutěží, piš více příběhů, přidávej akce a přidej si banery (obrázky,loga) na nějaké svoje stránky. Body ti samy z nebe nespadnou, pokud je chceš, musíš proto něco udělat. Zde ještě jednou návod:https://www.hellosandy.cz/nastaveni/ucet-bonus-programu/jak-ziskat-body/
lemar (09.12.2011 22:25:45) napsal: Kdyby si pokračovala v tom, co děláš ( 30 za deníček, 27 za dárečky) + přidala bannery, aspoň pár příběhů za slušné body, pár akcí, účast v soutěži ( myslím, že je to kolem 50b. jen za účast) asi by si těch 6000 nasbírala. Já nevím, aktivně sbírám body cca ten měsíc a pů, + posílám přátelům dárky a zatím mám přes 4 000 b. Taky že mám pár příběhů za slušné body. Copak za to, že za několik příběhů dostanu naráz třeba skoro 200 bodů nejsou slušné body? Ale co jsou ty banery, to stále nechápu. V soutěžích nesoutěžím. a o žádné aakci nevím.
Bigie a spol. (09.12.2011 22:00:39) napsal: Já rychle neutrácím, neutrácím skoro vůbec. akce žádné nepřidávám, ani moc nechápu, o co jde. Ani kdybych věděla, co přesně to znamená, o žádné bych se asi nedověděla. Ne za každý příběh dostaneš 80 bodů, to jen za ty dlouhé, s dobrým dějem, pokud možno s co nejméně chybami. 80 bodů jsem dostala asi jenom za dva příběhy, ostatní tak 20 - 60 bodů. co je to baner to ani nevím. Takže například dneska to bylo : 30 za deníček, 27 za dárečky a to je asi všechno. Takže 57 bodů. Kde bereš 200 denně to taky nechápu. a přitom jsem hodně aktivní, píšu příběhy (celkem asi 50 jich mám). píšu deníčky, hledám dárečky, ale to je asi všechno, za co můžu získat body. Těch 6000 měsíčně bych mohla získat, kdybych lae měla těch 200 denně. Kdyby si pokračovala v tom, co děláš ( 30 za deníček, 27 za dárečky) + přidala bannery, aspoň pár příběhů za slušné body, pár akcí, účast v soutěži ( myslím, že je to kolem 50b. jen za účast) asi by si těch 6000 nasbírala. Já nevím, aktivně sbírám body cca ten měsíc a pů, + posílám přátelům dárky a zatím mám přes 4 000 b.
Iva (08.12.2011 23:03:41) napsal: Počítej tedy ještě jednou. Dárky 40, banery 20, deníček 30, akce 50, příběh 80 bodů. Někdy nepřidáš akci žádnou, jindy třeba pět naráz, proto počítám přibližný průměr. Takže za měsíc můžeš mít i víc, to podle toho, jak moc si aktivní. 6000 měsíčně dáš, když si těch 200 vynásobíš (200x30=6000 bodů). Pokud máš jen necelých 10000 bodů (což je asi jen 50 bodů denně), pak si buď málo aktivní, nebo rychle utrácíš. ;-) Já rychle neutrácím, neutrácím skoro vůbec. akce žádné nepřidávám, ani moc nechápu, o co jde. Ani kdybych věděla, co přesně to znamená, o žádné bych se asi nedověděla. Ne za každý příběh dostaneš 80 bodů, to jen za ty dlouhé, s dobrým dějem, pokud možno s co nejméně chybami. 80 bodů jsem dostala asi jenom za dva příběhy, ostatní tak 20 - 60 bodů. co je to baner to ani nevím. Takže například dneska to bylo : 30 za deníček, 27 za dárečky a to je asi všechno. Takže 57 bodů. Kde bereš 200 denně to taky nechápu. a přitom jsem hodně aktivní, píšu příběhy (celkem asi 50 jich mám). píšu deníčky, hledám dárečky, ale to je asi všechno, za co můžu získat body. Těch 6000 měsíčně bych mohla získat, kdybych lae měla těch 200 denně.
