Diskuze Cena za nalezení dárečku

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hanka (26.08.2013 10:41:06) napsal: Lze najít dáreček opravdu každý den? Já jsem se nedávno dozvěděla o této možnosti, jak získat body, ale bylo mi to umožněno jen 2x nebo špatně hledám..Za nalezení se mi připsalo pouze 8 bodů :( Pokud se jedná o ten správný článek s dárečkem, tak se zobrazí pokaždé. Jenom někdy je schovaný třeba pod reklamou, a pak je potřeba stisknout klávesu F5. No a počet bodů za dáreček závisí na uvážení adminů a liší se;-)
Lze najít dáreček opravdu každý den? Já jsem se nedávno dozvěděla o této možnosti, jak získat body, ale bylo mi to umožněno jen 2x nebo špatně hledám..Za nalezení se mi připsalo pouze 8 bodů :(
Ahoj všichni, když se tak dívám na přehled bodů, které získám za nalezení dárečků, tak se mi zdá poměr bodů, které získám za jediný den vhledem k ceně dárečků, které chci posílat, trochu ve špatné relaci. Já toto řešit nemusím, odkazy na webech mi vydělávají 40 bodů denně, zatímco kdo tuto možnost nemá, tak se mu připíše pouze 26 bodů za nalezení dárečku + body za deníček. Co myslíte, přátelé, nemělo by to být obráceně?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?