Diskuze Ceny

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ivca (28.11.2013 07:41:04) napsal: Myslela jsem si tak nějak. Bohužel to jsou peníze, které nejsem schopná za kočičku dát :( Nemůžu si dovolit za mazlíčk azaplatit víc než je můj měsíční plat. Já mám kočku zadarmo, a je to miláček, ikdyž se někdy chová zlobivě. Je to prostě číča, no :-)
♥Aniora a mazlíčci♥ (28.11.2013 06:52:32) napsal: Já Ragdollla nemám :( ale je to moje vysněna rasa :-) já si myslím,že bez PP bude stát tak 3000-5000,-Kč a s PP od těch 10000,-Kč Myslela jsem si tak nějak. Bohužel to jsou peníze, které nejsem schopná za kočičku dát :( Nemůžu si dovolit za mazlíčk azaplatit víc než je můj měsíční plat.
Ivca (27.11.2013 14:12:50) napsal: Dobrý den, budu ráda když mi někdo napíše svou radu. Ráda bych si pořídila kotě Ragdollka nebo Birmu. Po přečtení různých článku jsem dospěla k tomu, že je lepší koupi číču s PP, ale nemůžu si dovolit za ni dát příliš mnoho. Stačila by mi samozřejmě na mazlíka, nepotřebuju výstavní čičinu. Ale skoro nikde majitelé neuvádějí cenu, proto budu ráda když mi napíšete vlastní zkušenost, kolik váš mazlíček stál. Já Ragdollla nemám :( ale je to moje vysněna rasa :-) já si myslím,že bez PP bude stát tak 3000-5000,-Kč a s PP od těch 10000,-Kč
Dobrý den, budu ráda když mi někdo napíše svou radu. Ráda bych si pořídila kotě Ragdollka nebo Birmu. Po přečtení různých článku jsem dospěla k tomu, že je lepší koupi číču s PP, ale nemůžu si dovolit za ni dát příliš mnoho. Stačila by mi samozřejmě na mazlíka, nepotřebuju výstavní čičinu. Ale skoro nikde majitelé neuvádějí cenu, proto budu ráda když mi napíšete vlastní zkušenost, kolik váš mazlíček stál.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?