Kacisek (09.12.2011 14:12:04) napsal: Tak dneska jsem dostala na hafikach 5b, miciny 12b a koně 10b. Nevím kde bereš těch 40b?? :( Však jsem přece psala, že je to jen orientační průměr ! Někdy je to jen 25 bodů, někdy i 50 bodů. Ale co jsem koukala zpětně, tak PRUMĚRNĚ je to asi 40 bodů.
Kacisek (09.12.2011 14:12:04) napsal: Tak dneska jsem dostala na hafikach 5b, miciny 12b a koně 10b. Nevím kde bereš těch 40b?? :( Však jsem přece psala, že je to jen orientační průměr ! Někdy je to jen 25 bodů, někdy i 50 bodů. Ale co jsem koukala zpětně, tak PRUMĚRNĚ je to asi 40 bodů.
Deny a Janča (09.12.2011 07:38:17) napsal: já sem asi b**á-jaký banery? Je to: 10 bodů denně - Obrázek Hafici.cz, 5 bodů denně Miciny.cz, Konicci.cz, které umístíš na svoje stránky. Návod zde:https://www.hellosandy.cz/nastaveni/ucet-bonus-programu/jak-ziskat-body/
Deny a Janča (09.12.2011 07:38:17) napsal: já sem asi b**á-jaký banery? logo hafíci (miciny a koníci) na tvých www stránkách Někde tu je ke stažení.
Iva (08.12.2011 23:03:41) napsal: Počítej tedy ještě jednou. Dárky 40, banery 20, deníček 30, akce 50, příběh 80 bodů. Někdy nepřidáš akci žádnou, jindy třeba pět naráz, proto počítám přibližný průměr. Takže za měsíc můžeš mít i víc, to podle toho, jak moc si aktivní. 6000 měsíčně dáš, když si těch 200 vynásobíš (200x30=6000 bodů). Pokud máš jen necelých 10000 bodů (což je asi jen 50 bodů denně), pak si buď málo aktivní, nebo rychle utrácíš. ;-) Týýý jo, ty máš 40 bodů za dárky? Já mám max 15
Iva (08.12.2011 23:03:41) napsal: Počítej tedy ještě jednou. Dárky 40, banery 20, deníček 30, akce 50, příběh 80 bodů. Někdy nepřidáš akci žádnou, jindy třeba pět naráz, proto počítám přibližný průměr. Takže za měsíc můžeš mít i víc, to podle toho, jak moc si aktivní. 6000 měsíčně dáš, když si těch 200 vynásobíš (200x30=6000 bodů). Pokud máš jen necelých 10000 bodů (což je asi jen 50 bodů denně), pak si buď málo aktivní, nebo rychle utrácíš. ;-) já sem asi b**á-jaký banery?
Bigie a spol. (08.12.2011 22:13:22) napsal: Ani já kdybych se rozkrájela nedám denně dvě stovky bodů. Jo a jakých 6000 měsíčně?? 8-| Já jsem tu cca osm měíců a mám necelých 10000 bodů?! Podle těch 6000měsíčně bych muselamít takových 48000 bodů, což teda ne. Počítej tedy ještě jednou. Dárky 40, banery 20, deníček 30, akce 50, příběh 80 bodů. Někdy nepřidáš akci žádnou, jindy třeba pět naráz, proto počítám přibližný průměr. Takže za měsíc můžeš mít i víc, to podle toho, jak moc si aktivní. 6000 měsíčně dáš, když si těch 200 vynásobíš (200x30=6000 bodů). Pokud máš jen necelých 10000 bodů (což je asi jen 50 bodů denně), pak si buď málo aktivní, nebo rychle utrácíš. ;-)
Iva (07.12.2011 11:13:12) napsal: No ale opravdu je to tak, počítám to sama podle sebe. Dárky 40 bodů, banery 20 bodů, deníčky 25 bodů, přidání jedné psí akce 50 bodů, napsaní jednoho příběhu 80 bodů. Akce a příběhy se samozřejmě připisují a schvalují průběžně, počítej tedy body celkem za 1 měsíc. Já ale poslední dobou mám pouze body za dárky a banery. Psaní deníčku mě nebaví a na ostatní nemám čas. I tak těch 10000-20000 bodů mám - podle toho jak utrácím. + jednou za rok dárek k narozeninám 5x200 bodů a průběžně za účasti v soutěžích a výhry. ;-) Píšeš že si aktivní, tak ty body musíš mít, pokud je hned nějak neutratíš :-) 200 bodů denně se mi taky nezdá:-~ 30 bodů mám za deníčky, 25 - 45 za dárečky,někdy dostanu body za příběh, ročně 8x200 bodů z narozeniny, za mapu a za vyplněný profil se pičítá jen jednou, občas, pošlu někomudáreček, občas dokoupím za body galerii, ale 200 bodů mám tak za dva až tři dny:-D
