Diskuze cestne hodnotenia

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

* Profil mazlíčka * Zeď 58159 http://data.mojezoo.cz/mojezoo /images/ Tento profil je skutečný. Šušánek Druh zvířete: Kočka domácí Plemeno: Kočka domácí Datum narození: 08.04.2005 Chovatelská stanice: Kněževes Město: Pavlíkov Země: Česko Www stránka: http://york-max.jex.cz Oblíbené jídlo: Kapsičky Whiskas Oblíbená hračka: Míček s rolničkou O mně: Pocházím z Kněževse,kde jsem měl spousty sourozenců a kamarádů. Jak mi doma ještě říkají: Šuší,Šušan,Šušánek,Šu šu Vážím: 7,5 kg Co mám rád: Válení v postely Umím příkazy: neumím žádné Pohlaví: kluk Veterinář: MVDr. Jiří Zajíček Město veterináře: Rakovník Energie Energie: 75 % Inteligence Inteligence: 80 % Přátelskost Přátelskost: 15 % Hravost Hravost: 25 % * Pohlaví: sameček * Věk v letech: 5 * Narozen: 08.04.2005 * Šušánek patří uživateli fernetka.005 * Páníček je offline * Přidej si mě do přátel! * Napsat majiteli zprávu Poslat zprávu *Text zprávy: Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile * Povinné pole Z deníčku -- nevyplněno -- Napiš mi komentář Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Komentáře * 4 měsíce fernetka.005 fernetka.005 Kuji ahojky,nu dekuji za chvalu * 4 měsíce blázniví zvěřinec bláznivá kapela blázniví zvěřinec bláznivá kapela AHOJKY KRASAVČE TY JSI FAT NÁDHERNEJ KOČÍNEK TY JSDI TWN NEJKRÁSNĚJŠÍ ČIČÍNEK NA CELÉ SVĚTĚ A MÁŠ KRÁSNÉ JMENÝNKO PŘIDAM ¨SI TĚ DO ÚŘÁTEL A PŘEJI RÁSNÉ SNY MIKČA . * 4 měsíce ♥Anne♥ ♥Anne♥ Vše nej! Všechno nejlepší k tvým narozenínám, hodně myšiček přeje Čenda s paničkou. * 4 měsíce Rajčatko Rajčatko Mňauky, vítej mezi číčama ;) Starší komentáře Nevhodný obsah? Dejte nám vědět. *Druh reportu *Popis problému Upozornění, bude odesláno administrátorům Miciny.cz * Povinné pole Vaše hodnocení: Vyberte si! Uloženo! Děkujeme za Vaše hodnocení, bude přičteno do několika minut. Výsledné hodnocení: * Hodnoceno: 20x * Celkem bodů: 100 * Pořadí v Top 100: 600. * Bodů od počátku: 465 * Historie umístění bez názvu Fotogalerie (7) Dárečky * Pošli dárek * Kdo daroval * Růže Pošli dárek Na Vašem účtu je 6263 bodů. Spravovat body. nebo Dokoupit body přes SMS * Srdíčko * Klubíčko * Myšička * Křídla * Balónky * Dort * Květina * Motýlek * Pírko * Pelíšek pro micinku * Miska s vodou * Palma * Nanuk * Čtyřlístek * Tlapička * Proutěný pelíšek * Rybička * Kruh * Meloun * Mušle * Stan Kdo daroval * Růže Růže od uživatele fernetka.005 ( 5. duben 15:25) Moje rodina * Maxík Maxík * Tedynka Tedynka * Ben Ben * Terezka Terezka Kdo hodnotil * (Úterý, 17. srpen) 5 od Rexíkova panička * (Úterý, 17. srpen) 5 od Starlet ♥Starlet * (Úterý, 17. srpen) 5 od Helenka,Péťa a jejich smečka. * (Pondělí, 16. srpen) 5 od Rexíkova panička * (Neděle, 15. srpen) 5 od Rajčatko * (Neděle, 15. srpen) 5 od Rexíkova panička * (Sobota, 14. srpen) 5 od Rexíkova panička * (Pátek, 13. srpen) 5 od Rexíkova panička * (Čtvrtek, 12. srpen) 5 od Rexíkova panička * (Středa, 11. srpen) 5 od Rexíkova panička * (Úterý, 10. srpen) 5 od Rexíkova panička * (Pondělí, 09. srpen) 5 od Rexíkova panička * (Neděle, 08. srpen) 5 od Rexíkova panička * (Sobota, 07. srpen) 5 od Rexíkova panička * (Pátek, 06. srpen) 5 od Rexíkova panička * (Čtvrtek, 05. srpen) 5 od Rexíkova panička * (Středa, 04. srpen) 5 od Rexíkova panička * (Úterý, 03. srpen) 5 od Rexíkova panička * (Pondělí, 02. srpen) 5 od Rexíkova panička * (Neděle, 01. srpen) 5 od Rexíkova panička * (Sobota, 31. červenec) 5 od Rexíkova panička * (Pátek, 30. červenec) 5 od Rexíkova panička * (Čtvrtek, 29. červenec) 5 od Rexíkova panička * (Středa, 28. červenec) 5 od Rexíkova panička * (Úterý, 27. červenec) 5 od Rexíkova panička * (Pondělí, 26. červenec) 5 od miro * (Pondělí, 26. červenec) 5 od Rexíkova panička * (Neděle, 25. červenec) 5 od Bibi * (Neděle, 25. červenec) 5 od Maddie a Hondza * (Neděle, 25. červenec) 5 od Rexíkova panička * (Sobota, 24. červenec) 5 od Rexíkova panička * (Pátek, 23. červenec) 5 od Rexíkova panička * (Čtvrtek, 22. červenec) 5 od Rexíkova panička * (Středa, 21. červenec) 5 od Rexíkova panička * (Úterý, 20. červenec) 5 od Rexíkova panička * (Pondělí, 19. červenec) 5 od Rexíkova panička * (Neděle, 18. červenec) 5 od Rexíkova panička * (Sobota, 17. červenec) 5 od Rexíkova panička * (Pátek, 16. červenec) 5 od Rexíkova panička * (Čtvrtek, 15. červenec) 5 od Rexíkova panička * (Středa, 14. červenec) 5 od Rexíkova panička * (Středa, 14. červenec) 5 od dyxynka * (Úterý, 13. červenec) 5 od Bibi * (Neděle, 11. červenec) 5 od christl * (Sobota, 10. červenec) 5 od Rexíkova panička * (Středa, 07. červenec) 5 od Rexíkova panička * (Čtvrtek, 01. červenec) 5 od Rexíkova panička * (Úterý, 29. červen) 5 od Rexíkova panička * (Pátek, 25. červen) 5 od Rexíkova panička * (Sobota, 19. červen) 5 od Rexíkova panička * (Čtvrtek, 17. červen) 5 od Rexíkova panička * (Středa, 16. červen) 5 od Rexíkova panička Moji přátelé
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?