Chtěla bych se zeptat podle čeho určujete cenu za dárky. Teď jsem koukala že jste přidali deku pro pejska za 30 000bodů v hodnotě 246Kč, granulky brit jsou tam už dýl za 25 000budů v hodnotě 329Kč. Tak bych se jen chtěla zeptat podle čeho ty ceny určujute... ??? Díky za info. :-)
Kacisek (07.12.2011 11:39:32) napsal: Alčo já mám těď něco kolem 20 500 bodů a to na to poslední dobou pěkně peču. Občas dáreček, deníček moc neřeším, za soutěže něco je a příběh už jsem nenapsala ani nepamatuju. :-( Když narazím na nějakou akci tak jí přidám, asi před 10 dny jsem přidala pár akcí, tak šli bodíky hned na Turnovský útulek. :-) JInak jsem šetřila na tričko, ale to mám smolíka... Tak teď už moc body nehoním a když bude něco fajnového tak si to objednám, ale deku za 30tisíc fakt ne... :-( tak to bude asi tím,že dost utratím za dárečky pro ostatní a ted jsem uplně všechno co jsem měla dala na utulek,ale stejně si schválně spočítám kolik mi to dá za měsíc. Ale nemám stálý výdělekt je fakt. Mě to teda nijak nevadí,já na nic nešetřím,jen na dárečky pro kamarády a pro pejsky,jen jsem se tak podivila,kde to všechno berete,já jsem nikdy 20 tisíc neměla:-DD
42825 alena (06.12.2011 12:45:33) napsal: :-D :-D :-D já si taky říkám,že 16000 bodů-to mít tak se utuláčkové mají!:-DD :-DD :-DD to snad ani není možný mít:-D :-D :-D Alčo já mám těď něco kolem 20 500 bodů a to na to poslední dobou pěkně peču. Občas dáreček, deníček moc neřeším, za soutěže něco je a příběh už jsem nenapsala ani nepamatuju. :-( Když narazím na nějakou akci tak jí přidám, asi před 10 dny jsem přidala pár akcí, tak šli bodíky hned na Turnovský útulek. :-) JInak jsem šetřila na tričko, ale to mám smolíka... Tak teď už moc body nehoním a když bude něco fajnového tak si to objednám, ale deku za 30tisíc fakt ne... :-(
Kačenta (07.12.2011 09:50:37) napsal: Já si deku předtím objednávala a byla za 9000 bodů (pokud se teda nepletu). Tak taky trošku nechápu ten vzestup na 30 000 ;-D No těch 30000 je opravdu hodně. Je to odměna jen pro ty hodně aktivní členy. Já víc jak 20000 nikdy neměla, ale taky nejsem tolik aktivní a rychle utrácím :-)
42825 alena (07.12.2011 09:06:17) napsal: to se mi nějak nezdá- když napíšu článek,tak to nějaký ten den trvá,než ho admini schválí,akce taky nikdo neplánuje každý den,mapa se dá snad dát jen jednou,ovšem pokud si někdo neudělá profili snad i z mouchy. Za dárečky co najdeme tak kolem 40 bodů,něco za napsané deníčky,když má někdo jen jednoho pejska,tak je to 5 bodíků...vyhra v soutěži taky není každý den..já teda nevím,ale 200 bodů za den já nedám i kdybych se rozkrájela!!:))):-DD No ale opravdu je to tak, počítám to sama podle sebe. Dárky 40 bodů, banery 20 bodů, deníčky 25 bodů, přidání jedné psí akce 50 bodů, napsaní jednoho příběhu 80 bodů. Akce a příběhy se samozřejmě připisují a schvalují průběžně, počítej tedy body celkem za 1 měsíc. Já ale poslední dobou mám pouze body za dárky a banery. Psaní deníčku mě nebaví a na ostatní nemám čas. I tak těch 10000-20000 bodů mám - podle toho jak utrácím. + jednou za rok dárek k narozeninám 5x200 bodů a průběžně za účasti v soutěžích a výhry. ;-) Píšeš že si aktivní, tak ty body musíš mít, pokud je hned nějak neutratíš :-)
Elis a smečka (06.12.2011 01:48:08) napsal: Přesně tak, kdyz byla deka v nabídce naposledy, stala asi 7 nebo 12 tisíc bodu... ale ted?? 30 tisíc?? Kde na to mame brat?? Já si deku předtím objednávala a byla za 9000 bodů (pokud se teda nepletu). Tak taky trošku nechápu ten vzestup na 30 000 ;-D
Iva (06.12.2011 23:24:13) napsal: No tak pokud to vše děláš, tak máš denně tak kolem 200 bodů. To je měsíčně kolem 6000 bodů - jednoduchá matematika. A to nepočítám jednorázovky (účasti v soutěžích, výhry...), takže myslím, že našetřit se v pohodě dá. ;-) to se mi nějak nezdá- když napíšu článek,tak to nějaký ten den trvá,než ho admini schválí,akce taky nikdo neplánuje každý den,mapa se dá snad dát jen jednou,ovšem pokud si někdo neudělá profili snad i z mouchy. Za dárečky co najdeme tak kolem 40 bodů,něco za napsané deníčky,když má někdo jen jednoho pejska,tak je to 5 bodíků...vyhra v soutěži taky není každý den..já teda nevím,ale 200 bodů za den já nedám i kdybych se rozkrájela!!:))):-DD
42825 alena (06.12.2011 12:45:33) napsal: :-D :-D :-D já si taky říkám,že 16000 bodů-to mít tak se utuláčkové mají!:-DD :-DD :-DD to snad ani není možný mít:-D :-D :-D No to jo :D
Iva (06.12.2011 10:04:17) napsal: Body se dají získat za hledání dárečků, psaní do deníčku, účastnění se v soutěžích + výhry, přidání psích akcí, umístění banerů, psaní psích příběhů, za mapu.... no já myslím, že když se to spočítá, tak denně je toho docela dost, ale chce to víc aktivity, samo z nebe vám (za darmo) do klína nic nespadne. Já mám nyní na kontě asi 16000 bodů a tak šetřím na granulky. Škoda že jsem nedávno minula asi 10000 bodů (na pamlsky), bývala bych je už teď měla. ;-) Tak to víceméně dělám, nejsem zrovna pasivní, ale bodů mám fakt pomálu :D Já nevím, kde to všichni berou :D :D
Gabča (06.12.2011 01:09:11) napsal: Lidi, kde berete tolik těch bodů? :D Já mám kulový :D :-D :-D :-D já si taky říkám,že 16000 bodů-to mít tak se utuláčkové mají!:-DD :-DD :-DD to snad ani není možný mít:-D :-D :-D
Navíc jste psali, když jsem se ptala, že deky do bonus programu dávat nebudete, že budou jen do soutěží.. Elis a smečka (06.12.2011 01:48:08) napsal: Přesně tak, kdyz byla deka v nabídce naposledy, stala asi 7 nebo 12 tisíc bodu... ale ted?? 30 tisíc?? Kde na to mame brat??
Přesně tak, kdyz byla deka v nabídce naposledy, stala asi 7 nebo 12 tisíc bodu... ale ted?? 30 tisíc?? Kde na to mame brat?? Kacisek (04.12.2011 20:03:50) napsal: Chtěla bych se zeptat podle čeho určujete cenu za dárky. Teď jsem koukala že jste přidali deku pro pejska za 30 000bodů v hodnotě 246Kč, granulky brit jsou tam už dýl za 25 000budů v hodnotě 329Kč. Tak bych se jen chtěla zeptat podle čeho ty ceny určujute... ??? Díky za info. :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?